پاتریک Mahomes' قرارداد خواهد امد و شد زیاد خرس در سال 2021

Chicago Bears طرفداران نمی تواند فرار از این کابوس که پاتریک Mahomes. آن آغاز شد و در 2018, Mahomes' فصل اول ب

توسط PATRIS-MUSIC در 18 تیر 1399

Chicago Bears طرفداران نمی تواند فرار از این کابوس که پاتریک Mahomes. آن آغاز شد و در 2018, Mahomes' فصل اول به عنوان یک full-زمان استارت هنگامی که مشخص شد او به این بازیکن است که باید بوده است خرس' در شماره 2 به طور کلی در سال 2017 پیش نویس است. به جای رایان سرعت انتخاب میچ Trubisky که ورود یک سال 2020 اردوگاه آموزشی نبرد با Nick Foles برای این تیم شروع کار است.

Mahomes برنده لیگ جایزه MVP در سال 2018 و رهبری این ستاد به یک سوپر باول پیروزی فصل گذشته و در روز دوشنبه شد ثروتمندترین ورزشکار آمریکایی های ورزشی. کانزاس سیتی به امضا رسید او را به مسخره 10 سال به فرمت است که می تواند او را به پرداخت بیش از 500 میلیون دلار در زمان معامله انجام شده است.

در ضمن خرس کاهش یافته است Trubisky را سال پنجم گزینه این offseason, ساخت 2020 کمپین به طور بالقوه گذشته خود در شیکاگو است.

اما اگر Trubisky واقعا خوب سال ؟ که باید اخبار درست است ؟

اشتباه است.

و این همه به دلیل Mahomes.

اگر Trubisky نمایشنامه مثل یک کیفیت استارتر در سال 2020 خرس ها خواهد بود مجبور به پرداخت برای او سودآور قرارداد جدید است که اگر ما صادق بودن او را سزاوار نیست. حتی اگر آنها را انتخاب کنید برای خرید یک سال فوق العاده با استفاده از حق رای دادن برچسب Mahomes جدید مقابله خواهد جک تا هزینه این قرارداد بیش از حد. بدون در نظر گرفتن استراتژی خرس خواهد شد در نظر گرفتن یک قمار بزرگ بر روی یک بازیکن که نیاز به بیش از یک سال در سال 2020 به احساس اعتماد به نفس در مورد پرداخت.

و اجازه دهید می گویند Trubisky صندل و آن را Foles که برتری در خرس' جرم. قرارداد خود را خواهد شد به طور مستقیم تحت تاثیر Mahomes به عنوان به خوبی. به یاد داشته باشید: خرس به Foles توانایی انتخاب کردن از دو سال آخر از معامله اگر او به خوبی بازی می کند. اگر Mahomes' payday در بزرگ اتفاق افتاده در سال آینده به جای روز شنبه, شاید شیکاگو می تواند را حفظ کرده ایم Foles در یک تیم بیشتر پسند قرارداد. که دیگر مورد.

بنابراین در اینجا ما هستند. آن را سخت به اندازه کافی تلاش برای بازیابی از سال 2017 پیش نویس و چه ifs است که به دنبال. این به اندازه کافی بد است که Mahomes تبدیل شده NFL عزیزم و بهترین کارفرمایی در این سیاره است. اما کاملا لایه جدید از Mahomes نفرین در حال آمدن است; او را به خرس پرداخت (دوباره) برای عبور از در او.

پاتریک Mahomes' قرارداد خواهد امد و شد زیاد خرس در سال 2021 در ابتدا در ظاهر NBC Sports شیکاگوtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن