رتبه بندی Belichick اولین دور میدارد با پرستان

لایحه Belichick را نمی دور اول انتخاب کنید قبل از فصل اول خود را به عنوان میهن پرستان جدید انگلستان مربی. در د

توسط PATRIS-MUSIC در 23 خرداد 1399

لایحه Belichick را نمی دور اول انتخاب کنید قبل از فصل اول خود را به عنوان میهن پرستان جدید انگلستان مربی. در دستیابی به Belichick تیم صاحب رابرت کرافت معامله میهن پرستان' 2000 اولین طفیلی به رقیب New York Jets زیر ستیز مذاکرات که مورد نیاز میانجیگری توسط کمیساریای پل Tagliabue.

در سال 2001 میهن پرستان برداشت ششم به طور کلی پس از یک 5-11 فصل است. آنها بی دندان و جرم و با وجود Troy قهوه ای و تری گلن در فهرست وجود توده حدس و گمان است که در میشیگان wideout دیوید ترل می تواند انتخاب در شماره 6 به طور کلی.

Belichick به حال ایده های دیگر. فوق العاده محکم پیش نویس گورو Joel Buchsbaum — یکی از مهمترین سیمی-در تحلیلگران پس از آن -- به نظر می رسید به دانستن Belichick راز برنامه ای که دو صحبت کرد صبح 2001 NFL draft:

Belichick عهد کرده بود نه به ذکر است برای هر کسی حتی جوئل با او بود فوق العاده و غیر منتظره ای اعتماد در, درست, اپل از چشم او: گرجستان دفاعی مقابله با ریچارد سیمور.

Belichick توضیح داد: به او پرستان دایره درونی است که سیمور نام بود و لهجه و به هر کسی که در خارج از ساختمان قبل از پیش نویس است. در پیش نویس روز است که در سال Belichick تلفن را برداشت برای آنچه که تا به حال تبدیل به یک سنت او و Buchsbaum چت در مورد میدارد به آشکار شدن بعد از آن روز.

پس از chitchat بین آنها Buchsbaum — که هرگز بسیار برای بحث کوچک همیشه مایل به دریافت و یا ارائه اطلاعات است که اهمیت بسیاری برای امرار معاش خود — گفت Belichick "نیست wuh-rry ... Seymoah جاوا وجود دارد fuh شما."

این سیمور انتخاب مجموعه ای از تن برای دو دهه آینده است. Belichick نمی خواهد همیشه دور 1 بازیکنان بسیاری از احساس او خواهد اما او به ندرت از دست رفته به شدت با آن میدارد و اغلب انتخاب اساس حق رای دادن. هنوز هم وجود دارد چند clunkers مخلوط در. چند بار دیگر در مارس میهن پرستان پرداخته اند از دور اول.

(Illustration by Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(تصویر توسط کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

جدید انگلستان ساخته شده است 18 در دور اول انتخاب پس Belichick در زمان بیش از. ما رتبه بندی آنها بهترین به بدترین:

1. DL وینس Wilfork, 2004 (21st کلی)

سختی تماس تصمیم گیری بین Wilfork و سیمور. آنها تقریبا تفکیک ناپذیر است.

اما عظیم Wilfork بود که جای تعجب متنوع می شود با سر اشاره کردن. او برداشت 15 اسلات پایین تر و طولانی تر در انگلستان است. سیمور تا به حال بیشتر از کیسه Wilfork در انگلستان (39 16) اما Wilfork بالغ بر بیشتر پردازد (352 225) مجبور گیر میکنه (5-3) بدون اشتباه بهبود (6-3) و حتی interceptions (3 به 2).

برای نهایی tiebreaker آن را سخت به بالا Belichick حمایت از Wilfork بود که بخشی از دو سوپر جام قهرمانی جوخه: "این واقعا یک افتخار به مربی او. بهترین دفاعی lineman من همیشه مربی."

2. DL ریچارد سیمور, 2001 (6 overall)

سیمور شش فصل در انگلستان جدید بودن نام تیم اول تمام نرم افزار سه بار و چهار Pro کاسه. این پرستان برنده سه سوپر کاسه در چهار تلاش می کند و 12-3 در postseason بازی با سیمور. این یک دلیل بزرگ چرا او رای دادند به حق رای دادن را به سالن از شهرت این سال — تایتانیک تکه ای از اوایل Belichick-تصدی سلسله.

این پرستان تکان دهنده معامله سیمور به Oakland Raiders برای سال 2011 در دور اول انتخاب و در آستانه فصل 2009 و این امر می تواند شش سال قبل از انگلستان بازگشت و به یک سوپر باول. البته Belichick didn't walk away دست خالی. انتخاب آنها را برای سیمور تبدیل به سمت چپ مقابله با مقابله و لحیم کاری.

3. OG لوگان Mankins, 2008 (32 کلی)

میهن پرستان بود فقط برنده خود را سوم عنوان در چهار سال span زمانی که آنها با استفاده از انتخاب نهایی از دور 1 در Mankins یک فرزنو امور خارجه چپ پیش بینی شده برای مقابله با ضربه داخل. انتخاب نبود استقبال خوبی در زمان.

ESPN مل Kiper به نام Mankins "یک برسد." واشنگتن پست گفت: "هنوز بسیاری از بازدید Mankins به عنوان اولین کسی که دور میزند. SI را Dr. Z گفت که او تا به حال شنیده ام بسیاری از میهن پرستان' میدارد که در سال صرفه جویی برای Mankins (یک "گروه-نام فروشگاه") و سپس نسبت او را به Andruzzi جو.

Logan Mankins ended up being one of Bill Belichick's better first-round picks with the New England Patriots. (Photo by Scott Halleran/Getty Images)
لوگان Mankins به پایان رسید تا بودن یکی از لایحه Belichick را بهتر میدارد دور اول با میهن پرستان جدید انگلستان. (عکس توسط Scott Halleran/گتی ایماژ)

Mankins آغاز شده 130 بازی در نه فصل در انگلستان بود به نام شش Pro کاسه و یک همه طرفدار تیم شد و به عنوان یکی از بهترین نگهبانان در فوتبال است. حتی با نقاط (از جمله کثیف, عمومی قرارداد اختلاف), Mankins standout با وجود دیوانه به عنوان آن را برای تلفن های موبایل — داشتن هرگز برنده سوپر جام وجود دارد.

با Wilfork, Belichick حمل Mankins و سپس lavished ستایش او.

"این سخت است تصور کنید یک بازیکن بهتر در موقعیت های سخت تر رقیب و یا یک فرد به نمایندگی از ما در برنامه" Belichick گفت: پس از برخورد Mankins به Tampa Bay برای تیم رایت و یک چهارم-دور میزند. "او یکی از همه زمان بزرگ میهن پرستان و بهترین گارد من همیشه مربی."

که چهارم-طفیلی? معلوم بود Trey گل.

4. DB Devin McCourty, 2010 (27 کلی)

وجود دارد یک بحث McCourty به رتبه جلوتر از Mankins. شاید یکی دیگر از خوب یا دو فصل می تواند فشار او جلوتر است.

McCourty ساخته شده است که طرفدار کاسه در دو موقعیت (cornerback به عنوان یک تازه کار, ایمنی در سال 2016) و خطرناک بود ضربه returner در اوایل زندگی حرفه ای او. او نیز بوده است به نام کاپیتان تیم نه بار و به وضوح یکی از Belichick ترین بازیکنان مورد اعتماد.

McCourty ره 26 عبور می کند و مجبور 11 گیر میکنه در 10 فصل شامل پنج میدارد و دو مجبور گیر میکنه در فوق العاده 2019 کمپین گشت NFL بهترین پاس دفاع. این احتمال وجود دارد او را به پایین به عنوان یکی از بهترین پرستان DBs تا کنون حتی اگر او ساخته شده است که تنها دو نرم افزار کاسه.

5. لبه چندلر جونز, 2012 (21 به طور کلی)

استعداد و زرنگ جونز سزاوار بود بالاتر است. او را به عنوان استعداد به عنوان هر دور 1 بازیکن Belichick انتخاب شده است. اما با توجه به نحوه جونز' حرفه ای بازی کردن در انگلستان آن را سخت برای بالا بردن او گذشته اینجا.

در 55 بازی در انگلستان جونز وارد 36 کیسه 10 مجبور گیر میکنه یک رهگیری و یک اشتباه-بازگشت TD. عجیب و غریب خود را پلیس-ایستگاه حادثه در طول 2015 برگشتی به علاوه جونز' قرارداد خواسته های خود را به پایان رسید در Foxborough قبل از موعد مقرر.

این پرستان معامله جونز به کاردینالز در سال 2016 برای Jonathan Cooper و دوم-طفیلی. از آن آسان است برای گفتن که Belichick شد fleeced به عنوان جونز شده است یک هیولا در آریزونا (60 کیسه 17 مجبور گیر میکنه در چهار فصل).

اما حرکت از او اجازه پرستان به ثبت نام CB Stephon گیلمور و گسترش اصلا كار هایتاور و آنها تبدیل به دومین طفیلی به OG جو Thuney و WR مالکوم میچل. Thuney یک standout — و می تواند آینده بازیکن Belichick معاملات — و میچل بود یک سوپر باول rookie قهرمان.

6. LB اصلا كار هایتاور, 2012 (25th کلی)

هایتاور ارزش به پرستان است و با وجود صدمات و هنوز او را. پس از اوایل مبارزات در پوشش او در حال حرکت قطعه شطرنج است که می تواند پر کردن نقش های متعدد — و او تا به بالا بازی خود را در بازی های بزرگ بیش از حد.

هایتاور ساخته شده colossally دستکمگرفتهشده مقابله با Marshawn Lynch در 1-خط محوطه یک بازی قبل از مالکوم ساقی ره راسل ویلسون در سوپر باول XLIX. در 28-3 باز گشت در برابر شاهین میهن پرستان به احتمال زیاد برنده نیست — پایین 16 امتیاز در زمان — بدون هایتاور را نوار گونی Matt Ryan میدوی را از طریق سه ماهه چهارم. هایتاور نیز تا به حال دو کیسه و سه QB بازدید در سوپر باول LIII برنده بیش از قوچ.

هایتاور از دست رفته است و 26 بازی بیش از نه فصل و چه مدت او نقش یک سوال عادلانه است. اما این غیر ممکن است به چشم پوشی هایتاور مشارکتهای زمانی که سالم است.

7. LB Jerod مایو, 2008 (10th کلی)

در حال حاضر یک پرستان دستیار مایو مشارکت در آن کشش زمانی که میهن پرستان نمی برنده سوپر جام هستند متاسفانه نادیده گرفته شده است. او ثابت tackler و قوی محور به عنوان یک رجعت linebacker.

مایو دفاعی Rookie از سال در سال 2008 بود و به نام کاپیتان تیم هر سال از سال 2009 تا 2012. این پرستان برنده دو سوپر کاسه با مایو, اما او نبود در این زمینه برای هر فرود در IR در سال 2013 و 2014. صدمات ضعیف مایو نهایی چند سال او اعلام بازنشستگی خود را در مدت کوتاهی پس از 2015 فصل.

8. OT Nate لحیم کاری, 2011 (17 کلی)

لحیم کاری همیشه احساس overhyped به عنوان یک بازیکن با وجود برخی سال خوب و با توجه به همه چیز او تا به حال برای غلبه بر. اول لحیم کاری بود که مبتلا به سرطان بیضه در سال 2015 محدود کردن او به چهار بازی. سپس او و همسر خود را پیدا کنند که خود را پسر هادسون نیاز خواهد بود چند دور از شیمی درمانی در سال آینده پس از پزشکان یافت تومور در کلیه ها.

کسانی بودند خیره کننده آزمون از شجاعت او و خانواده اش را تحمل کرده اند. لحیم کاری به دست آورده شهرت به عنوان یک هوشمند دوست خوب و خیریه بازیکن جدید در انگلستان و او با دوام در خارج از این سال او در مبارزه با سرطان است.

لحیم کاری بزرگ نیست اما یک عامل عمده در چهار سوپر باول تیم برنده دو بار.

9. DL Ty, Warren, 2003 (13th کلی)

وارن عمدتا جامد اگر چه او در سال 2005 و 2006. در نیمه دوم سال 2006 فصل او کاملا غالب (5.5 کیسه 41 پردازد و 8 TFLs).

قبل از آن وارن جامد بود نقش بازیکن به عنوان تیم برنده در سال 2003 و 2004. آسیب های متعدد کند او بعدها در حرفه خود اما وارن بود ثابت یقه آبی حضور در برخی از خوب های جدید انگلستان دفاع.

10. TE بنیامین Watson, 2004 (32 کلی)

واتسون خود را صرف شش سال در انگلستان (به همراه نهایی خود را NFL فصل 2019) — ثابت بازیکن پس از آن و در طول 16 سال فعالیت حرفه ای.

خود را دریافت بالغ شد متواضع با 167 جلب برای 2,102 متری و 20 TDs در 71 بازی ها در انگلستان. اما واتسون به حال سه دو TD بازی در انگلستان از جمله یک جفت نمرات نهایی 2:06 از یک هفته 1 گشت در برابر لوایح بوفالو در سال 2009.

Champ Bailey, right, was hit by the Patriots' Benjamin Watson on the 1-yard line in the 2005 postseason. (Photo By RJ Sangosti/The Denver Post via Getty Images)
Champ Bailey, راست, آمار بود پرستان' بنیامین واتسون در 1-خط محوطه در سال 2005 postseason. (عکس RJ Sangosti/دنور پست از طریق گتی ایماژ)

خود را مسدود ورزشکاری و هوش شد و کارت تلفن و واتسون تحویل یکی از همه زمان فشار بازی می کند که او جایی بین 99 و 102 متری برای مقابله با Champ Bailey در یک رهگیری بازگشت در سال 2005 postseason.

11. TE دانیل گراهام, 2002 (21st کلی)

این پرستان معامله تا 11 نقاط به گراهام ، Mackey جایزه برنده از, کلرادو, و آن را احساس مانند یک تسلط جامع توسط Belichick. و اگر گراهام توسعه داده است شهرت به عنوان یک مسدود کننده قوی و به نظر می رسد در آستانه شکستن با هفت TDs در 14 بازی در سال 2004 او هرگز در زمان که گام بعدی.

این پرستان برنده دو سوپر کاسه با گراهام و 33-حیاط گرفتن در برابر Carolina Panthers در سوپر باول XXXVIII بود بی سر و صدا بازی بزرگ. او کاپیتان تیم در انگلستان اما گراهام نبود خیلی بیشتر از محترم نقش بازیکن.

12. S براندون Meriweather, 2007 (24 کلی)

Meriweather حال عجیب و غریب حرفه متوقف 12 می گذرد و ساخت دو نرم افزار کاسه خود را برای اولین بار چهار فصل قبل از صرف پنج آسیب زده سال با سه تیم مختلف. او هرگز تبدیل شد و این بازیکن که برخی نسبت به اد نی بیرون آمدن از میامی.

Meriweather به دست آورده شهرت به عنوان یک بازیکن با چند جریمه برای بازدید. او همچنین نیمه benched به صورت مستقل بیش از حد در سال 2010. The Patriots منتشر شده او را در آستانه فصل 2011.

13. DT مالکوم براون 2015 (32 کلی)

به گزارش میهن پرستان تا به حال دست دادن تجارت با هوستون به حرکت از دور 1 اما زمانی که قهوه ای بود در هیئت مدیره در 32, آنها حمایت کردن. آن در نظر گرفته شد سرقت پس از آن اما روشن است که آنها می شده اند بهتر است در نظر گرفتن دیگر دفاعی lineman (ایالتی فلوریدا ادی گلدمن) بودند و بنا به گزارش ها علاقه مند است. گلدمن شده است standout با خرس. این پرستان اجازه قهوه ای پیاده روی بعد از چهار جامد است اما وصف ناپذیر فصل است.

قهوه ای معروف وعده داده شده "y'all در مورد به دست آوردن بهترین بازیکن میشم که تا کنون پیش نویس بنابراین فقط آماده برای زمانی که من لمس این زمینه است."

آن را به پایان رسید تا نه کاملا انباشته به تام بردی شبیه به رخ کشیدن 15 سال قبل است.

14. RB لورنس Maroney, 2006 (21st کلی)

دیگر دو برابر پرستان انتخاب 21st, Belichick زده طلا با Wilfork و جونز. در اوایل Maroney حرفه ای او نشان داد و چشمک می زند از قوی بودن دونده اما او هرگز واقعا panned.

Maroney ترکیب برای 13 TDs و نزدیک به 2000 متری از داد و بیداد در سال های 2006 و 2007 به ثمر رساند در هر سه بازی حذفی و در مجموع 341 مجموع متری در میهن پرستان' شکست خورده تلاش برای 19-0 مبارزات انتخاباتی. از آن نقطه چرخ سقوط کردن. Maroney دچار آسیب دیدگی شانه در سال 2008 و با وجود عجله برای نه TDs سال بعد حجم کار خود را وارد قبل از او در حال داد و ستد در اوایل فصل 2010.

15. RB سونی میشل 2018 (31 کلی)

بخش ترسناک برای پرستان و طرفداران است که میشل دو سال تولید به شدت آینه است که از Maroney دو فصل اول. حتی ترسناکتر: میشل در زمان یک گام به عقب در سال 2 پس از یک وعده تازه کار کمپین پوش قوی سوپر باول اجرا (71 حمل 336 متری شش TDs).

Sony Michel is heading into a crucial Year 3 for the Patriots. (Photo by Elsa/Getty Images)
سونی میشل است که به عنوان یک مهم سال 3 برای میهن پرستان. (عکس از السا/گتی ایماژ)

چقدر صعودی می کند میشل داشته باشد ؟ سختی می گویند اما این نمایشگاه به پیشنهاد سال 3 بزرگ است. در 475 حرفه ای به طور منظم فصل لمس خود را طولانی ترین دست آوردن 34 متری. مصدومیت زانو بوده و عامل اما میشل سهام پایین است.

میشل گرفته شده یکی را انتخاب کنید قبل از Lamar جکسون یک بازیکن the Patriots گزارش انجام بسیاری از تکالیف که در offseason. همه جکسون را در اولین فصل کامل به عنوان یک نویسنده در سال گذشته پایان پرستان' 8-0 خط و برنده MVP. تصور کنید که چقدر متفاوت ممکن است تا به حال Belichick گرفته جکسون بیش از میشل.

16. OT اشعیا وین, 2018 (23rd کلی)

وین مشغول به کار بود راه خود را به سوی یک شروع نقش به عنوان یک تازه کار قبل از درد و رنج پایان فصل پاره آشیل در سال 2018 پیش فصل. سال گذشته او شروع به بازی اما دچار یک پا آسیب است که فرود آمد و او در IR باعث او را به دست هشت بازی.

وین بازگشت و در هفته 11 فصل گذشته بازی در هر ضربه محکم و ناگهانی از آن نقطه. او تلاش می کرد پس از بازگشت به صف اما در حل و فصل پایین کشش. هنوز روشن است او مانند میشل, خود کالج هم تیمی و هم اتاقی — بسیار برای اثبات به خصوص با جارت Stidham احتمال مصرف بیش از بردی.

وین زیر Michel برای مشارکت آنها ساخته شده تا به امروز است. آن را نمی خواهد تکان دهنده اگر وین به پایان رسید تا این بازیکن بهتر در دراز مدت است. چه 6-پا-2 وین فاقد حجم و طول او می سازد تا با تکنیک و سرعت.

17. WR N'Keal هری 2019 (32 کلی)

Belichick اولین دور اول گیرنده انتخاب در انگلستان ندارد بنر rookie فصل است. هری دچار آسیب مچ پا پاک کردن خود 10 بازی ساخته شده و محدود تاثیر پس از بازگشت.

اگر چه هری به ثمر رساند و دو بار موثر بود در پایان افزودنیها او و بردی هرگز توسعه یافته در زمینه تفاهم ، شمارش حذفی از دست دادن هری تنها گرفتار 14 از 31 عبور پرتاب راه خود را با به دست آوردن 18 متری.

آن را خیلی زود به می گویند هری یک مجسمه است; گیرنده گسترده ای است که یک موقعیت که در آن برخی از بازیکنان به تدریج توسعه. اما او و Stidham باید در پیدا کردن بیشتر از یک شیار از هری را با آینده Hall of Famer بردی.

18. DT Dominique Easley, 2014 (29 کلی)

در اوایل روزهای تاریک پیش نویس توییتر ایزلی شد رورشاخ آزمون. اگر شما دوست game, او را به عنوان یک چشم انداز شما واجد شرایط برای ورود به آن مقدس مخاطبان; اگر نه, شما در نظر گرفته شد مشکوک.

ایزلی بود خوب استعداد اما چشم انداز سرند با سوالات. برای یک, او می خواهم رنج می برد چندین ACL اشک در کالج. و سپس ایزلی بستری در NFL سراغ ترکیب است که او هرگز به تماشای کل بازی NFL آغاز تا پایان به گفته او معمولا تغییر کانال به کارتون.

Belichick به طور معمول دارای یک دور اول نوع هوشمند, سخت گرسنه — اما به نظر می رسد او رفت و راه اسکریپت با ایزلی. او دو فصل اول به پایان رسید در IR و با وجود فلاش در زمان ایفای نقش در فیلم 2015, میهن پرستان او را قطع زیر offseason.

آن در نظر گرفته شد و خیره کننده در زمان. روشن است Belichick نمی تواند اعتماد ایزلی برای سالم ماندن. پس از قوچ را برداشت تا ایزلی فرود در IR در هر دو سال 2016 و 2017 و نه شنیده شده است از آنجا.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن