پاکستان کری در مورد انگلستان تور

لندن (AFP) - پاکستان "احتمالا یک هفته دور" از آموزش های تیم ملی با هم برای تور خود را از انگلستان به این کشور

توسط PATRIS-MUSIC در 2 خرداد 1399

لندن (AFP) - پاکستان "احتمالا یک هفته دور" از آموزش های تیم ملی با هم برای تور خود را از انگلستان به این کشور را بالا کریکت مدیر سایت گفت: پنجشنبه ،

Coronavirus است و تاخیر در شروع فارسی فصل حداقل تا جولای اما انگلستان و ولز کریکت هیئت مدیره امیدوار است به مرحله کامل کمپین بین المللی برای جلوگیری از امکان از دست دادن £380 میلیون ($465 میلیون).

غرب هند هستند با توجه به رسیدن برای سه آزمون تور در ماه جولای در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن.

پاکستان نیز برنامه ریزی شده به بازی سه آزمون در پشت درهای بسته با استرالیا و ایرلند با توجه به بازدید به صورت محدود اور بین المللی.

هیات کریکت پاکستان اجرایی وسیم خان تاکید کرد هیچ چیز می تواند انجام شود که قرار دادن بازیکنان خود را سلامت در معرض خطر اما گفت: آماده سازی بودند که در محل قرار داده برای تور.

"بازیکنان اعتماد است که ما می رویم به انجام آنچه درست است آنها را" خان گفت: آسمان ورزشی.

"ما قصد نداریم به خطر انداختن سلامت خود را. همه ما می خواهیم کریکت به بازی می شود اما نه در همه هزینه ها.

"ما باید تمدید پیراهن. ما به دنبال در آوردن حدود 25 بازیکن. ما در حال برنامه ریزی برای دریافت آنها را با هم به قطار برای تور. ما احتمالا حدود یک هفته دور از آن است."

دولت بریتانیا در حال حاضر هدایت به معنی هر گونه ورود از خارج از کشور باقی می ماند و باید در قرنطینه به مدت 14 روز.

اما که همچنین می تواند به عنوان یک آموزش دوره اگر پاکستان می تواند بر اساس در یک زمین کریکت.

"بانک مرکزی اروپا گفته اند که آنها در حال رفتن به دوباره به ما که هنگامی که آنها به دست آورده اند به وضوح در مورد آنچه که ما می توانید انجام دهید در آن زمان" خان توضیح داد.

"ما در حال تلاش برای رسیدن به انگلستان در اوایل ماه جولای به طوری که ما می توانید قرنطینه انجام می شود. اگر ما می توانید عمل در آن زمان پس از آن اگر نه, سپس آن را به ما می دهد کمتر از سه هفته به تمرین."

رز باول در ساوتهمپتون و در اولدترافورد منچستر شده اند تبلیغ به عنوان امکان پذیر است 'زیستی امن' زمینه با توجه به نیاز در سایت هتل می باشد.

خان افزود: "ما در حال گفت که قصد دارد به دو سالن. ما گفته شده است که دو سالن هستند. ما نیز وجود دارد گفته است برای رفتن به یک سوم محل که در حال رفتن به پایگاه ما در حالی که ما در انگلستان است."

کریکت استرالیا اجرایی کوین رابرتس گفت: سازمان خواهد بود نگه داشتن چشم در قبل از تور قبل از تصمیم گیری که آیا برای ارسال یک تیم بعد در سال است.

"بدیهی است که ما نمی خواهد خطر انداختن ایمنی از بازیکنان," او گفت: سیدنی دیلی تلگراف.

"اما بهترین آزمون این است که غرب هند و پاکستان تورهای انگلستان قبل از ما با توجه به تور. ما امیدواریم که آنها بدون دردسر."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن