مارکوس داونپورت دفاع Drew Brees

چهار دیدگاه از پرستاران کارفرمایی Drew Brees نمی تواند از بیش به خوبی با بسیاری از چهره های ورزشی جهان از جمله

توسط PATRIS-MUSIC در 15 خرداد 1399

چهار دیدگاه از پرستاران کارفرمایی Drew Brees نمی تواند از بیش به خوبی با بسیاری از چهره های ورزشی جهان از جمله هم تیمی مالکوم جنکینز.

یکی دیگر از هم تیمی دفاعی پایان مارکوس Davenport گرفته شده به توییتر برای دفاع از Brees.

"درو نبود صحبت کردن در مورد زمان اعتراض و شورش و یا واقعا هر چیزی در کنار احساسات خود را بر روی زانو طول سرود ملی," داونپورت گفت. "او حتی توضیح داد که آنها از چه اساس است و او در واقع می ایستد با ما. آیا ما باید به طور کامل موافق با او ندارد."

Brees نشده اند ممکن است به طور مستقیم صحبت کردن در مورد زمان اعتراض یا شورش های اخیر, اما نظرات را در یک زمان وقتی که همه کاملا آگاه از اعتراض و شورش برانگیخت توسط دقیق مشکل است که khezri و دیگران در تلاش بودند به آدرس مسالمت آمیز در اعتراض به طول سرود ملی: بدرفتاری با اقلیت توسط اجرای قانون است.

یکی دیگر از پرستاران پایان دفاعی کامرون اردن, واکنش منفی به نیمکت راحتی صدای جیر جیر.

"هر کس حق نظر خود را, اما این ain't it," اردن گفت. "آیا آن را به ظاهر محکوم نقطه کانونی از آنچه در نظر گرفته شده زانو زده بود بله!"

مشکل بزرگ با حوادث اخیر اما در حال حاضر از لحظه ای که مردم شروع به شکایت در مورد Kaepernick را به حرکت در می آید از زانو حرکت تند و سریع فرض که ورزش متمم اول قانون اساسی حقوق اعطا شده توسط این کشور که پرچم به طور خودکار می ایستد و همیشه به منزله بی احترامی به ملت پرچم و/یا نظامی — حتی زمانی که آن معترض در طول سرود توضیح بارها و بارها به همین دلیل آنها در حال انجام آن است.

آن جالب است به حداقل می گویند که بسیاری از همین افرادی که توجیه یک NFL حق رای دادن با استفاده از یک فرهنگ لغت تعریف شده لکه دار کردن با این ادعا که بدون جرم در نظر گرفته شده است که حاضر به قبول این توضیح از Kaepernick و دیگران که در اعتراض به طول سرود بدون جرم در نظر گرفته شده است.

مارکوس داونپورت دفاع Drew Brees در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبتtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن