مایکل توماس سپاسگزار برای شانس بازی برای زادگاه تگزاسی

ایمنی مایکل توماس امضا شده با هوستون تگزاس در ماه آوریل پس از بازی اول خود را هشت فصل در NFL عمدتا با دلفین می

توسط PATRIS-MUSIC در 13 خرداد 1399

ایمنی مایکل توماس امضا شده با هوستون تگزاس در ماه آوریل پس از بازی اول خود را هشت فصل در NFL عمدتا با دلفین میامی و نیویورک غول.

توماس رشد در هوستون و به مدرسه رفت و در فرودگاه دبیرستان. پس از از دست دادن یک جفت از اعضای خانواده به بیماری پس از شروع فصل گذشته فرصتی برای بازگشت به خانه و بازی برای تگزاسی ها یک فرصت بود توماس شروع به پریدن کرد در.

"این حقیقی حتی به فکر می کنم که بازی برگشت در خانه" توماس گفت: از طریق Aaron Wilson از هوستون کرونیکل. "من نمی دانم این امر به این معنی نیست که خیلی به من. برای به دست آوردن یک شانس به اینجا و کمک به این تیم پیروزی و بازی برای تیم شهر آن را شگفت انگیز است. این یک برکت و رحمت است."

توماس' 30 ساله خواهر NnZinga درگذشت سپتامبر گذشته به دلیل سرطان پستان است. سپس او را دیدم او مادر برنادت, از دست دادن نبرد خود را با پست-سکته مغزی علائم اولیه بیماری آلزایمر در ماه گذشته.

"این قطعا سخت زمانی که شما خود را با خانواده" توماس گفت. "زمانی که من از دست رفته من خواهر من است که احساس" من وجود ندارد.' مادرم بیمار بود و مقابله با از دست دادن خواهر من و شما در حال حاضر نیست. آن م من یک کمی. آن را می خوردند ،

توماس رفت undrafted خارج از دانشگاه استنفورد در سال 2012 امضا شده با San Francisco 49ers. او را صرف بیشتر از دو سال اول در لیگ روی تیم را تمرین تیم ملی قبل از امضا به دلفین' فعال فهرستی از اواخر سال 2013. در اولین بازی برای میامی او ساخته شده دو نقش مهم از جمله رهگیری از تام بردی در برنده شدن بیش از میهن پرستان جدید انگلستان. او به نظر می رسد در مجموع 56 بازی برای دلفین ها بیش از پنج فصل است.

در حالی که او ساخته شده 33 حرفه ای شروع می شود, او ساخته شده خود را در بزرگترین تاثیر را در تیم های ویژه. او ساخته شده با نرم افزار کاسه در سال 2018 به عنوان یک تیم های ویژه مجری با غول. او همچنین آسیب جایگزینی برای 2019 طرفدار کاسه در همان نقش است.

علاوه بر اینکه به خانه توماس هیجان زده است برای شانس او با تگزاسی به عنوان به خوبی.

"(بیل اوبراین) یک مرد ساده بسیار آتشین" توماس گفت. "آنچه من در مورد او این است که او مجموعه های انتظار اجازه می دهد تا شما می دانید آنچه که او می خواهد از شما و چگونه او شما را می بیند. مربی (آنتونی) ویور بازی و درک نقش های مختلف. وجود ستاره هستند که اساس و با وجود بچه های دیگر انجام grunt کار می کنند. هر کس مهم است."

مایکل توماس سپاسگزار برای شانس بازی برای زادگاه تگزاسی در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de