ساخت یک قانون بخش آسان است. تغییر ذهن نیست

بابا والاس نسکار تنها وقت آفریقایی راننده می خواهد مؤتلفه پرچم ممنوع در مسابقات. این یک مفهوم نسکار موافق با م

توسط PATRIS-MUSIC در 22 خرداد 1399

بابا والاس نسکار تنها وقت آفریقایی راننده می خواهد مؤتلفه پرچم ممنوع در مسابقات. این یک مفهوم نسکار موافق با ممنوعیت آنها آشکار در روز چهارشنبه.

راست تا همه گیر آمار, آن را هنوز هم معمول است برای دیدن آنها را به پرواز در زمین زیر کشت در مسابقه و یا حتی نابودسازی سراسر طرفداران' پیراهن و یا کلاه.

بنابراین کامل بر روی ممنوعیت حتی ممکن است ؟ اگر آن است رفتن به نیاز به آمده نه فقط از نسکار. آن را باید کامل-بویژه حمایت از رانندگان نسکار که نگه مراتب بیشتر نوسان بیش از طرفداران.

نسکار کارگردانی فرمان مشاهده خواهد شد توسط برخی به عنوان یک دعوت نامه در واقع به پرواز بیشتر مؤتلفه پرچم. بیشتر به شما "بان کی مون" چیزی بیشتر برخی از مقاومت در برابر. به خصوص چیزی این تثبیت در بخش خاصی از جامعه است. والاس گفت: آن را در مورد ایجاد یک محیط استقبال برای کسانی که پیدا کردن پرچم تهدید و توهین آمیز است.

"خلاص شدن از شر همه متفق پرچم" والاس گفت. "هیچ کس نباید احساس ناراحت کننده زمانی که آنها می آیند برای یک مسابقه نسکار است. این شروع می شود با مؤتلفه پرچم. آنها را از اینجا."

نسکار طولانی موافقت با آن است. مخالفت خود را با پرچم نیست به سادگی یک مخالف به پرچم آن را تلاش برای حفظ آن در آینده.

این ورزش را رهبری به خوبی آگاه از روند خطوط بیش از حد جمعیت کوچکتر کمتر اسپانسر دلار کاهش نژادها. بینندگان به صورت هفتگی مسابقات را از حدود 5 میلیون نفر به تازگی به عنوان 2015 به 3 میلیون نفر در سال 2019. از 2001-13 این دیتونا 500 طور متوسط 14.1 میلیون بیننده غیر از آب و هوا به تعویق افتاد مسابقات. در 2018-19 آن 9.2 میلیون نفر است.

NASCAR تلاش و نگه داشتن یک تیم مسابقه شناور نیاز به درآمد قابل توجهی.

این مؤتلفه پرچم ممکن است محبوب با یک بخش از طرفداران در حال حاضر وجود دارد بسیاری از مشتریان بالقوه که آن را ببینید و بلافاصله سر راه دیگر. که درست است به خصوص از نسل جوان به ذکر است شرکت های بزرگ.

این ورزش نیاز به پیدا کردن یک راه برای درخواست تجدید نظر به بسیاری از طرفداران بالقوه که ممکن است ... بدون از دست دادن آنهایی که آن را در حال حاضر است.

ممنوعیت پرچم است اما این حرکت نیاز به امنیت و گشت زمین زیر کشت و یا اردو در اطراف مسیر و تصرف پرچم. به عنوان یک موضوع عملی این دستور غذا برای فاجعه است.

مسابقات نسکار نیست سه ساعت در داخل یک عرصه که در آن شما باید به تصویب از طریق امنیتی مانند NBA یا NFL. آن را اغلب در سه روز آخر هفته.

پرچم ندارد, همیشه یک پرچم به هر حال. آن را بر روی سپر تابلوچسبها و پلاک قاب و تی شرت و غیره و غیره.

Confederate flags, like these flying in 2015, are not as prevalent as they once were at NASCAR races, but they still do exist. (Todd Warshaw/Getty Images)
مؤتلفه پرچم مانند این پرواز در سال 2015 نیست و به عنوان شایع آنها به عنوان یک بار بود در مسابقات نسکار, اما آنها هنوز هم وجود داشته باشد. (تاد Warshaw/گتی ایماژ)

اگر نسکار و والاس می خواهید پرچم رفته بهترین راه این است که آن را به لحاظ اجتماعی قابل قبول به آن را در وهله اول. NBA ندارد برای به دست گرفتن مؤتلفه پرچم زیرا هیچ کس به ارمغان می آورد آنها را به بازی در وهله اول.

می نسکار وجود دارد ؟ این امر می تواند یک فرایند طولانی و باید کمی با نسکار خود را و مقدار زیادی به انجام با والاس رانندگان.

این رانندگان که اتصال با طرفداران. این رانندگان که نفوذ طرفداران — وجود دارد را یک دلیل عمده مارک های پرداخت به ارتباط با آنها. این رانندگان که اگر آنها موافق با والاس می توانید در کار آموزش به طرفداران.

نه با تحقیر آنها. شرم به ندرت کار می کند. با توضیح اینکه چرا مؤتلفه پرچم مناسب نیست, چگونه آن را توسط دیگران مشاهده شده و یا به سادگی نیاز به ترک آن را در خانه به دلیل ورزش مورد علاقه خود را در آینده متکی به لحاظ نژادی, جغرافیایی, سیاسی, مذهبی و نسل جمعیت متنوع.

این رانندگان که به طور بالقوه می تواند آن را بد به نمایش آن است.

برای انجام این کار نیاز به آنها را به طور بالقوه ناراحت کننده و منفور مواضع و صحبت می کنند و در راه آنها به ندرت در گذشته است. این تماس ممکن است برای آنها را به ایستادن و می گویند: "اگر شما می خواهید برای ریشه کن برای من نمی آورد که پرچم. من نمی خواهم که نوع فن است."

آنها خواهد شد ؟ چه کسی می داند. واکنش قابل توجهی می تواند. چگونه بسیاری از حتی احساس پرچم باید برود ؟ این سخت است برای گفتن. این نیست که نسکار است می ترسم از سیاست — آن رئیس و تعدادی از رانندگان از جمله ستاره تعقیب الیوت تایید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک رالی در سال 2016. این بازی به پایه.

زمان تغییر هر چند. رانندگان ساخته شده یک تماس تصویری برای عدالت اجتماعی در هفته گذشته. والاس خودرو این هفته را سیاه و سفید زندگی می کند توجه به رنگ و طرح بر روی آن تقریبا غیر قابل تصور توسعه یک زن و شوهر هفته پیش.

تا کنون شده است که پشتیبانی از والاس تماس به عمل بر روی پرچم.

"این فقط یک چیز به برخی از ما فقط نادان در مورد" مارتین Truex جونیور گفت: ESPN. "واقعا فکر می کنم در مورد آن و یا نگرانی در مورد آن را می شنوید کسی مثل بابا بحث در مورد چگونه او احساس می کند در مورد آن نوع از شما از خواب بیدار یک بیت. من فکر می کنم نسکار در حال رفتن به انجام کار درست و من با آنها چه آمده است."

پرچم حذف شده است از دولت در زمینه های خصوصی و کسب و کار در طول چند سال گذشته. هر دو نیروی دریایی و تفنگداران دریایی آن را ممنوع اعلام کرد فقط در این هفته — این ایده که یک پرچم یک نهاد است که مبارزه در برابر ایالات متحده آمریکا بود آنقدر شایع در داخل نظامی ایالات متحده آمریکا نشان می دهد که چگونه ریشه کنفدراسیون و نمادهای آن هستند در این کشور است.

که یکی از دلایلی که چرا برخی از طرفداران دیدن پرواز یک پرچم در یک انبار مسابقه ماشین به یک نخستزادگی از انواع.

برای تغییر است که شما نیاز به تغییر ذهن و نه فقط سیاست.

در حال بابا والاس رانندگان آماده برای که ؟

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن