جدید 1-در-1 تصویری از سلتیکز ستاره Jayson تاتوم و Jaylen قهوه ای عالی است

بوستون سلتیکز باید دو تا از بهترین ستاره های جوان در NBA و این بازیکنان درگیر در یک سرگرم کننده 1-در-1 بازی پس

توسط PATRIS-MUSIC در 1 مرداد 1399

بوستون سلتیکز باید دو تا از بهترین ستاره های جوان در NBA و این بازیکنان درگیر در یک سرگرم کننده 1-در-1 بازی پس از تمرین روز سه شنبه.

Jayson تاتوم و Jaylen قهوه ای هر دو در میان حرفه ای فصل سلتیکز. تاتوم ساخته شده خود را برای اولین بار همه ستاره ظاهر و برنده شرقی کنفرانس بازیکن ماه فوریه در حالی که قهوه ای است که به طور متوسط یک حرفه ای-بالا 20 امتیاز در هر بازی و بازی استثنایی محیط دفاع.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین Celtics, اخبار و تحلیل های

تاتوم و قهوه ای و تیز مهارت های خود را در یک بازی از 1-در-1 در اورلاندو حباب دیروز و آن و ارائه برخی از فوق العاده فیلم.

آن را چک کنید در ویدیو زیر:

تاتوم و قهوه ای مسلما خواهد بود که دو تا از مهم ترین بازیکنان برای سلتیکز که 2019-20 فصل رزومه هفته آینده. آن را سخت به تصور C ساخت یک اجرا در پلی آف اگر این دو جوان phenoms نمی بازی در سطح بالا در هر دو به پایان می رسد از دادگاه. تاتوم به طور خاص خواهد شد در میان پربیننده ترین بازیکن در حباب از هر تیم. او سلتیکز' بهترین بازیکن و گلزن برجسته و بررسی تناسب اندام خود را و بازی در طول عمل در طول چند هفته گذشته قوی بوده است.

عمل آغاز می شود برای جمعه بعدی که سلتیکز در Milwaukee Bucks در اولین بذر بازی. این رقابت خواهد بود broadcast on NBC Sports بوستون.

جدید 1-در-1 تصویری از سلتیکز ستاره Jayson تاتوم و Jaylen قهوه ای عالی است در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستونtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب