NFC قهرمان 49ers امید فهرست ثبات در پرداخت سود سهام

برای تمام تمرکز بر روی نام های بزرگ که در سمت چپ سان فرانسیسکو این offseason مانند دیرین چپ مقابله با جو Stale

توسط PATRIS-MUSIC در 21 اردیبهشت 1399

برای تمام تمرکز بر روی نام های بزرگ که در سمت چپ سان فرانسیسکو این offseason مانند دیرین چپ مقابله با جو Staley و دفاعی لنگر DeForest Buckner, واقعیت این است که این 49ers خواهد شد نگاه بسیار مشابه در سال 2020 است.

دفاع از NFC قهرمان Niners در حال بازگشت 18 از 22 شروع از یک تیم سقوط کرد که یک چهارم از برنده شدن در آن همه نوع پیوستگی است که می تواند به ویژه مهم در این مجازی offseason.

در حالی که بسیاری از تیم ها در حال تلاش برای نصب سیستم های جدید یا گرفتن چند بازیکن جدید به سرعت در حالی که تیم در حال گسترش در سراسر کشور در طول COVID-19 pandemic, the 49ers عمدتا دست نخورده است.

"تداوم بدیهی است که برای اطمینان یک مزیت" linebacker فرد وارنر گفت: در این هفته. "در بسیاری از گردش مالی هر سال در NFL چرا که فقط ماهیت کسب و کار. ما با داشتن بسیاری از همان افراد در ساختمان این سال خواهد بود برای ما خوب داشتن که شیمی و آشنا بودن با یکدیگر است."

The 49ers توانایی به بازگرداندن بسیاری از قطعات کلیدی شروع شد و حتی قبل از اینکه فصل گذشته به پایان رسید که دفاعی هماهنگ رابرت صالح بود مورد ضرب و شتم برای سر مربیگری در کلیولند توسط Kevin Stefanski تضمین این که سن فرانسیسکو نمی خواهد که به جای یک هماهنگ کننده است.

بزرگترین از دست دادن رخ داده در شروع لیگ فصل کسب و کار هنگامی که Buckner معامله شد به ایندیاناپولیس برای انتخاب در دور اول می روم یک جای خالی در وسط خط دفاعی.

اما این معامله نیز فعال مدیر جان لینچ به حفظ دو کلید دیگر دفاعی استارت در lineman Arik آرمستد بود و ایمنی Jimmie بخش است.

گیرنده امانوئل ساندرز چپ برای نیواورلئان در اوایل رایگان آژانس و راست گارد مایک فرد منتشر شد اما هر استارت تنظیم شده است به بازگشت است که در پرداخت سود سهام در حال حاضر.

"این واقعا مهم است که تداوم در حال حاضر در این زمان به دلیل داشتن همه چیز همان کهنه بچه ها بچه ها شده اند که بخشی از جرم, دفاع, تیم های ویژه در سال گذشته تمام کسانی که نصب می رویم به همان یا بیشتر همان" چپ گارد Laken تاملینسون گفت. "مربیان واقعا می تواند تمرکز بر مربیگری rookies در آینده و ساخت مطمئن شوید که آنها در همان صفحه. جانبازان می تواند کمک به فرایند یادگیری است که در آن احساس. تنها با داشتن اکثریت تیم آینده من فکر می کنم در حال رفتن به یک لبه برنده برای این تیم در این مرحله است."

The 49ers امیدوارم که این نوع از تداوم می تواند کمک به آنها در اجتناب از تله است که اتفاق افتاده است بنابراین بسیاری دیگر از سوپر باول دونده تا در طول سال.

تنها سه تیم bounced بازگشت از ناامیدی از دست دادن به عنوان بازی برای برنده شدن در این همه سال بعد با دالاس و میامی انجام آن را در بازگشت به عقب در فصل 1971-72 و میهن پرستان جدید انگلستان در سال 2018 است.

هشت دیگر سوپر باول بازنده بازگشت به بازی های فصل آینده تنها به از دست دادن دوباره از جمله بوفالو سه بار. اما 15 از گذشته 33 تیم از دست داده است که در سوپر باول موفق به حتی آن را به عقب برگشتی زیر سال از جمله لس آنجلس قوچ در طول این فصل است.

در حالی که بسیاری از کسانی که تیم های از دست رفته بیشتر قطعات از Niners آنهایی که ترک سان فرانسیسکو شد آنهایی که بزرگ است. Buckner شد رهبر تیم موقعیت های بالا واحد در خط دفاعی با بی امان خود را بازی.

"از دست دادن او به عنوان یک رهبر ما باید به شکل از چگونه به مرحله و پر کردن جای خالی که" پایان دفاعی نیک Bosa گفت. "او سوم پایین D-خط بازی-caller او اعتیاد به مواد مخدره گفتار او همه چیز است. ... ما باید به مرحله."

ساندرز موجب عبور از بازی هنگامی که او وارد میدوی را از طریق فصل گذشته آوردن بهترین در کارفرمایی جیمی Garoppolo.

Staley شده بود ثابت در سمت چپ برای مقابله با بیش از یک دهه در آوردن هر دو تجربه و سطح بالا از بازی قبل از گردن آسیب به پایان رسید کار خود را.

اما Niners به اعتقاد آنها برخی از قابلیت تعویض با دور اول دفاعی مقابله با Jevon Kinlaw اول دور گیرنده براندون Aiyuk و هفت بار نرم افزار کاسه چپ مقابله با ترنت ویلیامز بود که به دست آورد در پیش نویس-تجارت روز از واشنگتن است.

ویلیامز می آید با یک سطح از آشنایی داشتن بازی برای مربی Kyle Shanahan برای چهار فصل در واشنگتن است. Rookies باید یک زمان سخت تر اگر چه این روند باید آسان تر ساخته شده چرا که به جانبازان ارائه می دهند مقدار زیادی از کمک.

"بسیاری از تعهد آمده بر ما و کادر مربیگری و هر کس دیگری درگیر" وارنر گفت. "ما نیاز به مطمئن شوید که آنها به سرعت و به طرز فکر درست است رفتن به اردوگاه های آموزشی خود را هنگامی که زمان می آید."

---

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP-NFLtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب