MLB به قیمومیت فصل پس از شکست به اعتصاب مقابله

وجود خواهد داشت یک فصل بیس بال در سال 2020 — اما فقط به این دلیل کمیسر راب مانفرد است که در حال حاضر اعمال خود

توسط PATRIS-MUSIC در 3 تیر 1399

وجود خواهد داشت یک فصل بیس بال در سال 2020 — اما فقط به این دلیل کمیسر راب مانفرد است که در حال حاضر اعمال خود را در اتحادیه بازیکنان.

با هفته-بن بست ادامه پس از بازیکنان اتحادیه هیئت اجرایی رای دادند 33-5 رد MLB آخرین 60-بازی پیشنهاد لیگ اعلام کرد دوشنبه شب که آن شروع خواهد شد روند اجرای یک فصل است. با توجه به ورزشی را کن روزنتال 60-برنامه بازی چیزی است که MLB است که به دنبال تحمیل کنند.

لیگ برتر منتشر شد, بیانیه ای گفت این ناامید کننده بود که یک معامله نمی تواند رخ داد با بازیکنان است و با توجه به این اتحادیه 24 ساعت مهلت ارائه دو قطعه از اطلاعات مورد نیاز برای شروع یک سال 2020 های نجومی: آیا بازیکن می تواند گزارش در ماه جولای 1 و اینکه آیا بازیکنان به توافق برسند به اصطلاح "عامل کتابچه راهنمای کاربر" برای فصل که شامل بهداشت و پروتکل های ایمنی برای یک COVID-19 کوتاه فصل است.

در اینجا این است که لیگ را در بیانیه ای در تمامیت آن:

"امروز لیگ بازیکنان بیس بال انجمن به ما اطلاع داد که آنها را رد کرد توافقنامه چارچوب توسعه یافته توسط کمیساریای مانفرد و تونی کلارک. نیازی به گفتن ما نا امید شده توسط این توسعه است.

"چارچوب ارائه یک فرصت برای MLB و بازیکنان خود را برای همکاری با یکدیگر برای مقابله با مشکلات و چالش های ارائه شده توسط این بیماری همه گیر. آن را به طرفداران ما این شانس را به دیدن جدید و هیجان انگیز Postseason فرمت. و آن بازیکنان ارائه مزایای قابل توجهی از جمله:

"با در نظر گرفتن این رد MLB باشگاه به اتفاق آرا رای به ادامه 2020 فصل تحت شرایط مارس 26th, توافق. مقررات ذکر شده در بالا خواهد بود نه عمل.

"به منظور تولید یک برنامه با یک شماره خاص از بازی ها ما می خواهیم که بازیکنان ارتباط را به ما ارائه توسط 5:00 p. m. (ET) فردا با دو قطعه از اطلاعات است. اول این است که آیا بازیکنان قادر خواهند بود به گزارش به اردوگاه ظرف هفت روز (از 1 ژوئیه). دوم این است که آیا این بازیکنان در انجمن موافق در کتابچه راهنمای عامل که شامل بهداشت و پروتکل های ایمنی لازم را به ما بدهد بهترین فرصت برای انجام و تکمیل ما فصل به طور منظم و Postseason."

طرفداران بیس بال می دانستم که صاحبان وادار کردن یک فصل امکان بود در تمام طول به عنوان لیگ اعتقاد مارس توافق با اتحادیه بازیکنان اجازه آن را به تحمیل یک فصل از آن میل تا زمانی که بازیکنان پرداخت شد سرشکن قرارداد. یک فصل 60 بازی در خط با صاحبان' آخرین پیشنهاد که بازیکنان مقابله با 70 بازی.

Commissioner Rob Manfred plans to impose the 2020 season even without the union and the league coming to an agreement. (Photo by Alex Trautwig/MLB Photos via Getty Images)
کمیسر راب مانفرد برنامه ای برای اعمال 2020 فصل حتی بدون این اتحادیه و لیگ آینده به یک توافق است. (عکس توسط Alex Trautwig/MLB عکس از طریق گتی ایماژ)

مسائل را پیچیده شده است به تازگی 40 MLB بازیکنان و اعضای کادر آزمایش مثبت برای COVID-19 نشان می دهد که بیس بال است موضوع دیگری برای مقابله با فراتر از فقط پول است. MLB بسته تمام بهار سایت آموزشی و گزارش از لیگ با توجه به "حباب فصل" آمده اند پس از آخرین coronavirus موارد است.

در دراز مدت پیامدهای برای MLB اتحادیه

پس از سالها کار صلح مانفرد حرکت می ایستد به مفاهیم است که می تواند آسیب روابط با اتحادیه بازیکنان در آینده نزدیک و طولانی مدت:

• رهبران بازیکنان طرف صحبت شده است در مورد پرونده شکایت علیه MLB اگر مانفرد نهاد های نجومی. که شکایت خواهد نه لزوما از خط خارج فصل اما هفته گذشته صاحبان نگران بودند که شکایت می تواند هزینه رو به بالا از 1 میلیارد دلار اگر آنها پیدا نیست که مذاکره در ایمان خوب است.

• بیس بال می تواند بیشتر احتمال دارد برای دیدن یک کار توقف پس از زمان توافق دسته جمعی منقضی پس از 2021 فصل است. دو طرف در حال حاضر نمی شد با دیدن چشم به چشم به این مذاکرات نشان داد. دو طرف در همان صفحه در دور بعدی CBA مذاکرات که به سخت تر در حال حاضر.

چگونه MLB کردم اینجا

یک معامله نگاه امیدوار کننده هفته گذشته هنگامی که کمیسر راب مانفرد پرواز به ایالت آریزونا در روز سه شنبه برای دیدار با رئیس اتحادیه تونی کلارک چهره به چهره. اخبار که "مولد" در دیدار دنبال شد به سرعت با کلمه ای که MLB فرستاده بود بازیکنان یک پیشنهاد جدید و دو طرف شد و نزدیک به یک معامله نسبت به آنها شده بود قبلا. اما همه چیز به سرعت کاهش یافت و دوباره از هم جدا و دو طرف به نظر می رسید حتی بیشتر از هم جدا تر از قبل.

قبل از رسیدن به توافق وجود دارد اما هیچ چیز زشتی در این مذاکرات تبدیل این به یک فاجعه برای بیس بال به عنوان یک کل و خروج از طرفداران بدانم که آیا یک فصل کوتاه بود و حتی ارزش این.

بزرگترین مسئله در تمام طول بازیکن پرداخت. دو طرف به توافق در ماه مارس زمانی که لیگ تعطیل به دلیل COVID-19 اما درگیری در مورد چگونه از آن باید استفاده شود در کوتاه فصل است. ماه مارس توافق به نام برای بازیکنان به سرشکن حقوق بر اساس تعداد بازیهای انجام شده است. صاحبان خواست برای پرداخت های اضافی قطع چندین بار با استناد به یک پتانسیل کمبود درآمد از بازی های انجام شده بدون طرفداران, اما این بازیکنان بودند ثابت قدم در موضع خود را.

برخی از صاحبان طرح ها به نام برای بازیکنان را بین 25 و 35 درصد از عادی 162-بازی حقوق. لیگ بر این باور بودند که ماه مارس توافق به آنها اجازه قیمومیت یک فصل از هر درجه تا زمانی که بازیکنان رو سرشکن حقوق بدون اضافی را کاهش دهد. که به مانفرد توانایی تحمیل کوتاه فصل به عنوان او را در روز دوشنبه به بالاتر بازیکن پرداخت که هنوز هم ساخته شده صاحبان خوشحال در مورد خط پایین.

این فقط به عنوان اخرین طرح به عنوان مانفرد و MLB گفت: آنها ترجیح می دهند به یک توافق با اتحادیه بازیکنان. همه چیز پیچیده شد وجود دارد, اما زمانی که MLB می خواستم بازیکنان به چشم پوشیدن از حق به تنظیم یک شکایت علیه اتحادیه برای مذاکره و تعداد بازی های انجام شده در ایمان بد است. چنین شکایت اگر بازیکن برنده می تواند هزینه صاحبان به سمت بالا از $1 میلیارد. تهدید کافی بود که برخی از صاحبان این گزارش می خواستم به انصراف از فصل در دسترس نباشد.

در حال حاضر بیس بال باز خواهد گشت این تابستان بدون داشتن حل و فصل مسائل کار که برابر برای همه برای دیدن در طول خاموش کردن. بسیاری در صنعت موافق آن می تواند یک پیش نمایش از آینده اعتراضات کارگری. مسائل اساسی جدید نیستند و با این اتحادیه توافق دسته جمعی مجموعه به پایان می رسد پس از 2021 بسیاری از آنها هنوز هم در انتظار یک کار توقف.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب