پاول انتقاد NBA برای 'برش کوکی' نیوجرسی گزینه های پیام

تورنتو رپتورز گارد نورمن پاول به نام NBA برای اینکه در نیمه راه در اجازه می دهد بازیکن را به صحبت در مورد مسائ

توسط PATRIS-MUSIC در 27 تیر 1399

تورنتو رپتورز گارد نورمن پاول به نام NBA برای اینکه در نیمه راه در اجازه می دهد بازیکن را به صحبت در مورد مسائل عدالت اجتماعی است.

NBA در ابتدا اعلام کرد که بازیکنان اجازه داده می شود به جای نام خود را در نیوجرسی برای نشان دادن حمایت و بالا بردن سطح آگاهی اما بعد از آن بیرون آمد با یک سخت لیست 29 مورد تایید پیام. پاول احساس لیست محدود و آن را تضعیف آنچه که برخی از بازیکنان امیدوار به فرصت است.

"من مایل نبود حتی یک لیست. این یک موضوع که در آن آزادی بیان و شما در حال گرفتن نام خود را خاموش پشت نیوجرسی برای قرار دادن چیزی که برای شما مهم است که صحبت می کند جلد به چگونه شما مشاهده همه چیز و رویکرد خود را به زندگی است. شما نباید از جعبه در می گویند شما فقط می توانید می گویند این مقدار و یا این خوب است برای شما بگویم. شما نباید محصور در یک موضوع مانند این" پاول گفت: در یک کنفرانس تلفنی.

Powell wasn't happy the NBA restricted players from expressing themselves. (Photo by Cole Burston/Getty Images)
پاول نبود خوشحال NBA محدود بازیکنان از بیان خود را. (عکس از کول Burston/گتی ایماژ)

در پاول را برآورد NBA لیست عمومی و محدود کردن. در میان عبارات تایید شده توسط سازمان لیگ شد: "گروه اقتصاد" "مربی" "من یک مرد هستم," "si se peude" و "متحد." و در حالی که پیام های مهم است که تحت پوشش قرار گرفتند Powell نیست به تنهایی در احساس shorted توسط فرصت. LeBron James بود که یک معاون رئیس جمهور از بازیکنان NBA' Association گفت: در این هفته لیست نیست "طنین" با او به همین دلیل است که او نمی پوشند هر یک از پیام.

"من واقعا ناراحت بود در مورد کل تغییر که در آن بود واقعا محدود است. لیست بسیار کوکی-برش. آن را واقعا لمس موضوعات از آنچه که ما در حال تلاش برای رسیدن به اینجا. با این حال گفت: من انتخاب سیاه و سفید زندگی می کند مهم این بود که بیشتر رادیکال که صحبت می کرد به جایی که من ایستاده" پاول گفت.

با وجود محدودیت پاول باقی می ماند متعهد به ایجاد تغییر اجتماعی. او با اهدای تمام درآمد حاصل خود را در "درک خرد کردن" لباس خط نسبت به موسسه خیریه و نیز شخصا تطبیق است که کمک مالی. پاول همچنین صحبت با نمایندگان در جامعه خود رسیده است و به NBPA بیشتر به تلاش های خود را.

"ما بسیاری از بچه ها در این لیگ شده اند که با استفاده از صدای خود را در طول این زمان بودند و ما واقعا هیجان زده در مورد اینکه قادر به تغییر گذشته ما نام و برای قرار دادن یک نقل قول وجود دارد که نشان دهنده که در آن ایستاده ایم و چه می خواهیم بگوییم و چگونه ما احساس می کنیم در مورد این" او اضافه شده است.

بیشتر رپتورز پوشش در یاهو ورزشی کاناداtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن