بدون آی فون خود را نمی 5G — حتی اگر آن را می گوید که در نوار وضعیت

وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد 5G این روز است. شما حتی ممکن است فکر می کنم آی فون خود را است 5G آماده, پس,

توسط PATRIS-MUSIC در 8 خرداد 1399

وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد 5G این روز است. شما حتی ممکن است فکر می کنم آی فون خود را است 5G آماده, پس, خوب, آن را می گوید که در سمت راست نوار وضعیت. 5G E مناسب است ؟ با عرض پوزش به پشت سر هم حباب خود را, اما هیچ آی فون است که قابلیت اتصال به شبکه های 5G در عین حال مهم نیست که چقدر شما برای پرداخت است که 11 Pro.

اگر خود را حامل Sprint, T-Mobile و یا Verizon شما هرگز متوجه هر گونه اشاره ای 5G یا 5G E در نوار وضعیت خود را. فقط AT&T به کاربران در مناطق خاصی از کشور داشته باشد. بدون در نظر گرفتن شاید شما تعجب که آیا یا نه آی فون خود را در حال حاضر قادر به اتصال به هر دو جدید 5G شبکه است که حفظ ظاهر و آنهایی که وعده داده شده پایین خط. اینجا چرا نیست.

5G نیست فقط یک نامه و یک شماره

برای درک آنچه باعث می شود 5G متفاوت از 4G یا هر شبکه تلفن همراه که شما نیاز به دانستن در مورد 5G NR.

5G NR یا 5G جدید, رادیو, مجموعه ای از مشخصات مورد نیاز برای یک شبکه در نظر گرفته شود 5G. 5G NR نیاز به تکنولوژی خاص است که باعث بهبود سرعت و زمان تاخیر و کارایی یک شبکه و همچنین تعدادی از دستگاه های است که می تواند اتصال به شبکه در یک بار. در واقع سلول برج انتقال سیگنال و همچنین گوشی های هوشمند خود را دریافت سیگنال هر دو نیاز به دیدار با NR استاندارد به استفاده از 5G.

بدون که تکنولوژی اتصال به سادگی نمی 5G. آن را نمی تواند. این می مانند گفت: خود نینتندو سوئیچ می توانید FaceTime تماس. آن را یک دوربین ؟ هیچ. می توانید آن را اجرا iOS? هیچ. بدون تکنولوژی مناسب در محل یک گوشی هوشمند نمی تواند اتصال به شبکه های 5G. و در این زمان هیچ اپل در حال حاضر 5G NR tech ساخته شده است در.

در حالی که این درست است که اولیه 5G NR تکنولوژی موجود با بهره گیری از تکنولوژی 4G به کار که ضعیف ترین 5G سیگنال (به عنوان کم-band) سهم مشابه فرکانس سیگنال 4G (600 تا 700 مگاهرتز) آن را 5G NR فن آوری است که این دو جدا به طور کامل. کم باند 5G ممکن است تنها خود را افزایش سرعت حاشیه ای نسبت به 4G اما خود را 4G گوشی های هوشمند هرگز قادر خواهد بود به استفاده از آن افزایش سرعت.

اما آنچه که در مورد 5G E آیکون ؟

این یک دروغ است.

که کمی اغراق امیز است, اما آن را دقیق تر از تماس با یک به روز رسانی شبکه 4G "5G E" است که چه AT&T انجام شده است. کسانی که ارتقا شامل سه بخش عمده با توجه به AT&T:

  1. حامل تجمع می افزاید: "خطوط" به بزرگراه که سفر داده است.
  2. 4x4 MIMO دو برابر تعداد آنتن های است که می تواند ارسال داده ها به عقب و جلو.
  3. 256 QAM باعث می شود انتقال داده ها کارآمد تر.
— AT&T

در اینجا مشکل است — هیچ کدام از این سه رکن در واقع شامل 5G NR فن آوری است. این همه پیشرفت که به سادگی بهبود سرعت موجود در آن تکنولوژی 4G. به همین دلیل آن را به نام "5G E" — آن را برای 5G تکامل پس از آن در گام بعدی نسبت به 5G سرعت و نه خود 5G اتصال.

شما می توانید ببینید که چرا این است که بسیاری از ما دیوانه.

AT&T می تواند ادعا می کنند نام خود را نمی کند در واقع به معنای واقعی 5G اما اکثر مردم نمی خواهید به می دانم که. اکثر مردم خواهد شد نگاه در بالای اپل خود را ببینید "5G E" و فرض "سلام من آیفون 5G! شیرین!" و چه کسی می تواند آنها را سرزنش ؟

مانند 5گرم 5گرم E نیست در همه جا. به منظور اتصال به 5G, تکامل, شما نیاز به در مورد پشتیبانی و منطقه است. ممکن است شما زندگی نمی کنند و در پشتیبانی منطقه و در نتیجه آی فون خود را هرگز می گوید 5G E. اما اگر شما زندگی می کنند می گویند Austin یا نیویورک شما شده است زندگی با 5G E برای مدتی در حال حاضر.

هنگامی که ما می توانید ببینید 5G در آی فون?

صرف نظر از این که آیا شما یک اشتباه AT&T مشتری یا صاحب آیفون بدون ابهام در شبکه 4G زمانی که شما می توانید انتظار برای دیدن 5G در پلت فرم ؟

اگر شایعات ایستاده بسیار به زودی. آخرین مورموری مطمئن هستند که اپل مجموعه ای از اپل در پاییز امسال خواهد بود 5G-سازگار است. که شامل دو شایعه "نرم افزار" مدل و همچنین به عنوان دو "به طور منظم" دستگاه های که خبر خوبی است اگر درست است. اپل نمی خواهد که شوکه هر کسی که با ساخت تنها 12 جوانب 5G-پس از آن خواهد بود یک ژست خوب برای دیدن همه جدید اپل آماده برای سریع تر اتصالات.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ شروع حرفه ای شما با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصویر جلد توسط جیک Peterson/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب