دقیقه به گلف بازگشت جیم Nantz شد و در حال حاضر به عذرخواهی برای Brooks Koepka را F-bomb

PGA Tour رسما بازگشت در روز پنج شنبه بعد از ظهر پس از نزدیک به سه ماه استراحت با توجه به COVID-19 همه گیر با چ

توسط PATRIS-MUSIC در 23 خرداد 1399

PGA Tour رسما بازگشت در روز پنج شنبه بعد از ظهر پس از نزدیک به سه ماه استراحت با توجه به COVID-19 همه گیر با چارلز شواب به چالش بکشد.

فقط چند دقیقه به پخش, اما, جیم Nantz شد و در حال حاضر به عذرخواهی برای یک قسم کلمه بودن برداشت.

بروکس Koepka پس از تماشای جان رحم تراشه-در مرغک در شماره 8 در استعمار کشور باشگاه در فورت ورث تگزاس به اسپانیولی کاملا تعریف — که به راحتی شنیده پخش از هیچ هواداران اجازه داده شد در این دوره است.

"Pretty f---ing خوب وجود دارد" Koepka گفت خندان رحم.

Nantz عذرخواهی, با این حال, ممکن است بهترین.

"ما امیدوار بودند صوتی بهتر با طرفداران اطراف آن دوره" Nantz گفت:. "عذر خواهی اگر کسی جرم توسط چه آنها ممکن است شنیده وجود دارد."

Koepka به پایان رسید و بعد در 2-در حالی که تحت رحم در در آمد 1-تحت. هر دو به طور قابل توجهی پشت سر رهبران جاستین رز و هارولد وارنر با این حال که برگزار می شود در 7-زیر پس از دور 1.

هر چند آن چیزی است که به طور معمول شنیده می شود در طول یک تورنمنت گلف و یک نی نی توهین آمیز, آن را سخت به شکایت بیش از حد.

پس از همه رحم شات خیلی خوب بود.

Brooks Koepka of the United States plays his shot from the ninth tee during the first round of the Charles Schwab Challenge on June 11, 2020, at Colonial Country Club in Fort Worth, Texas. (Tom Pennington/Getty Images)
بروکس Koepka ایالات متحده نقش خود را به ضرب گلوله از نهم توپ را روی گوه در دور اول چارلز شواب چالش در ژوئن 11, 2020, در استعمار کشور باشگاه در فورت ورث ، (تام پنینگتون/گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن