مارکو سیلوا اصرار او آموخته است از اشتباهات خود و آماده برای بازگشت به لیگ برتر

مارکو سیلوا - PAمارکو سیلوا سابق اورتون مدیر می خواهد فرصت دیگری در لیگ برتر پس از اصرار او را تبدیل به یک مدی

توسط PATRIS-MUSIC در 20 خرداد 1399
Marco Silva - PA
مارکو سیلوا - PA

مارکو سیلوا سابق اورتون مدیر می خواهد فرصت دیگری در لیگ برتر پس از اصرار او را تبدیل به یک مدیریت بهتر پس از املا در Goodison Park.

سیلوا اخراج شد در ماه دسامبر پس از یک سنگین Merseyside دربی شکست در آنفیلد به جای کارلو آنچلوتی.

اورتون شد بیحال شدن در پایین سه در زمان آنچلوتی پس از پیشرو آنها را به یک موقعیت که در آن آنها می توانند هدف قرار دادن اروپا در محل باقی مانده و نه بازی.

اما سیلوا همیشه حفظ این تیم عملکرد سزاوار بهتر است و او دچار برخی از بدشانسی می شکند به خصوص در شروع فصل.

اورتون احساس به خصوص سخت انجام می شود با تصویری داوری تصمیم گیری در خصوص مجازات دور در برایتون که در لیگ برتر بعد از آن اذعان کرد یک اشتباه بود. این ثابت نقاط عطف برای تحت محاصره پرتغالی مدیر.

"ما تا به حال لحظات دشواری که در آن ما خوش شانس نبودند. همه در همه ، برایتون و تاتنهام بازی به خصوص بسیار عجیب و غریب," او گفت:. "اما پس از ما تا به حال لحظات ما بازی نمی کند راه ما می خواستیم و به عنوان مدیر من باید به مسئولیت."

سیلوا در زمان بیش از طی یک دوره گذار در Goodison Park, این باشگاه در تلاش برای ارتباط مجدد با هواداران پس از بد بخت ارتباط با Sam Allardyce در حالی که نیاز به تغییر شکل تیم ملی پس از سه سال از هزینه های گران قیمت بازیکنان بر دستمزد بالا.

این یک کار سخت برای به دست آوردن تعادل بین توسعه جوانان و ارائه نتایج سازگار. تا کنون آنچلوتی اتحاد شانس بهتر است با همان گروه از بازیکنان وجود دارد اما همیشه همدردی در Goodison سلسله مراتب برای چالش سیلوا مواجه شده است.

در نهایت عدم تحمل از تناقض و غیر قابل قبول در لیگ موقعیت متفقین به در دسترس بودن یک مربی از سرمربی کلاس و پرورش — ساخته شده یک تغییر لازم است.

"من تا به حال مقدار زیادی از زمان به منعکس کننده بر روی همه چیز" سیلوا گفت: آسمان ورزشی. "هنگامی که من سمت چپ آن یک تصمیم دشوار برای همه. من باید به آن احترام بگذارند. موقعیت در جدول خوب نبود.

"بازار سخت بود برای ما چون ما تا به حال یک بازار سخت فصل قبل. ما امضا بازیکنان جوان دوباره و بسیاری از آنها آمدند و در هفته گذشته از بازار است. این همیشه دشوار است. آن را برای پیدا کردن بهانه ای اما ما باز شود."

با وجود از دست دادن شغل خود در دو بازی گذشته خود را به زبان انگلیسی باشگاه اورتون و واتفورد سیلوا امیدوار است او را مورد اعتماد دوباره لیگ برتر ،

"بدون شک و تردید این است که هدف من برای مدیریت در, لیگ برتر," او گفت:. "من دوست دارم در لیگ برتر. من نمی دانم اگر آن را به زودی خواهد بود یا نه البته هدف من."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب