گزارش: بالا کارفرمایی استخدام Caleb Williams به مریلند آخرین کلمه قبل از دانشگاه تصمیم

شنبه شب شماره 1 کارفرمایی چشم انداز 2021 استخدام در کلاس اعلام خواهد کرد تصمیم خود را در جایی که او صرف خواهد

توسط PATRIS-MUSIC در 14 تیر 1399

شنبه شب شماره 1 کارفرمایی چشم انداز 2021 استخدام در کلاس اعلام خواهد کرد تصمیم خود را در جایی که او صرف خواهد شد خود را در کالج حرفه ای. و او حتی ممکن است مجبور به ترک راهنمایی و رانندگی به آن را انجام دهد.

Gonzaga را junior تماس گیرنده سیگنال Caleb Williams تنگ است لیست خود را از گزینه های پایین به سه مدرسه: Oklahoma, LSU و مریلند است. هر چند Sooners تحت کارفرمایی گورو لینکلن رایلی در نظر گرفته شده مورد علاقه های شما به زمین او زادگاه Terrapins باید outlasted مجموعهای از دیگر مدارس سراسر ویلیامز فرایند تصمیم گیری است. با توجه به واشنگتن پست او به سر مربی مایکل Locksley و Terps حرف آخر, آخرین صحبت با مریلند مربیان در ژوئن 27.

رتبه چهارم به طور کلی بازیکن در کلاس های خود توسط 247sports, ویلیامز در حال آمدن است به عقب فصول است که در آن او به تیم اول همه ملاقات کرد. به عنوان یک تازه وارد در سال 2019 او انداخت برای 1,770 متری و 19 touchdowns در حالی که نمایشگاه خود را دو تهدید توانایی با عجله برای 838 متری و یکی دیگر از 18 نمره است.

Locksley و Terps در حال حاضر لذت بردم موفق offseason استخدام برجسته فرود 247sports' چهارم-رتبه گیرنده گسترده در سال 2020 کلاس Rakim جارت. یک محصول از سنت جان در سی او بدبختانه از LSU در امضای بعد تعجب آور و حتی Locksley.

مرتبط: چگونه STEFON DIGGS متقاعد RAKIM جارت به انتخاب مریلند بیش از LSU

هر چند Terps رفت فقط 3-9 (1-8 در ده بازی) در فصل گذشته علاوه بر این از جارت را به عنوان یک قانونی سلاح در این بازی عبور ممکن است به اندازه کافی برای متقاعد کردن Williams به چشم پوشی اوکلاهما و LSU. او قصد دارد برای اعلام تصمیم خود را روز شنبه در 9 p. m.

بیشتر NCAA اخبار:

گزارش: بالا کارفرمایی استخدام Caleb Williams به مریلند آخرین کلمه قبل از دانشگاه تصمیم در ابتدا در ظاهر NBC Sports واشنگتنtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن