NFL شایعات: آیا عقاب کاوش جو Thuney تجارت با پرستان?

تیک تاک ساعت است برای میهن پرستان جدید انگلستان و جو Thuney.میهن پرستان قرار داده شده حق رای دادن برچسب در حمل

توسط PATRIS-MUSIC در 30 خرداد 1399

تیک تاک ساعت است برای میهن پرستان جدید انگلستان و جو Thuney.

میهن پرستان قرار داده شده حق رای دادن برچسب در حمله گارد اوایل بهار امسال و تا 15 ژوئیه به امضای او را به بلند مدت فرمت. اگر آنها نمی, او به بازی بازی های 2020 فصل تحت $14.78 میلیون حق رای دادن برچسب و سپس تبدیل شدن به یک محدودیت عامل رایگان.

اما گزینه سوم برای انگلستان: این تیم می تواند تجارت Thuney به آزاد کردن برخی به شدت مورد نیاز فضای کلاه. اگر آنها را انتخاب کنید که در مسیر آنها ممکن است یک خواستگار در فیلادلفیا ایگلز با توجه به ورزش نشان داده شده است childhood ruiner.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

"آیا آنها یک نوسان بزرگ در کسی مانند انگلستان حق رای دادن-برچسب گذاشته شده توسط تمام نرم افزار گارد جو Thuney?" Breer نوشت: روز شنبه از عقاب. "بر اساس آنچه که من می دانم ... من فکر می کنم آنها می خواهم حداقل بررسی آن است."

فیلادلفیا می تواند با استفاده از گارد تهاجمی عمق پس از آن بود که اوایل این هفته اعلام شد که طرفدار کاسه براندون Brooks را از دست ندهید این فصل به دلیل پاره آشیل. 27-year-old Thuney یکی از بهترین نگهبانان در بازی و قطعا کمک خواهد کرد که جبران بروکس " از دست دادن.

The Patriots به احتمال زیاد سعی خواهد کرد برای بازسازی Thuney قرارداد به نگه داشتن تمام تیم دوم-Pro در انگلستان در حالی که کاهش کلاه خود تعداد برای سال 2020 است. تیم گزارش نشده است با Thuney اردوگاه در تمدید مذاکرات, هر چند, بنابراین اگر دو طرف نمی تواند آهن چیزهایی که شاید جدید انگلستان را به آن پیر سوپر باول LII دشمن تماس بگیرید.

عقاب ممکن است رقابت بیش از حد آن را به عنوان گزارش در ماه آوریل که میامی دلفین ها در نظر گرفته شده بود تجارت برای Thuney.

NFL شایعات: آیا عقاب کاوش جو Thuney تجارت با پرستان? در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستونtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن