آی فون جدید با ویژگی ها و تغییرات در iOS 13.6 که شما نیاز به دانستن در مورد

در حالی که آی فون در جهان توجه ممکن است ثابت در اپل آینده iOS 14 اعلام آن نیست و تنها به روز رسانی های آینده

توسط PATRIS-MUSIC در 30 خرداد 1399

در حالی که آی فون در جهان توجه ممکن است ثابت در اپل آینده iOS 14 اعلام آن نیست و تنها به روز رسانی های آینده ما در راه است. در واقع قبل از اینکه اپل نسخه iOS 14 در پاییز این شرکت را فشار iOS 13.6 فقط در روز و یا هفته.

اپل به احتمال زیاد نهایی iOS 13 نقطه به روز رسانی iOS 13.6 است متوسط ارتقا نسبت به برخی از پیشینیان خود است. هنوز هم در حالی که دیگر در iOS 13 نقطه منتشر sported ده ها تن از ویژگی های جدید این یکی را عرضه می کنند باید استقبال توسط هر کاربر آی فون. به علاوه iOS 14 است فقط در اطراف گوشه تا 13.6 است که واقعا فقط یک اشتها آور.

جالب iOS 13.6 آغاز شده در فرم بتا به عنوان 13.5.5. آن نیست تا زمانی که اپل منتشر دوم آن بتا که آن را به iOS 13.6. بود که اولین بار اپل کشیده بود یک ترفند بود که آیفون نصب شده بود همان چیزی که با iOS 13.5 که آغاز شده به عنوان 13.4.5 در beta توسعه است.

اپل هرگز به طور رسمی دلیل و چرا از آن شروع به پریدن کرد و شماره هایی است که هر چند می تواند باشد که آن را صرفه جویی در برخی از کسانی که در نقطه نقطه منتشر سریع امنیت و اشکال تکه که هرگز آمد. یا این است یا آن اهمیت ویژگی های. هنگامی که آن را روشن از 13.4.5 به 13.5 اپل معرفی آن COVID-19 قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API. این زمان در اطراف وجود ندارد یکی از ویژگی های جدید کاملا به عنوان مهم اما شاید اپل احساس آنها قابل توجهی به اندازه کافی برای تضمین یک 13.6 تعیین.

1. پیگیری علائم خود را در سلامت

مسلما برجسته ترین ویژگی های جدید در iOS 13.6 است سلامت برنامه "نشانه ها" بخش. در بر داشت زیر "فهرست" تب گزینه جدید اجازه می دهد تا شما را به پیگیری علائم خود را هنگامی که شما احساس ناخوشی فقط به عنوان شما می توانید با بهداشت و سلامت دیگر دسته بندی ها در برنامه.

شما پیدا کردن علائم مانند سرفه و خستگی و تهوع و تنگی نفس و درد گلو در میان 28 نفر دیگر را انتخاب کنید. هر یک از ویژگی های شرح مختصری حصول اطمینان از شما حق انتخاب صفت برای پیگیری.

همانطور که شما خود را پیگیری علائم سلامتی شما اضافه می کند داده های نقطه به علائم' صفحه. که راه شما باید دسترسی آسان به تاریخچه علائم خود را که شما می توانید دوباره با فقط یک شیر آب از داده های نقطه ای.

2. سفارشی خود را به صورت خودکار به روز رسانی نرم افزار

تغییر بزرگ دیگری می آید به روز رسانی به صورت خودکار. در گذشته شما می توانید انتخاب کنید که آیا اجازه می دهد تا آی فون خود را برای نصب های جدید در iOS به روز رسانی به صورت خودکار به مدت یک شب. در حال حاضر گزینه ای است که در دو قسمت تقسیم شده تحت "سفارشی کردن خودکار به روز رسانی."

  • دانلود iOS به روز رسانی: این را دانلود یک به روز رسانی جدید به طور خودکار از طریق Wi-Fi. شما صفر, اطلاعیه ها و هشدار زمانی که آن اتفاق می افتد. با آن جابجا کنید, شما نیاز به بررسی و دانلود به روز رسانی دستی.
  • نصب iOS به روز رسانی: این را نصب دریافت به روز رسانی به صورت خودکار در هنگام اتصال به Wi-Fi و یک منبع قدرت است. شما یک اخطار دریافت خواهید کرد قبل از شروع نصب به شما یک فرصت برای فشار آن را در مورد شما نیاز به آی فون خود را پس از آن. با این حالتها شما هنوز هم ممکن است دریافت اطلاعیه ها به شما یادآوری می کنند که وجود دارد یک به روز رسانی برای نصب در اوقات فراغت خود را, اما آن را نمی خواهد به طور خودکار نصب.

3. گوش دادن به مقالات در اپل اخبار+

اگر شما یک اپل اخبار+ مشترک iOS 13.6 باید هیجان انگیز به روز رسانی. اپل پشتیبانی صوتی اضافه شده در مقالات برای پرداخت مشتریان است که یک راه عالی برای هضم اخبار خود را بر روی بروید و یا زمانی که شما نمی توانید زمان را به خواندن داستان برای خودتان.

به عنوان شما می توانید در فایل های Gif در زیر صوتی مقالات طبقه بندی شده اند تحت یک جدید "صوتی" تب و عملکرد کاملا مشابه اپل پادکست برنامه. شما می توانید بازی مکث و رزومه اسکراب عقب و پرش به مقاله بعدی در خط تنظیم سرعت پخش خود را انتخاب کنید و خروجی صوتی.

تصویر توسط 9to5Mac/YouTube

تحت تمدید منو شما می توانید بکشید تا مقاله اصلی صوتی از منابع است. اپل به حداقل می رساند پلیر صوتی منظمی در امتداد پایین صفحه نمایش به طوری که شما می توانید به بازگشت کامل بازیکن فقط با یک ضربه بزنید. شما می توانید به عنوان خوانده شده همراه در حالی که گوش دادن و توقف و عقب بدون نیاز به بازگشت به گسترش بازیکن.

تصویر توسط 9to5Mac/YouTube

4. خود اپل اخبار بکشید آیکون های متفاوت

اپل کارآمد ضربه تند وشدید زدن گزینه در برنامه های خبری. در حال حاضر زمانی که شما کش رفتن به سمت چپ یا راست بر روی یک داستان پیش نمایش را ببینید فقط آیکون های با برچسب متن. در حالی که متن به آن را کاملا روشن چه هر یک از این گزینه آن را حیاتی است. اپل تصاویر در حال حاضر به اندازه کافی واضح بنابراین این شرکت ساخته های هوشمند تصمیم به تکیه بر آنها به تنهایی است.

شما همچنین خواهید دید که اپل تغییر "نشان می دهد بیشتر" آیکون رنگ از قرمز به سبز به افتراق بهتر از آن قرمز "نشان می دهد کمتر" همتای.

5. و خود اپل اخبار نوار ابزار آیکون های سیاه و سفید

اخبار نیز شاهد یک به روز رسانی برای آن در مقاله رنگ آیکون. قبل از این رنگ ها قرمز شد, مطابق با تم قرمز از نرم افزار است. اما در حال حاضر اپل تغییر آیکون ها به سیاه و سفید.

iOS 13.6 (سمت چپ) در مقابل iOS 13.5.1 (سمت راست).

ممکن است حتی بیشتر ویژگی های کمین در iOS اپل 13.6 به روز رسانی است که هنوز یافت می شود. ما در این مقاله به روز شده با تمام تغییرات جدید پیدا کنیم که ما همچنان به شیرجه رفتن.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک مگر اینکه در غیر این صورت اشاره کرد


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب