NFL شبکه NFL RedZone کاهش یافته و از ظرف شبکه Sling TV

اواخر شنبه شب مشترکین به شبکه و تنقلات شد و دیگر قادر به دریافت NFL Network یا NFL RedZone به عنوان بخشی از بس

توسط PATRIS-MUSIC در 30 خرداد 1399

اواخر شنبه شب مشترکین به شبکه و تنقلات شد و دیگر قادر به دریافت NFL Network یا NFL RedZone به عنوان بخشی از بسته های اشتراک.

NFL را از یک مدت کوتاهی پس از انتشار در شبکه های رفت و تاریکی در ظرف دهندگان گفت: آنها هنوز هم در حال کار بر روی یک توافق برای ادامه کالسکه خود دو محصول در شبکه است.

"از 9 pm ET NFL شبکه و NFL RedZone دیگر در دسترس به ظرف و زنجیر تلویزیون مشترکین" لیگ گفت: در انتشار. "در حالی که NFL رسانه های متعهد به مذاکره و توافق و ارائه نظر سازگار با کسانی که در محل با سایر توزیع کنندگان, ظرف توافق نیست."

اگر فصل NFL می رود به عنوان برنامه ریزی شده نبود شبکه در ظرف پلت فرم به معنی مشترکین را از دست پخش لیگ 65 پیش فصل و بازی های متعدد به طور منظم فصل مسابقات در پنج شنبه شب و شنبه ها. این امر همچنین به معنای عدم توانایی برای مشاهده RedZone در 17 فصل به طور منظم روزهای یکشنبه برای لیگ نیز هست.

دو طرف باید حدود هفت هفته تا پیش فصل بازی در حال برنامه ریزی برای دریافت جریان به مرتب کردن بر اساس یک توافق ، لیگ می تواند در نهایت قطع پیش فصل در نیم اگر coronavirus نگرانی تاخیر شروع اردوگاه های آموزشی و سالن از شهرت بازی بعید است به بازی در حال حاضر به عنوان به خوبی. در حال حاضر ظرف مشترکین خواهد بود گم شده در خارج از شبکه را نشان می دهد روزانه تنها.

NFL شبکه NFL RedZone کاهش یافته و از ظرف شبکه تلویزیون رسن در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب