NFL در پاسخ به جو لاکهارت ستون در khezri

سابق NFL سخنگوی جو لاکهارت نوشته شده یک ستون که در آن او اذعان می کند که باید یک تیم امضا khezri در سال 2017 و

توسط PATRIS-MUSIC در 12 خرداد 1399

سابق NFL سخنگوی جو لاکهارت نوشته شده یک ستون که در آن او اذعان می کند که باید یک تیم امضا khezri در سال 2017 و اصرار وایکینگ ها برای انجام این کار در حال حاضر. زمان NFL سخنگوی برایان مک کارتی را فراهم کرده است این بیانیه به PFT در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

"کالین رایگان عامل" مک کارتی گفت. "باشگاه ها ممکن است نشانه ای از او اگر آنها را انتخاب کنید برای انجام این کار است."

مک کارتی نیز با اشاره به این واقعیت است که NFL ارشد V. P. مسئولیت اجتماعی آنا آیزاکسون ارائه یک به روز رسانی در این هفته به صاحبان و پس از آن کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

"امروز ما تحت پوشش چندین به روز رسانی در مورد تغییر الهام بخش عدالت اجتماعی ابتکار" آیزاکسون گفت. "اولا این مهم است که بدانید این کار باقی می ماند در بالای اولویت ما لیست شده است ادامه داد: تمرکز حتی در طول offseason. حوادث اخیر در سراسر کشور و حتی آن را واضح تر چقدر کار بیشتری باید انجام شود. ما به تازگی اعلام کرد ما پیشی 44 میلیون دلاری در بودجه همراه با یک مجموعه جدید از ملی کمک های مالی و اعطای تمدید به سازمان های غیر انتفاعی است که واقعا کار واقعی بر روی زمین در مناطق تمرکز اصلی ما آموزش و پرورش, اقتصادی, پیشرفت, جامعه, پلیس و روابط عدالت کیفری و اصلاحات. از 44 میلیون دلاری همچنین شامل بیش از 750 مطابق کمک های مالی از طرف بازیکنان و افسانه که شخصا پشتیبانی محلی, عدالت اجتماعی, سازمان برای بیش از 360 متمایز سازمان که در خدمت بیش از 600000 نفر فقط در دو سال گذشته به تنهایی."

لیگ تلاش های قابل تحسین هستند. حوادث اخیر این تجدید تمرکز مداوم بیکاری از Kaepernick که با استفاده از سرود تظاهرات به تماس توجه به بدرفتاری آفریقایی-آمریکایی ها و مردم از رنگ توسط پلیس. به این مسئله می رسد آنچه ممکن است جرم بحرانی عواقب به Kaepernick بیشتر آشکار.

NFL در پاسخ به جو لاکهارت ستون در khezri در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de