Lamar جکسون تکاپوی طول ساحل فوتبال بازی وحشتناک ترین جلوه های آخر هفته

رابرت ادواردز. به یاد داشته باشید ؟ در بهار 1998, New England Patriots, در آینده, خاموش, دوم راست, شرق آسیا را

توسط PATRIS-MUSIC در 27 خرداد 1399

رابرت ادواردز. به یاد داشته باشید ؟ در بهار 1998, New England Patriots, در آینده, خاموش, دوم راست, شرق آسیا را بدست آورد, عنوان, تماشای بی اراده به عنوان یک زن 24 ساله Curtis مارتین در نخست کار خود را در سمت چپ به عنوان یک محدود عامل رایگان برای پیوستن سرمربی سابق بیل Parcells به عنوان محور تقسیم رقیب جت. این یک قطعه از باهوش (دفعات بازدید: لزج) مانور از Parcells که ارائه شده این دو نرم افزار کاسه یک "قرص سمی" قرارداد او می دانست که میهن پرستان خواهد بود قادر به بازی با توجه به حقوق و دستمزد خود را کلاه ساختار. و در عین حال با وجود همه پشت و عذر آن را تقریبا کار را برای میهن پرستان . . . تقریبا.

با جبرانی در دور اول انتخاب پرستان دریافت شده از جت برای مارتین مقابله این تیم انتخاب رابرت ادواردز—با استعداد-اما-آسیب دیدگی مستعد در حال اجرا را از پشت کارخانه شناخته شده به عنوان گرجستان—19 کلی. در فصل اول خود را در Foxborough ادواردز پاره شرق آسیا یکی از جدید tallying بیش از 1400 متری از داد و بیداد در حالی که گردآوری 12 touchdowns. اما این offseason در بی رحمانه و تاب از سرنوشت و رباط ادواردز پاره ACL MCL و PCL در پای چپ خود را—نه به ذکر است یک پارگی جزئی از خود LCL تاندون گسترده آسیب های عصبی و پاره شده شریان—در طول یک دعوت-تنها "تازه کار, ساحل, کاسه است." پزشکان تا به حال به مبارزه برای نجات پای او اجازه دهید به تنهایی کار خود را. ادواردز را به بازی در لامپ کم مصرف در نهایت قبل از بازگشت به NFL زمینه دوباره در سال 2002 دست زدن به توپ 38 بار برای میامی دلفین ها اما داستان او همچنان یکی از بزرگترین "چه ifs" در NFL تاریخ است.

همه از این است که بسیار طولانی نفس در راه گفت که اگر شما یک Baltimore Ravens فن—و یا فقط یک فن فوتبال به طور کلی—و سپس شما در حال رفتن به unironically نفرت را به دیدن آنچه ما در مورد به شما نشان می دهد . . .

مرتبط با: Lamar جکسون pregame وعده غذایی است که مستقیما از مایکل اسکات کربو بار راهکار

که حاکم NFL MVP Lamar جکسون شکستن مهار طول ساحل فوتبال بازی بر پایه نوار کوچک از شن و ماسه مصرف کردن در سرعت کامل قبل از برخورد سر با جت اسکی به جای سنتی میانه linebacker. همه از این است که حدود 1/10th به عنوان خطرناک به عنوان بازی در واقعی بازی NFL اما به عنوان ادواردز' داستان ثابت می کند شما حتی نمی توانید شانس خود را برای دریافت صدمه دیده در NFL اگر شما ضربه خود را به زانو در حالی که در تعطیلات. نیازی به گفتن نیست جکسون باید انتظار کمی حلقه-a-ling-ling از کلاغ' مقابل دفتر هر ثانیه در حال حاضر.

شاید جکسون را به یک صفحه خارج از همکار AFC شمالی تماس گیرنده سیگنال بن Roethlisberger را offseason راهکار: نوشیدن آبجو و بازی گلف. هیچ کس تا کنون آسیب ترکیب آن است. نه آقا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب