MLS بازیکنان چپ ژولیده به عنوان $65 وعده های غذایی تبدیل به یک ساندویچ و موز

عکس: کریس جوان/APبه نظر می رسد که آن را نه تنها تیم هایی که بالاتر از حد ارزشگذاری در MLS.تغذیه مهم برای بازیک

توسط PATRIS-MUSIC در 11 تیر 1399
<span>Photograph: Chris Young/AP</span>
عکس: کریس جوان/AP

به نظر می رسد که آن را نه تنها تیم هایی که بالاتر از حد ارزشگذاری در MLS.

تغذیه مهم برای بازیکنان, پس از آن ساخته شده حس که در لیگ می خواستم مطمئن شوید که آن ورزشکاران کردم بهترین مواد غذایی به عنوان آنها آماده شدن برای MLS برگشت مسابقات در فلوریدا که شروع می شود در هفته آینده.

با بازیکنان قرار دارد در یک "حباب" در دیزنی جهان, لیگ ساخته شده مطمئن شوید که آنها جدا از عموم مردم و خود غذاخوری و همچنین به عنوان گزینه ای برای غذا خوردن در اتاق خود را با برخی از وعده های غذایی در آینده در $65. در حالی که ممکن است صدا گران گزینه گنجانده شده است برچسب ها: خوراک مانند "خانه بوداده نخست نیویورک نوار کمر" و "بوربن لعاب دودی ویرجینیا هام". آن را ایمن می گویند این محصول است که نه کاملا به عنوان صورتحساب.

تورنتو FC را Omar Gonzalez توییتی یک عکس از وعده های غذایی: یک ساندویچ با یک موز و یک قابلمه کوچک سالاد سیب زمینی. هم تیمی خود را Eriq Zavaleta رفت برای ژامبون کردم و خیس به دنبال ساندویچ و ... موز.

به ناچار مقایسه ساخته شده بودند به نمایش گذاشت و بدنام Fyre جشنواره است. ورزشی گزارش شده است که وعده های غذایی توییتی توسط Zavaleta و Gonzalez شد اتاق خدمات گزینه و MLS به جای این بازیکنان را انتخاب کنید تا تب.

MLS در انتظار قرار داده شد با توجه به Covid-19 همه گیر اما ماه MLS برگشت مسابقات برنامه ریزی شده است به عنوان یک پیش ماده برای از سرگیری فصل به طور منظم در ماه آگوست. NBA را نیز از سر فصل آن در دیزنی جهان در پایان ماه جولای اگر چه لیگ کمیسر اذعان کرده است که برخورد با "غیر قابل پیش بینی" virus به معنی لیگ برنامه می تواند تغییر کند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن