تصویر این: طرفداران هیچ یک فرصت برای MLB

لیگ اصلی بیس بال است که در مورد به کشتی سوار در یک فصل بر خلاف هر گونه دیگر است.ابتدا در جولای 23 یا 24 جولای

توسط PATRIS-MUSIC در 5 تیر 1399

لیگ اصلی بیس بال است که در مورد به کشتی سوار در یک فصل بر خلاف هر گونه دیگر است.

ابتدا در جولای 23 یا 24 جولای به لیگ برتر باز خواهد شد به صورت مختصر 2020 کمپین بدون طرفداران حاضر در ballparks (به جز احتمالا این تیم در تگزاس). این بدان معناست که فضای ما همه عادت کرده اند را نمی خواهد وجود داشته باشد. حداقل نه در ابتدا. با توجه به اختصار این فصل ممکن است ما نمی بینم طرفداران بازگشت به بیس بال استادیوم تا سال 2021 به عنوان اقدامات ایمنی ناشی از COVID-19 همه گیر در محل باقی می ماند.

شرایطی را بیس بال تلویزیون-رویداد منحصر به فرد که برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به. وجود خواهد داشت هیچ صاعقه وار واکنش به کلاچ صفحه اصلی اجرا می شود. وجود خواهد داشت هیچ پرشور بوس به داوران. وجود خواهد داشت هیچ half-hearted "موج" شروع و در هشتم زمین باز یافته. به طوری که چیزی که ما در واقع نمی خواهد از دست.

این شرایط نیز دیکته است که برنامه باید با هم کار برای ارائه بهترین و بی طرفانه ترین پوشش از بازی ها.

مهمتر از MLB باید در پیدا کردن یک راه برای تعامل با آن پایه فن بدون داشتن بسیاری از حلقههای آن به سقوط. تصویری از خورشید خیس طرفداران لذت بردن از سرد نوشیدنی ها در بین رزین های در دسترس نخواهد بود. آن را کاملا به MLB به فروش محصول در زمین و بازی خود را پس از ماه از طرفداران احساس می کنم مثل یک چرخ سوم.

همانطور که ما در گذشته دیده ام که در یک منطقه که در آن MLB برتری دارد. لیگ اغلب نتواند علامت آن بازاریابی و یا عدم آن از بازیکنان ستاره و حتی بیشتر می بندد بر طرفداران جدید با ساخت محتوای دشوار است برای پیدا کردن. بین تلویزیون در خاموشی و برجسته محدودیت در رسانه های اجتماعی حتی جان سخت طرفداران هم مشکل پیدا کردن و به اشتراک گذاشتن آنچه می خواهید دیگران برای دیدن.

چیزهایی که باید در سال 2020 است. MLB به خود را بیشتر در دسترس است اگر این امید به تکمیل همزمان با اقدام در NBA, NHL و در نهایت NFL. آن را به آغوش شرایط و ارائه یک خروجی برای هر کسی که ولع مصرف بیس بال بازگشت. چگونه لیگ دسته هر دو فرصت و چالش ها می تواند نفس کشیدن زندگی جدید به بازی بیس بال یا همه یادآوری به همین دلیل آن را تلاش برای نگه دارید تا.

که در اینجا برخی از ایده هایی که ممکن است قرار داده و آنها را در مسیر موفقیت.

پیدا کردن یک راه برای کاهش خاموشی

آن را دشوار است به قلاب طرفداران هنگامی که شما را با محتوای بیشتر به طور خاص, بازی برنامه در دسترس برای همه است.

برای نزدیک به دو دهه طرفداران شکایت در مورد لیگ خاموشی سیاست. برای همین طول زمان کسانی که شکایات کاهش یافته است در گوش کر.

تصور زندگی در آیووا. دولت به چند جزئی لیگ جوخه اما هیچ major-تیم های لیگ. با وجود که طرفداران بیس بال از دوبوک به Des Moines, که در آن توله شیکاگو سه گانه-A وابسته واقع شده است که مشترک به MLB.TV مسدود می شوند از بین شش تیم. این گروه شامل توله شیکاگو وایت ساکس میلواکی برورز دوقلوها مینه سوتا, St. Louis Cardinals و Kansas City Royals.

در سال 2020 که آیووا ساکنان اساسا مسدود شده و از کل مرکزی را بدست آورد. که نمی تواند اتفاق می افتد.

Baseball will be a TV-only sport for most if not all of the country in 2020, and restrictions on viewing only serve to hurt the sport. (Photo by Joseph Weiser/Icon Sportswire via Getty Images)
بیس بال خواهد بود یک تلویزیون تنها ورزش برای اغلب اگر نه همه از این کشور در سال 2020 و محدودیت در مشاهده تنها در خدمت به صدمه زدن به این ورزش است. (عکس توسط جوزف Weiser/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

در حال حاضر MLB.TV خاموشی وجود ندارد به زور هواداران برای حضور در بازی های, اما به عنوان محصولات از تلویزیون محلی می پردازد. قرارداد نوشته شده به عایق ورزشی منطقه ای شبکه های پرداخت مقدار زیادی از پول را برای پخش یک تیم بازی ها از سیم برش. نیست که آسان برای حل مشکل به سرعت.

هنوز هم لیگ و شبکه های منطقه ای باید با در نظر گرفتن راه هایی برای بلند موجود خاموشی برای سال 2020 فصل است. با دو ماه فصل برنامه ریزی شده به وفادار طرفداران بیس بال بیشتر بیس بال به تماشای تنها تصمیم مناسب.

به عنوان یک پاداش: بیایید این همه رایگان بیش از حد. این بار سخت را برای بسیاری از مردم است. اجازه دهید طرفداران در. تعامل با آنها را. منحرف کردن آنها است. آنها را سرگرم. آنها یک دلیل برای خرید در.

سیل در این منطقه با بیس بال

مطمئن شوید بیس بال است که همیشه در تلویزیون جایی.

در طول سنتی فصل به طور منظم برنامه است که به طور معمول حاوی شب بازی در روزهای هفته و بعد از ظهر ها در روز یکشنبه. شنبه گرایش به ترکیبی از بازی بار بر اساس تیم اولویت در حالی که روز والنتاین بازی ها — زمانی که تیم را در سفر به شهرستان بعدی درست پس از نیز متفاوت است در شروع به بار.

نتیجه نهایی ایجاد سه موج از بازی ها بر اساس محدوده های زمانی برای اکثریت لیگ روز اما کسانی که امواج اغلب با هم همپوشانی دارند و نمی دهد طرفداران بسیار زمان به نمونه بازی های خارج از منطقه است. این همه بیش از حد شیر تغلیظ شده.

که برنامه ریزی را حس می کند زمانی که شما در حال تلاش برای درایو طرفداران به ورزشگاه و گرفتن پتانسیل های محلی و بینندگان در طول نخست خود را در دقیقه در خانه. بدون فن و بدون نشانه روشنی از چگونگی این کشور روز به روز برنامه را نگاه کنید در آینده شاید MLB باید سعی کنید به تلو تلو خوردن است که برنامه در تلاش برای به دست آوردن طیف وسیع تری از چشم ها در طول روز است.

Braves star Ronald Acuña Jr. tossed a football around prior to a 2019 game. Baseball's scheduling model may need to evolve to keep it in front of fans with other sports competing. (Photo by David John Griffin/Icon Sportswire via Getty Images)
بریوز ستاره رونالد Acuña جونیور پرتاب یک فوتبال در سراسر قبل از 2019 بازی. بیس بال برنامه ریزی مدل ممکن است نیاز به تکامل به آن را نگه دارید در مقابل طرفداران با ورزش های دیگر به رقابت. (عکس از دیوید جان گریفین/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

در واقع و شاید حتی در حالت ایده آل, این لیگ می تواند برنامه موج بیشتر از بازی برای پر کردن ساعت است که طرفداران ورزش گرسنه هستند برای دیدن پر شده است. راه حل: مطمئن شوید که همیشه وجود دارد یک بازی — شاید دو — شروع 2, 4, 6, 8 و 10 p. m. ET. آن را مانند یک NFL یکشنبه هر روز از هفته است. عمل هرگز متوقف نمی شود و بازیکنان که به طور معمول نمی توانید تلویزیون ملی زمان خواهد شد در نهایت فرصت را به بازی در مقابل زیادی مشاهده مخاطبان است.

شما هنوز هم می توانید با قرار دادن اکثر بازی ها در زمان نخست. مبهوت برنامه — جایی که آب و هوا اجازه می دهد تا — ارضا بیننده است که می تواند هرگز به اندازه کافی بیس بال و شاید جلب چشم یک بازی گاه به گاه فن یا مشتری بالقوه به دنبال پر کردن وقت.

شامل طرفداران

طرفداران ممکن است در ballpark, اما آنها هنوز هم می تواند بخشی از تجربه است. چرا برخی از سنتی ballpark فعالیت ها و نیشگون گرفتن و کشیدن آنها را به طوری که طرفداران می توانند شرکت کنند ؟

برای مثال نمی توان آن را سرد اگر یانکی ها برداشت یک فن برای انجام تماس رول در پخش از خانه و حتی کولر اگر یانکی بازیکنان اذعان کرد آن ؟ توله می تواند انتخاب کنید یک فن به رهبری من را به Ballgame از اتاق نشیمن خود را. تخمیر می تواند نشان می دهد تصویری از بچه های کشویی پایین اسلاید زمانی که آنها ضربه صفحه اصلی اجرا می شود. وجود امکانات مختلف با هر تیم.

برخی از مورد علاقه های شما مانند آتلانتا "ضرب و شتم یخ" ممکن است ممکن است. اگر ماراتن بوستون اجرا می شود تقریبا شاید ورزشگاه مسابقه را می توان بیش از حد. و یا چگونه در مورد داشتن مخالف طرفداران درگیر شدن در چیزهای بی اهمیت جنگ بین نوبت?

کل فصل احساس می کند مانند آن را آزمون و خطا به برخی از درجه است. بیشتر MLB تلاش برای تعامل با طرفداران از خانه بهتر است شانس آنها را در پیدا کردن یک راه به آینده است.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن