یادگیری از رهبران مانند ایلان & Tim Ferriss با بزرگ فکر می کنم لبه

اگر شما در حال تلاش برای یادگیری مهارت های جدید شما نمی خواهید به اتلاف وقت خود را در یادگیری از کسی که با زی

توسط PATRIS-MUSIC در 14 خرداد 1399

اگر شما در حال تلاش برای یادگیری مهارت های جدید شما نمی خواهید به اتلاف وقت خود را در یادگیری از کسی که با زیر پر تجربه. شما می خواهید به یادگیری از بهترین از بهترین ها برای اطمینان از شما در حال گرفتن کیفیت آموزش و پرورش است.

ذهن پشت بزرگ فکر می کنم لبه این است که چرا آنها باید خود را طراحی پلت فرم آموزش آنلاین برای ارتباط شما با جهان کلاس معلمان مانند ایلان تیم Ferriss Shane Battierو بیشتر.

یادگیری در مورد اقتصاد بیماری مسری از اقتصاددان Jeffrey Sachs. شیرجه رفتن به بحرانی مهارت های روزنامه نگاری با مالکوم گلدولیا یادگیری علم خواب و مغز تکنیک های بهینه سازی از آریانا هافینگتون.

همه از این درس و بسیاری دیگر در دسترس هستند با بزرگ فکر کردن لبه. هر هفته سه جدید منحصر به فرد درس می رسند در لبه عضو صندوق. مذاکرات طیف وسیعی از تفکر انتقادی و مهارت های حل مسئله برای هوش هیجانی و خلاقیت و اقتصاد جهانی.

شما دسترسی به بیش از 150 نفر از کارشناسان که در حال حاضر بر روی پلت فرم. اشتراک طول عمر بدان معنی است که هر ماه دریافت خواهید کرد حداقل یک دوجین جدید معنی دار و عملی درس از نام شما می دانید و اعتماد است.

صحبت از اعتماد شرکت های فایزر, سیتی و دیزنی همه استفاده بزرگ فکر می کنم را به جلو فکر کردن درس. به عنوان مشترک ایان Wasseluk آن قرار می دهد "این منابع شگفت انگیز—آن را به وضوح می آموزد هر فرد درس توسط بهترین در کسب و کار."

یکی دیگر از لبه مشترک مارگارت Schwichow قرار می دهد به این ترتیب: "آن را دوست دارم! مختصر ویدئوها بسته بندی شده با ارزش از دانش است. مذاکرات TED در استروئیدها ، توصیه به دوستان."

با اشتراک خود را شما همچنین دریافت هفتگی عضو خبرنامه که از ویژگی های جایزه محتوای آموزشی ، یادگیرنده پشتیبانی از راهنمای بیش از 60 شیرجه عمیق تجارب و notetaking فضا در پورتال.

عمر به اشتراک بزرگ فکر می کنم لبه در فروش در حال حاضر فقط برای $159.99. که 36% تخفیف. از دست ندهید در آموزش و پرورش از یک عمر.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب