مایک تایسون می تواند راه اندازی گشت در برابر Tito Ortiz, MMA, ستاره ادعای

مایک تایسون اولین حریف در بوکس سنگین وزن ستاره را از تلاش باز گشت می تواند یک UFC Hall of Famer.Tito Ortiz ادع

توسط PATRIS-MUSIC در 6 خرداد 1399

مایک تایسون اولین حریف در بوکس سنگین وزن ستاره را از تلاش باز گشت می تواند یک UFC Hall of Famer.

Tito Ortiz ادعا می کند او شده است با نزدیک شدن به مبارزه با 53 ساله سابق بلامنازع قهرمان جهان و می گوید: برخورد با تایسون می تواند پرداخت به ازای هر مشاهده سوابق.

مخلوط هنرهای رزمی جانباز Ortiz, 45, گفت که او به طور غیر منتظره ای در مورد چشم انداز مصرف در 'Iron Mike'.

او گفته TMZ: "من به مایک تایسون آمار پد با یکی از مربیان و تایسون بود مانند تایسون سریع و با سرعت و قدرتمند و گفتم وای تایسون را به comeback?'.

"و ناگهان همه از یک دو روز بعد من دریافت یک تماس تلفنی و کسی که شروع به پرسیدن من" چه شما فکر می کنم در مورد مبارزه مایک تایسون?'.

"گفتم واقعا ؟ این فرصت را از من زندگی من است.'"

اورتیز به نظر می رسد نشان می دهد هر گونه مبارزه با تایسون را در لاس وگاس با اشاره به نیاز به تصویب حلقه-ارزش نوادا ورزشی کمیسیون.

"من مطمئن هستم که اگر آن را برای رفتن به بوکس یا MMA در عین حال من نمی کردم که دور از من فکر می کنم هر دوی ما رو پاک می شود توسط کمیسیون ورزشی این Vegas چیز" اورتیز گفت.

"اما من بوکس برای 20 سال و من مهارت بوکس کردم بهتر و بهتر.

"آنها ممکن است به همان سطح از تایسون اما تایسون شده پانچ در صورت در 15 سال گذشته ؟ بدون او نیست, و من, و من قادر به زانو در آوردن هر کس من رقابت در برابر بیش از چهار سال گذشته است."

اورتیز ورزشی تی شرت تحمل شعار 'دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Real American Hero' گفت که او تا به حال "چیزی جز احترام" برای تایسون که در آخرین مبارزه در سال 2005.

او می بیند خود را مبارزه باید آن اتفاق می افتد شکستن تلویزیون جعبه دفتر ،

وی مبارزه بین بوکس بزرگ Floyd Mayweather و UFC ستاره Conor McGregor در سال 2017, که خریداری شد توسط 4.3 میلیون نفر در ایالات متحده است.

"شما می دانید چه Conor McGregor و Floyd Mayweather آیا من فکر می کنم ما می تواند دو برابر است که" اورتیز گفت. "من فقط فکر می کنم این امر می تواند شگفت انگیز است, من فکر می کنم آن را سرگرم کننده خواهد بود. این امر می تواند یک فرصت بزرگ برای هر دو از مارک های ما است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن