حزب pooper: بازیکنان NFL باید رفتار و یا دیگری

هر تیم NFL یک حمله هماهنگ کننده. هر تیم دارای یک دفاعی هماهنگ کننده. آیا آنها نیاز به یک هماهنگ کننده تفریحات

توسط PATRIS-MUSIC در 5 مرداد 1399

هر تیم NFL یک حمله هماهنگ کننده. هر تیم دارای یک دفاعی هماهنگ کننده.

آیا آنها نیاز به یک هماهنگ کننده تفریحات شبانه?

به انجمن خوش آمدید 2020 فصل که در آن همه گیر آویزان بیش از همه چیز. NFL می داند که یکی از کلیدهای به نگه داشتن برنامه و میلیاردها دلار است که با آن به حداقل رساندن نیاز به قرنطینه بازیکنان که تست مثبت برای coronavirus و بیشتر به طور چشمگیری جلوگیری از خوشه های سراسر فهرست اسامی.

از دست دادن یک بازیکن یا دو برای چند هفته به اندازه کافی بد است. اگر موارد مثبت آمار فهرستی به اندازه کافی سخت بازی ها ممکن است نیاز به تعویق و یا لغو می شود و تمام تلاش این است که موضوع را به سقوط.

ساخت آن را از طریق فصل ممکن است شدنی اما هیچ کس فکر می کند این است برای رفتن به آسان است.

که در امتداد خط از تفکر ProFootballTalk گزارش داد که NFL/NFLPA قرارداد این فصل شامل ممنوعیت برای بازیکنان از رفتار خاص.

کاباره ها, میله, کنسرت, pro رویدادهای ورزشی و حتی کلیسا اگر بالاتر از 25 درصد ظرفیت در حال حاضر از حد. بازیکن می تواند راه رفتن را به یک نوار یا رستوران را انتخاب کنید تا takeout, اما که در آن است. آنها همچنین نمی توانید شرکت یا میزبان یک حزب خانه با بیش از 15 نفر است.

نقض می تواند منجر به جریمه. اگر یک بازیکن تست مثبت برای این ویروس پس از یکی از این موارد نقض آنها خواهد پرداخت نمی شود برای هر گونه از دست رفته بازی ها و قرارداد خود را از دست خواهد داد در آینده تضمین می کند.

به عبارت دیگر ما نیاز به شما برای آمدن به, بازی, شیوه های آموزش و پزشکی و ... و سپس رفتن به خانه و لرز.

این NFL فصل برای شما به ارمغان آورده GrubHub و Netflix بکشد.

Sorry, Gronk, there will be no "yo soy fiesta" during the 2020 NFL season. (Photo by Joe Scarnici/Getty Images for Wrangler)
ببخشید Gronk وجود نخواهد داشت "yo soy فیستا" در طول سال 2020 NFL season. (عکس از جو Scarnici/گتی ایماژ برای Wrangler)

این ممکن است آسان برای کسی همچون تام بردی که میانسال و اجاره یک از 30000 فوت مربع اسکله عمارت با خانواده اش در تمپا. آن را برای بخش عمده ای از لیگ که اغلب journeymen که به تنهایی زندگی می کنند در وصف ناپذیر آپارتمان در کوتاه مدت اجاره.

چگونه است که این به ای اداره? وجود خواهد داشت یک "دله دزدی" خط مانند NBA? که حتی از بسیاری از گناهان خواهد رخ می دهد به صورت محلی به طوری تیم مخالف نمی خواهد آن را ببینید به گزارش آن ؟

خواهد شد و طرفداران بود قدرت را به نوبه خود در بازیکنان از طریق تلفن همراه و دوربین های دیجیتال و رسانه های اجتماعی است ؟ (هر کس در گفتن شیکاگو یک خرس فن. ممکن است برخی از هکرها و یا شیرها فن مرگ برای گرفتن یک رقیب بازیکن پیش از یک بازی کلیدی است.)

یا آیا این سقوط در تیم امنیتی ؟

بازی در NFL پاداش را نزد خود. حتی لیگ حداقل (در حدود $600,000 هر سال) است پول بزرگ. اما بخشی از سرگرم کننده بودن یک نرم افزار ورزشکار بودن یک نرم افزار ورزشکار — اگر نه کاباره ها و پس از آن حداقل بهترین جدول در یک رستوران شلوغ و یا گردهمایی از خانواده و دوستان اغلب همراه با سایر هم تیمی. هیچ کس در حال رفتن به ریختن یک قطره اشک برای این بچه ها اما که همه از بین رفته اند.

این است که واقعا در رفتن به پایین آمدن به رهبری است. آن را به الهام بخش در مورد بازیکنان و مربیان و کارکنان) را به روزانه فداکاری است که مهم تر از همیشه است.

سوپر باول نیست تا فوریه. 7, 2021 که شش پلاس ماه بعد از شروع آموزش به اردوگاه 150 روز پس از فصل بازکن. می اجتماعی فاصله حفظ شود که ،

آن را ممکن است داشته باشد. تیم با بیشترین نظم و انضباط را یک مزیت است. این نیست که هر NFL بازیکن, مهمانی, چهار شب در هفته. بسیاری از آنها زندگی می کنند فوق العاده متمرکز زندگی می کند (آن را به طور کلی offseason که مربیان ترس).

در عین حال این است که هنوز هم یک گروه است که بیشتر بچه ها در اوایل و اواسط 20s با برخی از پول برای خرج کردن. برخی از آنها را می خواهید به آمار شهر. ممکن است آن را هوشمند برای تیم به سعی کنید به مرحله خود coronavirus امن گزینه های سرگرمی.

هر انتخابی می تواند مهم در سال 2020 است. صدمات (و فهرست شار است که به شرح زیر) همیشه بخشی از فوتبال است اما رگ به رگ مچ پا نیست مسری است. در حال حاضر آخرین مرد روی فهرست می تواند آلوده بهترین بازیکن در این تیم است. او همچنین می تواند از بین بردن موقعیت خود را ، شما می خواهید خود را ستاره کارفرمایی نیاز به بازگشت به تصویب رها کردن در پشت یک پچ-کار ویروس زده خط حمله? COVID-19 یک نگرانی است اما در حال تکان مغزی و غضروف پاره شده.

و اگر آن را QBs خود را که به این ویروس ؟ آن را غیر معمول برای یک تیم به حمل فقط دو QBs. که بعید به نظر می رسد این سال است. هیچ پلاگین و بازی جایگزین با کارفرمایی به همین دلیل است که برخی از تیم NFL هستند و با توجه به داشتن یک نسخه پشتیبان تهیه اساسا زندگی در قرنطینه به طوری که آنها همیشه آماده شود.

NFL به جعل جلوتر در این فصل و مطلقا هیچ کس می داند که چگونه آن را به پایان خواهد رسید. همانطور که با هر کسب و کار وجود دارد تنظیمات و بزرگ و کوچک از جمله یک فصل بدون (تا حدودی) سنتی postgame ،

جایی جو Namath می ریزد.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب