مهلت تجارت دلار آمریکا: 4 خط داستانی است که آسیاب شایعه تسلط

مهلت تجاری اوت 31 یک هفته دور است و مانند هر جنبه دیگر از فصل بیس بال لیگ اصلی 2020، ما هیچ تصوری از آنچه انتظ

توسط PATRIS-MUSIC در 3 شهریور 1399

مهلت تجاری اوت 31 یک هفته دور است و مانند هر جنبه دیگر از فصل بیس بال لیگ اصلی 2020، ما هیچ تصوری از آنچه انتظار می رود.

سپس دوباره، چه زمانی می دانیم که از مهلت تجارت چه انتظاری باید داشته باشیم؟ طیف وسیعی از نتایج همیشه از لب در رادار به هرج و مرج مطلق گسترش, با این حال ما هرگز نمی بینیم نتایج آینده.

امسال شرایط منحصر به فرد لایه دیگری از عدم قطعیت را اضافه می کند. فصل ۶۰ بازی تیم ها را مجبور می کند که بر اساس هر نقطه از ۱۷ تا ۳۰ بازی تصمیم گیری کنند، بسته به ویرانی بسیار همه گیر در برنامه های خود، به جای ۱۰۰ بازی معمول.

لایه اضافی و اضافی عدم قطعیت ناشی از میدان گسترش یافته لیگ است. اکتبر بیا، 16 تیم برای تاج سری جهانی رقابت خواهند کرد. با تیم های بیش از هر زمان دیگری ساخت فشار بازی، خریداران باید از نظر تئوری بیش از فروشندگان. اما با تیم های گفتن آنها در حال از دست دادن پول در طول همه گیر، چند نفر می خواهند برای اضافه کردن بازیکنان برای یک بازی فوتبال است که مجموعه ای به عنوان crapshoot؟

ما احتمالات رو ميبينيم ولي نميدونيم تا وقتي به اونجا برسيم کجا ميريم اگر هیچ چیز دیگری، ما می دانیم که هیچ کمبود خط داستانی ارزش زیر وجود خواهد داشت. در اینجا، ما بررسی خواهیم کرد که کدام تیم ها و موقعیت ها می توانند بیشترین وزوز را ایجاد کنند.

آیا رد ساکس قبل از 31 اوت جی دی مارتینز را معامله خواهد کرد؟ (عکس بیلی ویس / بوستون رد ساکس / گتی تصاویر)
...


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن