Red Sox بزرگ Kevin Youkilis به یاد می آورد نژادپرستانه Fenway پارک لحظه ای: "من جوش'

سابق Boston Red Sox All-Star Kevin Youkilis گفت که او شاهد رفتار نژادپرستانه هواداران در خانه تیم ورزشگاه Fenw

توسط PATRIS-MUSIC در 22 خرداد 1399

سابق Boston Red Sox All-Star Kevin Youkilis گفت که او شاهد رفتار نژادپرستانه هواداران در خانه تیم ورزشگاه Fenway پارک.

و در یک مورد او روشن به یک فن بیش از آن.

"وجود دارد یک حادثه که در آن یک فن در حال اجرا در آمد و شد که فوق العاده سخت به سمت یکی از ما سیاه, بازیکنان," او گفت: Fox Sports Radio روز سه شنبه.

"من فقط تغذیه و من ایستاد و به او گفت که به 'Shut the F up و اگر شما را دوست ندارند آن را از اینجا دریافت کنید," او گفت:. "من هرگز فراموش نخواهم کرد که لحظه ای چون من جوش. شما می توانید ببینید تنش و آن را همان تنش بود که نسبت به یک بازیکن."

بازدید از بازیکنان به مدت طولانی شکایت نژادپرستانه طعنه و رفتار از طرفداران بوستون.

سابق MLB ستاره توری آی شکارچی گفت: در اوایل این ماه است که او تا به حال هیچ-تجارت بند در قرارداد خود را به نگه داشتن او را از بوستون.

"من شده است به نام n-word در بوستون بیش از 100 بار" شکارچی گفت: "- <url> و Wingo" در ESPN Radio. "همه زمان ها است. از بچه های کوچک و رشد یو پی اس کنارتون به آنها نمی گویند هر چیزی است."

در سال 2017, the Red Sox عذرخواهی به آدام جونز از Baltimore Orioles او پس از تحمل نژادپرستانه سوء استفاده از طرفداران. پس از این حادثه پس از یانکی ها پارچ C. C. Sabathia گفت Fenway تنها MLB ballpark را که در آن او شنیده طرفداران استفاده از نژادی لقب.

"ما می دانیم. وجود 62 از ما," او گفت: با اشاره به تعدادی از بازیکنان در این رشته در زمان. "همه ما می دانیم. زمانی که شما رفتن به بوستون انتظار آن است."

Red Sox مشترک یک پیام در روز چهارشنبه با اذعان به رفتار نژادپرستانه توسط طرفداران و تعهد به انجام بیشتر برای جلوگیری از آن:

Youkilis که بازنشسته شد در سال 2014 صرف بیشتر از 10 سال لیگ حرفه ای با بوستون که در آن او سه بار همه ستاره و بازی در دو جهان سری قهرمان تیم است.

او در حال حاضر اجرا می شود brewpub در شمال کالیفرنیا و دارای یک پادکست در آبجو و بیس بال به نام خدای یونانی رازک.

عشق HuffPost? تبدیل شدن به یک عضو موسس HuffPost به علاوه امروز.

این مقاله در ابتدا در ظاهر HuffPost.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن