MLB کمیسیون می گوید فصل می تواند به نام خاموش

MLB کمیسر راب مانفرد گفت: ممکن است که وجود خواهد داشت هیچ فصل بیس بال در سال 2020 است. عکس: LM اوت

توسط PATRIS-MUSIC در 27 خرداد 1399

MLB کمیسر راب مانفرد گفت: ممکن است که وجود خواهد داشت هیچ فصل بیس بال در سال 2020 است.

عکس: LM اوترو/آسوشیتد پرس

افزایش نیروی کار دشمنی بین بیس بال لیگ و اتحادیه بازیکنان راه می رفت به پرتگاه صخره دوشنبه هنگامی که کمیسر راب مانفرد گفت: ممکن است که وجود خواهد داشت هیچ نجومی در سال 2020 است.

مانفرد بیانیه تنها پنج روز پس از او تضمین شده MLB خواهد حداقل یک خلاصه فصل میان coronavirus بیماری همه گیر. اما به مذاکره با بازیکنان لیگ برتر بیسبال آمریکا کانون زمین به توقف در روزهای اخیر مانفرد گفت: حتی 50-مبارزات بازی که تا به حال مورد بحث قرار گرفته است به مخاطره می انداخت.

"صاحبان 100% متعهد به گرفتن بیس بال عقب در این زمینه" مانفرد گفت. "متاسفانه من نمی توانم به شما بگویم که من 100% مطمئن است که این اتفاق خواهد افتاد."

مانفرد ادا این کلمات در یک ESPN ویژه تحت عنوان "بازگشت از ورزش" نیز که ویژه کمیسیون از پنج نفر دیگر بالا آمریکای شمالی لیگ. همه دیگر کمیسیون اعلام کرد در حال حاضر برخی از مرتب کردن بر اساس از راه اندازی مجدد برنامه ریزی کنید. مانفرد بیانیه آمد ساعت پس از MLB گفت: این اتحادیه که در آن لغو خواهد فصل اگر بازیکنان نیست چشم پوشیدن از حق به پرونده شکایت بیش از یک کوتاه, لیگ-تحمیل شود.

بیس بال رفته از امکان بازگشت جلوتر از همه رقبای اصلی آن در چهارم جولای با حدود یک و نیم فصل به 50 بازی مینی-فصل شاید هیچ فصل و در همه حال در طول دو هفته.

فقط چهارشنبه گذشته مانفرد ظاهر شده بود در همان شبکه او رفت و در روز دوشنبه و بیان یک دیدگاه کاملا متفاوت. خواسته به اعلام درصد شانس MLB نجومی در سال 2020 به او پاسخ داد: "100 درصد است."

در آن زمان او امیدوار است برای رسیدن به یک راه حل مذاکره با بازیکنان مورد اقتصاد یک فصل بدون طرفداران در حضور. اما عدم توافق از یک توافق قبلی از ماه مارس به مانفرد حق تحمیل یک برنامه از طول خود را انتخاب ارائه شده بازیکنان دریافت کامل خود را سرشکن حقوق برای تعدادی از بازی ها. صاحبان نشان داده بود که اگر آن را به که آنها را انتخاب کردن در حدود 50 بازی برای به حداقل رساندن مبلغ سرمایه گذاری خود را به بازیکنان در حالی که هنوز حفظ سودآور postseason.

این اتحادیه به نظر می رسید که آماده نتیجه. پس از رد پیشنهاد از لیگ که به نام برای بازیکنان پذیرش کاهش بیشتر در پرداخت—سوم ارائه چنین از MLB—MLBPA اعلام کرد که آن را متوقف خواهد کرد. مدیر اجرایی تونی کلارک در شنبه پرسید: مانفرد برای ایجاد یک برنامه و منتشر شد یک بیانیه عمومی که گفت: "از آن زمان به بازگشت به کار. به ما بگویید هنگامی که و که در آن."

راب مانفرد, حق صحبت کردن با مایک گرینبرگ در ESPN 'بازگشت' ورزشی در روز دوشنبه.

عکس: ESPN

در اولین نظر از مانفرد بیان محدود اعتماد به نفس در امکان یک فصل با استناد به آنچه که او به عنوان MLBPA "تصمیم به پایان دادن حسن نیت مذاکرات است." اوایل روز دوشنبه معاون کمیسر دن Halem با ارسال نامه ای به MLBPA وکیل بروس مایر تهدید به لغو این فصل به طور کامل اگر اتحادیه نیست یا بازگشت به چانه زنی جدول یا چشم پوشیدن از حق خود برای تنظیم یک شکایت علیه سازمان لیگ برای نقض مارس 26 پیمان.

"من فکر می کنم وجود دارد خطر واقعی و تا زمانی که وجود دارد هیچ گفت و گو است که خطر واقعی میخوام ادامه خواهد داد." مانفرد گفت: ESPN.

در علاوه بر این به مسائل مالی مانفرد گفت که احزاب هنوز هم مورد نیاز برای نهایی بهداشت و ایمنی طرح های پیشنهادی قبل از صاحبان نظر آغاز یک فصل است. هفته گذشته که نمی خواهم نگاه ویژه مسئله بزرگ—مانفرد گفت: در طی یک مصاحبه در MLB Network روز شنبه از طرف "بسیار نزدیک در پروتکل های پزشکی." در بیانیه روز شنبه, کلارک گفت: "هر مفهوم است که این بازیکنان در ارتباط است و به نوعی تاخیر در پیشرفت در سلامت و ایمنی پروتکل های کاملا غلط است."

"بازیکنان منزجر که پس از غارت مانفرد صراحت گفت: بازیکنان و طرفداران است که وجود دارد خواهد '100%' یک سال 2020 فصل او تصمیم گرفته است برای رفتن به عقب در خود کلمه است و در حال حاضر تهدید به انصراف از کل فصل" کلارک گفت.

طرفداران ورزش هستند اشتیاق به بازگشت به ایستد اما کارشناسان بهداشت می گویند استادیوم یکی از بالاترین خطر برای coronavirus انتقال است. دکتر پیتر چانه-هنگ, یک متخصص بیماری های عفونی پیاده روی ما را از طریق چگونه به راحتی این ویروس می تواند در میان جمعیت. عکس: آسوشیتد پرس

او افزود: "این آخرین تهدید است فقط یک نشانه است که لیگ اصلی بیس بال است مذاکره در ایمان بد از آغاز. این همیشه در مورد استخراج اضافی کاهش پرداخت از بازیکنان و این فقط یک روز دیگر و دیگری بد-ایمان تاکتیک در جریان مبارزات انتخاباتی."

افزایش لفاظی نشان دهنده عدم اعتماد بین دو طرف به عنوان آنها اماده کردن برای یک مدت طولانی کار نبرد است که می تواند مصرف این صنعت برای سال.

در حال حاضر احزاب حتی نمی تواند توافق بر سر آنها چه توافق: مقدار فعلی بهت و حیرت ناشی از مارس معامله مشخص شده که چگونه بیس بال خواهد ادامه در طول بیماری همه گیر. آن را تصریح می کند که بازیکنان را سرشکن حقوق خود را برای تعداد بازی های انجام شده, در حالی که همچنین شامل زبان نیاز به احزاب به "بحث در ایمان خوب اقتصادی امکان بازی کردن بازی ها در غیاب تماشاگران است."

با درآمد حاصل از فروش بلیط پارکینگ و امتیازات صاحبان می گویند که آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت بازیکنان در آن رای بیش از 50 یا بیشتر بازی ها. بازیکنان نمی بر این باورند که موقعیت و می خواهید اسناد و مدارک اثبات حد از صاحبان پریشانی مالی. بدون این که آنها را تقریبا به طور قطع پرونده شکایت این ادعا که MLB نقض مارس توافق با تلاش در ایمان خوب است به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است.

اکنون شبح شکایت می تواند در نتیجه صاحبان axing فصل در دسترس نباشد. تحت مارس توافق مانفرد نیست موظف به شروع فصل تا زمانی که دولت های محلی محدودیت در اجتماعات بزرگ. اتحادیه حفظ آن را سرگرم هر پیشنهادی را که شامل هر گونه پرداخت کاهش فراتر از 100% سرشکنی برای تعداد بازیهای انجام شده است.

"بدیهی است که نوع بد-ایمان تاکتیک باعث می شود آن را بسیار دشوار است به حرکت رو به جلو در این شرایط" مانفرد گفت: ESPN با اشاره به امکان شکایت.

مهم نیست که چگونه این به پایان می رسد, آن را نمی کند به خوبی جواب بیس بال برای آینده: در حال حاضر توافق دسته جمعی منقضی پس از 2021 کمپین که الهام بخش خواهد شد و حتی بیشتر خصمانه مذاکره پس از شکست این مذاکرات است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما انتظار MLB بازی در سال 2020? گفتگو بپیوندید.

نوشتن به Jared Diamond در jared.diamond@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب