پیش بینی یکی از فانتزی مجسمه نیم تنه از همه 30 تیم

اصطلاح "نیم تنه" ممکن است بیش از حد سخت برای برخی از بازیکنان زیر که بالاتر از حد ارزشگذاری بر اساس ADP در مقا

توسط PATRIS-MUSIC در 1 مرداد 1399

اصطلاح "نیم تنه" ممکن است بیش از حد سخت برای برخی از بازیکنان زیر که بالاتر از حد ارزشگذاری بر اساس ADP در مقایسه با رتبه بندی. برای من تراورس به اینجا بروید.

طی دو فصل Bumgarner ثبت 2.48 عصر در پارچ پسند سان فرانسیسکو در مقایسه با 5.16 عصر در جاده ها است. که آن را ساده انگاشت و humidor ساخته شده است تعقیب زمینه کمتر از یک hitter وظیفه پارک اما خفاش پروژه 4.68 عصر و بخار پروژه های 4.70 بنابراین آن را سخت به درک چرا او را پیش نویس به عنوان یک بالا-35 SP (او انتظار عصر بود 4.41 فصل گذشته).

[هنوز هم زمان برای پیوستن و یا ایجاد یک فانتزی بیس بال لیگ برای فصل کوتاه]

Bumgarner تبدیل شده و در یکی از بهترین postseason اجرای برنامه در تاریخ ورزش, صاحب یک شغل 0.25 دوران در جهان سری (36.0 نوبت) و یک گنجینه ملی, اما او نمی خواهد در هر یک از فانتزی تیم در سال 2020 است.

او خوب پارچ اما بیشتری به ارمغان می آورد آسیب نگرانی شما در حال خرید به کسی که فقط نوشته شده 2.68 عصر با 7.32 K/9 رای. به عبارت دیگر او تقریبا قطعی به عقب پس از outperforming خود را از لوازم جانبی و بخار می رود که تا کنون برای پروژه 4.21 عصر و یک 1.31 شلاق. تفاوت بین عصر (2.68) و xERA (4.05) پنجم-بزرگترین شکاف در میان 108 واجد شرایط استارت سال گذشته تا سال 2020 نیست زمان به هدف Soroka.

او می اندازد بسیار سخت شده است و ذکر شده توسط مدیر براندون هاید به عنوان یک گزینه برای بستن در بالتیمور. اما هاروی نوشته شده 5.56 FIP در دو فصل گذشته و طرح ریزی سیستم نیست خوش بینانه در مورد او کمک به آرام مقدار در سال 2020 است. Mychal مسلمات است که بهتر است پیش نویس انتخاب کنید و یک جای خواب برای صرفه جویی.

J. D. مارتینز به زودی 33 ساله همچنان به مقابله با کمر درد مزمن مشکلات دیگر بهره مندی از Mookie بتی ضربه در مقابل او و اره تیز کاهش در هر بشکه% و خروج سرعت در سال گذشته پس من هم می خواهم احتیاط پیش نویس او را در هزینه. اما کارگر وارد به عنوان بوستون نزدیک پس از ارسال 1.88 دوران با وجود 5.65 BB/9 درجه و مت بارنز است فقط به سادگی بهتر پارچ.

بدنام کند استارتر (اگر چه یک مبارزه است که می تواند پرش مارس برای شروع در ماه های تابستان کمک خواهد کرد در اینجا) ریزو برخورد با "دنده سر التهاب" و تاریخ خود را پشت مسائل مربوط به 2014. پایه اول نیست یک موقعیت دیگر اما با متغیرهای بسیاری در این عجیب و غریب, فصل, اضافه کردن هر گونه مسائل شناخته شده نیست توصیه می شود. من ترجیح می دهم جاش بل بیش از یک به طور کامل سالم ریزو به هر حال.

Castillo عجیب بالا-12 ADP در میان SPs با وجود ارسال 4.30 عصر دو سال پیش و یک 4.78 عصر در نیمه دوم فصل گذشته. او زد داغ در طول نیمه اول ضبط 2.29 دوران با وجود 53 پیاده روی بیش از 106 نوبت (.224 BABIP). Castillo بسیار خوب پارچ که به اشتباه تحت درمان به عنوان یکی از بزرگ در فانتزی پیش نویس. قرمز' دفاع می تواند زشت است.

من به وضوح امیدوارم که من اشتباه می کنم اما من قرارداد موظف به اعلام یک بازیکن در هر تیم و به عنوان کسی که با به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن Carrasco حمل اضافی خطر است.

او را فوق العاده مستعد آسیب و رشته کوه های راکی در صورت سختی برنامه خارج از Coors زمینه است. دال نوشته شده .751 عملیات در جاده ها در فصل گذشته و در حال رفتن به دیدن یک دسته از پارچ پارک در سال 2020 است. همچنین پیش نویس وید دیویس به عنوان اسکات Oberg احتمال پیشی نزدیک نقش.

Chicago White Sox: Alex Colome

او 2.80 عصر آخرین فصل آمد با 4.08 FIP و آرام در حال فرار به اندازه کافی و بدون راه رفتن نزدیک به سه مورد در نه نوبت. Colome وارد با کار و جوراب سفید هستند و جای خواب برای برنده شدن یک دسته از بازی ها اما هارون بد شانسی خواهد شد به احتمال زیاد بهتر پارچ در سال 2020 است. همچنین متوجه وجود یک خطر واقعی (به همراه صعودی) با رابرت لوئیس.

Detroit Tigers: Miguel Cabrera

وجود ندارد بسیاری از مجسمه نیم تنه گزینه های در دیترویت (شما را نمی شنوند به من بد دهیم متی Boyd, که برای اطمینان حاصل کنید) بنابراین اجازه دهید من به شما توصیه به هدف بالاتر از بانکی در جستن به عقب از 37 سال. Cabrera را در یاهو ADP بالاتر از اریک تیمز جاستین Smoak, Yandy دیاز و C. J. Cron که احمقانه است.

It's probably not the year to draft Miguel Cabrera so highly. (Photo by Rich Schultz/Getty Images)
آن را احتمالا نه سال به پیش نویس میگل Cabrera بسیار. (عکس از غنی شولتز/گتی ایماژ)

Houston Astros: Kyle تاکر

او یک چشم انداز زیبا به احتمال زیاد در نهایت با ارائه یک قدرت/سرعت دسته کوچک موسیقی جاز (در حالی که هدف قرار دادن در .240s) اما تاکر است که میله میله به یک نیمکت بازیکن در این فصل است. البته آسیب می رویم به اتفاق می افتد و این است که یک مایع به خصوص فصل وجود دارد اما به طور مشابه, جالب, فانتزی, outfielders رفتن در همان مراحل پیش نویس که نیست ورود به فصل در یک رزرو ،

Kansas City Royals: ایان کندی

یک حرکت به اغل گاو یا حشم بود برای کندی در فصل گذشته وجود دارد اما نمونه های بی شماری از بین برنده قادر به تکرار خارج از هیچ جا اجراهای شبیه به این. خفاش پروژه 5.27 عصر و یک 1.42 شلاق برای کندی که هنوز به نام KC را نزدیک تر است.

Los Angeles Angels: Mike ماهی قزل آلا

با همسر خود انتظار اولین فرزند خود ماهی قزل آلا است که به احتمال زیاد در نهایت به دست یک هفته (در حال حاضر حدود 12% از فصل) حداقل و نیز وجود دارد یک شانس واقعی او نشسته 2020 در دسترس نباشد. او می خواهم که به سقوط به دور سوم به قمار و این اتفاق نمی افتد. نیز وجود دارد یک احتمال قوی Ty Buttrey سبقت Hansel روبلز به عنوان LA نزدیک تر است.

Los Angeles Dodgers: ویل اسمیت

او به شما کمک داجرز اما فانتزی مدیران نیاز به درک اسمیت به خوبی در بیش از سر خود را به عنوان یک تازه کار. او هنوز هم می تواند بالا-10 شکارچی با یک کم BA اما بخار پروژه های .225 بنابراین متوجه او یک خطر است که در دسته بندی (مانند اکثر فو). کنلی یانسن نیز حمل اضافی خطر ورود به اردوگاه اواخر بعد از تست مثبت برای COVID.

Miami Marlins: Jon Berti

یکی از بهترین شگفتی های فصل گذشته Berti جذاب است در فانتزی به عنوان کسی که shortstop واجد شرایط اجرا می شود که به عنوان دزد در حال سخت تر است. اما Berti نیز 30 ساله با یک حرفه ای .703 OPS بیش از 3000+ در-خفاش ها در افراد زیر سن قانونی و او وارد 2020 بدون یک تعریف شروع نقش و تماس با یکی از بیس بال بهترین پارچ پارک خانه. Berti بیشتر احتمال دارد برای کمک به Marlins به عنوان یک baserunner در فوق العاده نوبت از او است خود را از تیم فانتزی و در عین حال خود یاهو ADP است به نحوی بالاتر از Nomar Mazara است.

Milwaukee Brewers: لورنزو قابیل

من مثل قابیل فقط خوب به عنوان یک bounce-back, نامزد, اما به عنوان یک آسیب مستعد 34 ساله خود یاهو ADP (159) نباید خیلی بالاتر از هم تیمی های Ryan براون (244) و Avisail گارسیا (245). من می خواهم به جای هر کدام از دومی حتی در همان پیش نویس هزینه.

Minnesota Twins: ادی روساریو

این همه در مورد هزینه در اینجا به عنوان روساریو باید جریمه hitter وظیفه در سال 2020 اما خود یاهو ADP نباید در هر نقطه در نزدیکی بالاتر از خورخه سولر نیک Castellanos و Marcell Ozuna (در میان دیگران). هم تیمی حداکثر کپلر را فراهم مشابه (اگر نه بهتر) فانتزی آمار و ADP 60+ میدارد بعد.

New York Mets: Wilson راموس

آن را به خوبی در یک لود صف, اما این همچنین بدان معنی راموس ضربه به سمت پایین آن و بهره مند نخواهد شد با ABs از جهانی جدید DH. راموس است و عجیب اینکه پیش نویس به عنوان یک هشت شکارچی با وجود آمدن یک فصل است که در آن او هر بشکه% شد در پایین 20 درصد در حالی که انتظار می رود از ضربه و xwOBA نبودند خیلی بهتر است و او بازدید در مسلما بهترین پارچ پارک در بیس بال.

New York Yankees: Giancarlo استانتون & هارون قاضی

من اعتماد نه به سالم ماندن. استانتون گوساله تنها به تازگی به 100 ٪ پس از ظاهرا حال سوال اصلی باز روز (و فقط 18 بازی در سال گذشته) در حالی که قاضی دنده شکستگی می تواند هنوز هم نیاز به عمل جراحی به طور کامل التیام بخشد و او را از دست رفته زمان به تازگی با گردن مسئله است. بدون سوال استانتون و قاضی دو از بیس بال بهترین hitters (در فوق العاده فانتزی وضعیت) اما هر دو نیاز به بیش از یک آسیب تخفیف از آنچه به طور معمول نشان داده شده در پیش نویس جداول.

[موضعی رتبه بندی: C | 1B | 2B | اس اس | 3B | از | SP | RP]

اوکلند در این: رامون Laureano

من دو برابر را با بیانیه من در اینجا به هم تیمی Stephen Piscotty 45% شانس بودن بهتر fantasy بازیکن از Laureano در سال 2020 است. Laureano نباید بالاتر یاهو ADP از outfielders Marcell Ozuna اندرو Benintendi و Franmil ریس.

فیلادلفیا فیلیز: زاک ویلر

او در حال دور شدن از بیس بال بهترین پارچ را به عنوان سیتی زمینه کاهش یافته اجرا به ثمر رساند 17 درصد بیش از سه فصل است که پنج درصد بیشتر از دوم-بهترین پارچ پارک. فیلادلفیا در ضمن افزایش یافته است homers توسط MLB-بالا 24 درصد بیش از آن span. ویلر ثبت 4.00 عصر با یک 1.39 شلاق زمانی که تبادل در سیتی زمینه فصل گذشته و همچنین مطمئن نیستید که آیا او حتی بازی در سال 2020 با همسر خود را به دلیل تولد در اواخر این ماه.

Pittsburgh Pirates: میچ کلر

او آینده ای روشن است اما کلر به احتمال زیاد آماده نیست و به کمک فانتزی تیم در سال 2020 است. او در نهایت باید قرار داده تا بزرگ strikeout اعداد اما کلر را شلاق است برای رفتن به یک عمده کشیدن در میان است. همچنین با Keone اداره بیمه بازنشستگی ملی در عین حال گزارش به اردوگاه کایل کریک به نظر می رسد به طور فزاینده ای به احتمال زیاد به عنوان پیتسبورگ نزدیک تر است.

San Diego Padres: Tommy Pham

او فقط یک کمی بیش از حد از خطر آسیب به درمان به عنوان یک بالا-20 outfielder. Pham انتخاب تحت عمل جراحی پس از بازی از طریق یک پاره UCL فصل گذشته زمانی که او به نظر می رسد در 140 بازی برای اولین بار در زندگی حرفه ای او. او سپس آزمایش مثبت برای COVID در اوایل ماه جولای. اما DH باید کمک و سالم Pham بزرگ خواهد بود برای سن دیگو و فانتزی مدیران. پادرس در حال بی سر و صدا خطرناک را به یک postseason اجرا به عنوان به زودی به عنوان این سال است.

Seattle Mariners: Mallex اسمیت

دیگر تیم بدون بسیاری از نامزدها در اینجا اسمیت محبوب ترین بازیکن فانتزی در سیاتل با تشکر از پاهای خود را, اما وجود دارد مقدار زیادی به نمی خواهم در مورد بقیه بازی خود را. آخرین سال خود را می رود به طور متوسط پنبه حلاجی شده (.219), سخت, ضربه% (19.8) و سرعت خروج (84.3 مایل در ساعت) تمام شد در پایین 4 درصد از لیگ و او را نیز خوب نیست بازیکن دفاعی (و او را در معرض خطر بیشتری برای از دست دادن شغل خود را از بسیاری از speedsters). اسمیت آمار باید در پایین سیاتل صف شد دیر رسیدن در اردوگاه است و به احتمال زیاد برای صدمه زدن به شما را در تمام اما یکی از فانتزی دسته.

San Francisco Giants: تونی واتسون

وجود ندارد هر غول بودن پیش نویس به شدت در فانتزی در طول این تیم را بازسازی فاز و پیش بینی شده خود را نزدیک تر است 35 ساله lefty آمدن یک آسیب دیدگی شانه. سان فرانسیسکو نباید برنده بسیاری از بازی ها و مدیریت است که مایل به ترکیب و مطابقت نهم-زمین باز یافته نقش (تایلر راجرز یک جای خواب برای صرفه جویی).

St. Louis Cardinals: جک فلاهرتی

او آینده مسلما بهترین نیمه دوم تا زمانی که او ثبت سوم-کمترین عصر (0.91) از سال 1920 در طول یک فصل که دیدم 671 بیشتر homers آمار از همیشه قبل از. این یکی بیشتر "بالاتر از حد ارزشگذاری" از مجسمه نیم تنه برای مطمئن شوید که به عنوان فلاهرتی است که مقدار واقعی اما او به وضوح از سود یک .242 BABIP فصل گذشته را دیگر بهره مندی از هیچ DH و نباید به طور مداوم پیش نویس جلوتر از کلیتون Kershaw. Flaherty xERA شد 3.36 فصل گذشته (تقریبا یکسان به خود واقعی دوره سال قبل).

Tampa Bay Rays: Austin مراتع

کوتاه کمپین کاهش هر دو روش وقتی که می آید به آسیب دیدگی-بازیکنان مستعد به عنوان در حالی که آن را قطعا آسان تر از طریق یک فصل کامل در این سال یک سفر به ایل در حال حاضر هزینه های بیش از 15 درصد از این فصل است. مراتع پتانسیل را دارد که یک فانتزی هیولا اما فقط متوجه او گسترده آسیب تاریخچه. که گفت:, اشعه کاملا لود و انتخاب کنید برای برنده شدن در لیگ آمریکا (با فرض اینکه خود کوزه گزارش).

Texas Rangers: دنی سانتانا

سانتانا در حال آمدن است خاموش عمده پرت عملکرد در حالی که نزدیک شدن به سن 30 سالگی پس از آن آسان است به انتظار رگرسيون در سال 2020 حتی قبل از مقاطعه در تگزاس جدید پارک که دیگر از ویژگی های یک جریان جت. سانتانا واجد شرایط در پنج موقعیت اما وجود دارد یک شانس واقعی او می شود بیشتر استفاده می شود در فانتزی نیمکت و یا چشم پوشی سیم در این فصل است.

Toronto Blue Jays: کون Biggio

یک ماه سپتامبر (که شامل 30 Ks بیش از 80 ABs) است که منجر به Biggio بودن یکی از مهمترین و بیش از پیش نویس بازیکنان فانتزی این سال است. او بدیهی است که افزایش در OBP لیگ اما .230 با یک تهدید واقعی است. اگر شما به دنبال برای homers و دزد و فقیر پنبه حلاجی شده متوسط هم تیمی Teoscar هرناندز را فراهم مشابه آمار خط در یک بسیار ارزان تر پیش نویس هزینه.

اتباع واشنگتن: پاتریک کربین

یکی دیگر که بیشتر "بالاتر از حد ارزشگذاری" از واقعی نیم تنه کربن به زمین در یکی از بازی بیس بال, بهترین hitter وظیفه پارک (فقط Coors زمینه افزایش یافته است اجرا بیشتری به ثمر رساند در طول سه فصل اخیر) در حال حاضر به صورت یک DH و متوسط 4.27 عصر و 1.31 شلاق طرح از خفاش. Statcast همچنین نشان می دهد تردید به عنوان کوربين بشکه% و خروج سرعت هر دو در پایین 25 درصد در فصل گذشته زمانی که او نیز به پایان رسید با یک 4.05 انتظار عصر.

دنبال دالتون دل دان در توییتر

گوش دادن به یاهو فانتزی بیس بال پادکستtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب