Nhl on nbc هیئت اجرایی تصویب پیشنهاد کار جدید مقابله با NHL

هیئت اجرایی NHL بازیکنان Assn. روز چهارشنبه به تصویب یک پیشنهاد جدید توافق دسته جمعی با NHL و با اشاره به تواف

توسط PATRIS-MUSIC در 19 تیر 1399
The executive board of the NHL Players' Assn. on Wednesday approved a proposed new collective bargaining agreement with the NHL and referred the tentative agreement to its full membership for a vote. <span class="copyright">(Mark Humphrey / Associated Press)</span>
هیئت اجرایی NHL بازیکنان Assn. روز چهارشنبه به تصویب یک پیشنهاد جدید توافق دسته جمعی با NHL و با اشاره به توافقنامهای به آن را برای عضویت کامل یک رای. (علامت هامفری / آسوشیتد پرس)

هیئت اجرایی NHL بازیکنان Assn. روز چهارشنبه به تصویب یک پیشنهاد جدید توافق دسته جمعی با NHL و با اشاره به توافقنامهای به عضویت کامل برای رای با تصویب شد و جمعه.

این معامله که گسترش صلح کار از طریق 2025-26 فصل و اجازه می دهد تا بازیکن را به نمایندگی خودشان در پکن 2022 بازی های المپیک زمستانی و 2026 میلان Cortina, زمستان بازی ها نیز انتظار می رود برای به دست آوردن تایید از NHL حکام.

NHL بازگشت به بازی برنامه ریزی خواهد شد که تیم های افتتاحیه اردوی آموزشی مربوطه خود را خانه شهر دوشنبه. فصل سر گرفته خواهد شد Aug. 1 با بازی های مقدماتی در دو hub شهرستانها و آن را می تواند اجرا به عنوان اواخر به عنوان Oct. 2 با توجه به گزارش های رسانه های کانادا. رایگان آژانس آغاز خواهد شد یک هفته پس از جام استنلی تعلق می گیرد بدون رایگان-مصاحبه نماینده دوره که ساخته شده بود در فصل های اخیر. پیش نویس برگزار خواهد شد در اکتبر. 6 با توجه به Sportsnet.

موضوع جزئی تغییرات اردوگاه های آموزشی برای 2020-21 فصل برنامه ریزی شده است برای شروع در Nov. 17 و فصل آغاز خواهد شد در دسامبر. 1. کمیسر گری Bettman گفت: تیم بازی خواهد کرد کامل 82-بازی برنامه فصل آینده است که می توان با از بین بردن خداحافظ ماه و این همه ستاره.

جدید توافق دسته جمعی شامل یک تخت حقوق و دستمزد کلاه $81.5 میلیون دلار برای 2020-21 فصل به دلیل از دست دادن درآمد NHL مواجه شده است پس از آن متوقف شد عملیات در روز 12 مارس به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. بازیکنان تسلیم خواهد شد 10 ٪ از حقوق و دستمزد خود را در فصل آینده اما بازپرداخت خواهد شد در طول دوره بعد از سه فصل به عنوان هاکی مربوط به درآمد رزومه روان است.

جدید توافق دسته جمعی خواهد کلاه سپردن در 20 درصد در فصل آینده. سپردن سیستم یک مکانیسم است که توسط آن پول نکردن از بازیکنان حقوق به منظور اطمینان از 50-50 تقسیم هاکی مربوط به درآمد بین بازیکنان و باشگاه ها شده است یک نقطه از مشاجره برای بازیکنان است. حداکثر سپردن درصد برای 2021-22 فصل می تواند به عنوان بالا که 18 درصد بسته به سطح هاکی مربوط به درآمد.

حداقل NHL حقوق و دستمزد خواهد بود كه در $700 ، 000 و $افزایش 775,000 در سه سال گذشته از کار جدید مقابله.

در این فصل به پلی آف خواهد شد رقابت در دو hub سایت — گزارش ادمونتون و تورنتو — و برگزار خواهد شد بدون فن. بازیکنان و مربیان و کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای باقی می ماند در تنگ حباب ممکن و متحمل خواهد شد به طور منظم COVID-19 تست. آنها را نگه داشته و دور از غیر ضروری پرسنل و دور از خانواده های خود تا زمانی که این کنفرانس نهایی و نهایی جام استنلی.

بیشتر به کاهش خطر ابتلا به هر کسی که در حباب پیمانکاری یا پخش COVID-19 دقیق تمیز کردن و استانداردهای بهداشت اجرا خواهد شد در رقابت و تمرین میدان و بازیکنان خواهد بود خواست به ماندن در یک منطقه امن.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب