دنیای جدید No. 1 گلف باز Jon رحم در زمان 2-سکته مغزی پنالتی پس از هدف قرار دادن یک تایگر وودز-مانند شات از یک عمر و هزینه آن یک بدشانسی bettor $150,000

جان رحم دو زمانه مجازات نمی صدمه دیده خود را در نتیجه نهایی اما آن را خرد و یک DraftKings bettor برای $150,000

توسط PATRIS-MUSIC در 30 تیر 1399
Jon Rahm's two-stroke penalty didn't hurt his final result, but it crushed one DraftKings bettor for a $150,000 loss.
جان رحم دو زمانه مجازات نمی صدمه دیده خود را در نتیجه نهایی اما آن را خرد و یک DraftKings bettor برای $150,000 از دست دادن.

Keyur Khamar/PGA TOUR via Getty Images

  • جان رحم برنده یادبود مسابقات در روز یکشنبه بز او را به شماره 1 رتبه گلف باز در جهان است.

  • در همتراز 3 شماره 16 رحم مورد بررسی قرار گرفت دو زمانه مجازات پس از توپ خود را تا کنون چندان کمی نقل مکان کرد و در حالی که او در تنظیم باشگاه خود را.

  • مجازات نمی گذارد رحم را برنده به عنوان او در حال حاضر ساخته شده است قابل ملاحظه منجر شود اما این به معنای $150,000 تفاوت برای یک بدشانس bettor در DraftKings.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

جان رحم مبارزه از طریق وحشیانه, شرایط برای نگهداری به سرب خود را در یادبود مسابقات هل دادن او به بالا به طور کلی نقطه در رسمی گلف جهان رتبه بندی در فقط 25 سال سن.

پس از رحم به دور سه سکته مغزی با یک دیو و دیو به شروع به عقب و نه بالقوه وجود دارد برای یک فاجعه سقوط. اما رحم به نظر می رسید به فشار کسانی که ترس را کنار گذاشته و با یک کاملا درخشان شات در par-3 شماره 16.

پس از ارسال خود را به ضرب گلوله توپ را روی گوه به خشن فراتر از سبز رحم مدال دیگر به اندوخته های باور نکردنی زیر شیروانی قرار دادن در دوم شات lobbing توپ را در هوا و فرود آن در حاشیه و نورد آن را مستقیما به سوراخ.

شات آورده فوری مقایسه تایگر وودز' حماسه تراشه در همان سوراخ است که به او کمک کرد تا مهر خود را پنجمین پیروزی در این مسابقات است.

رحم را مرغک در خدمت به عنوان یک نقطه علامت تعجب در دور نهایی قرار دادن او را به خوبی پیش رو در این زمینه و تمام اما اطمینان او پیروزی است. یا بنابراین ما فکر کردم.

به عنوان پخش بعدها نقطه ای از قوانین مقامات به دنبال به نقض ممکن پس از رحم توپ به نظر می رسد به حرکت می کند در حالی که او در حل و فصل باشگاه خود را. توپ به سختی حرکت می کند — شاید یک گودی یا دو — و به نظر نمی رسد برای بهبود رحم را به دروغ به هیچ وجه اما قوانین گلف می باشد که دقیقا ملایم ترین خارج وجود دارد.

رحم مورد بررسی قرار گرفت دو زمانه مجازات برای تخلفات, اما به عنوان او در حال حاضر ایستاده در 18 توپ را روی گوه او آگاه نیست از مجازات تا بعد از او دور. خوشبختانه رحم به پایان رسید از شماره 18 با آسان همتراز ساخت سکته مغزی پنالتی غیر مسئله با توجه به مسابقات نتیجه.

وقتی پرسیده شد که در مورد پتانسیل مجازات رحم بود به وضوح شوکه شدند و وحی است. "من نمی بینم یا چیزی احساس" رحم گفت. "اگر آن را انجام داد آن است که آنچه در آن است. اگر اعتقاد ما بر این مجازات سکته مغزی, این مجازات سکته مغزی. اما هنوز هیچ چیزی را ندارد به دور از شات صادقانه میگویم."

برای رحم, آن را آسان به نگه داشتن خود را سرد بیش از اخبار است. در حالی که باید آن را ناامید کننده بوده است برای پیدا کردن که او فوق العاده مرغک تبدیل شده بود به یک دیو او برنده شد امن به عنوان 1.6 میلیون دلار است که با پیروزی. زندگی خوب بود!

اما رحم را تنها کسی نیست که با پول در خط با عملکرد خود است. با توجه به Jason سوبل در عمل شبکه یک بدشانسی bettor از دست داده $150,000 با تشکر از دو سکته مغزی پنالتی که رحم مورد بررسی قرار گرفت.

قبل از پنالتی حساب DraftKings کاربر DraftMasterFlex بود که منجر یکشنبه نهایی-دور مسابقات روزانه, فانتزی, سایت آماده را به خانه $200,000 جایزه است. اما زمانی که رحم را مرغک تبدیل به یک دیو به نوسان در DraftKings سیستم نمره دهی فرستاده DraftMasterFlex از نقطه بالا می روم او را با تنها $50,000 در بردن — هنوز یک روز خوب در دفتر اما $150,000 کوتاه که در آن او شده بود.

به عنوان سوبل با اشاره به دیگر شرط مانند سر-به-سر matchups مربوط رحم در دور چهارم نیز می تواند متاثر شده اند مجازات سکته مغزی است.

رحم دو زمانه مجازات نمی گذارد نتیجه نهایی خود را در روز یکشنبه اما برای یک bettor این دو سکته مغزی شد و به ارزش شش رقمی است.

  • ادامه مطلب:

راننده نسکار بابا والاس در ابتدا فکر مغلوب ساختن پیشی جستن جیر خواستار عذرخواهی او از یک تقلید مسخره امیز حساب

Conor McGregor است که زندگی خود را بهترین زندگی در Instagram, سیگار کشیدن نوشیدن کوکتل و ادامه 32nd جشن تولد

Bryson DeChambeau فله بر 7 پروتئینی در روز است و شکستن ورزش گلف در راه ما دیده نمی شود پس از تایگر وودز

گلف افسانه جک نیکلاس نشان داد او coronavirus در مارس اما می گوید او تنها تجربه یک گلو درد و سرفه'

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب