لیگ برتر را تایید دو coronavirus موارد به عنوان بورنموث آشکار بازیکن دارای آزمایش مثبت

لیگ برتر تایید کرده است که دو بازیکن بیشتر و کارکنان بازگشته اند نتایج مثبت از آخرین دور از coronavirus نمایش

توسط PATRIS-MUSIC در 4 خرداد 1399

لیگ برتر تایید کرده است که دو بازیکن بیشتر و کارکنان بازگشته اند نتایج مثبت از آخرین دور از coronavirus نمایش با بورنموث گفت: یکی از فوتبالیست دارای ویروس است.

بدن حاکم مسئول انگلستان پرواز بالا شروع نورد پتو آزمون بازیکنان از آخر هفته گذشته به عنوان بخشی از برنامه های در نهایت به راه اندازی مجدد 2019-20 فصل, متوقف, پس از ماه مارس به دلیل همه گیر.

اولیه نمایش فیلم به همراه داشت شش مثبت از سه باشگاه با واتفورد بعد تایید است که دو تن از اعضای هیات و یک بازیکن تا به حال آلوده شده است - مدافع Adrian Mariappa که بعد از حق خود چشم پوشی به گمنامی به صحبت کردن در مورد وضعیت و اطمینان طرفداران .

تحت لیگ برتر جدید پروتکل هر یک از افرادی که تست مثبت - یک عدد است که افزایش یافته است به هشت با آخرین اطلاعات منتشر شده - باید صرف هفت روز در انزوا تازه قبل از اینکه تحت غربالگری و دوباره جلسات آموزشی.

"لیگ برتر امروز می تواند تایید کند که در روز سه شنبه 19 مه روز شنبه 21 مارس و جمعه 22 مه 996 بازیکنان و باشگاه کارکنان مورد آزمايش قرار COVID-19. از این دو باید آزمایش مثبت از دو باشگاه" لیگ بیانیه خوانده شده در شنبه.

"بازیکن و یا باشگاه کارکنان که تست مثبت خواهد شد در حال حاضر خود جدا برای یک دوره هفت روز است.

"برای دور دوم تست تعدادی از تست های موجود برای هر باشگاه افزایش یافته بود و از 40 به 50 است.

"قبلا 748 بازیکنان و باشگاه کارکنان مورد آزمايش قرار COVID-19 در 17-18 ممکن است با پنج تست مثبت از سه باشگاه است. شش که تست مثبت در نخستین دور از آزمایش گنجانده شده در آمار و ارقام برای 19-22 ممکن است به عنوان آنها هنوز هم در درون خود هفت روز خود به انزوا دوره است.

"لیگ برتر است که ارائه این اطلاعات جمع آوری شده برای اهداف رقابت صداقت و شفافیت است. هیچ جزئیات خاصی که به باشگاه و یا افراد خواهد شد ارائه شده توسط سازمان لیگ و نتایج خواهد بود ساخته شده پس از هر دور از تست."

در صبح روز یکشنبه, Bournemouth, تایید یکی از دو مورد جدید است که در میان خود در بازی تیم ملی.

یک باشگاه بیانیه را بخوانید: "کنفدراسیون فوتبال آسیا بورنموث می توانم تایید می کنند که یکی از آن بازیکنان است آزمایش مثبت برای Covid-19 زیر این باشگاه دور دوم تست. پزشکی محرمانه معنی نام بازیکن را نمی خواهد فاش شود و باشگاه می خواهد برای این کار باید محترم شمرده شود.

"در خط با لیگ برتر پروتکل در مورد تست مثبت او را از خود جدا برای یک دوره هفت روز قبل از آزمایش دوباره در تاریخ بعد.

"پس پایبندی به لیگ برتر بازگشت به آموزش مقررات باشگاه آموزش زمین باقی مانده است یک محیط کاری امن برای بازیکنان و کارکنان اطاق عقب, خواهد شد که در ادامه به آزمایش می شود برای Covid-19 دو بار در هفته است."

تمام 20 باشگاه لیگ برتر در حال حاضر از سر گرفته آموزش برخی به صورت فردی در حالی که دیگران به تدریج reincorporate جلسات گروه بر اساس کاهش می یابد به منظور محدود کردن خطر سرایت.

ژوئن 12 ذکر شده است به عنوان یک امکان بازگشت dat e, اگر چه, در روز جمعه, لیگ برتر رئیس ریچارد کارشناسی ارشد پذیرفته شده که انقطاع از فصل است که هنوز هم یک گزینه باید آن را اثبات خام برای نگه داشتن وسایل در آینده نزدیک.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب