عدم ارتباط صدمه زدن به MLB ترین

مهم نیست دیگر و تنها یک طرف گفتن این نسخه از داستان اما دو روز پیش کمیسیون راب مانفرد جانباز دهه موفق کار مذاک

توسط PATRIS-MUSIC در 30 خرداد 1399

مهم نیست دیگر و تنها یک طرف گفتن این نسخه از داستان اما دو روز پیش کمیسیون راب مانفرد جانباز دهه موفق کار مذاکرات به اعتقاد او رسیده بود به چارچوب یک توافق به بازی بازی های 2020 فصل بیس بال. او اشتباه بود. او ممکن است شده ام درست است. من وجود ندارد. اما پس از آن او اشتباه بود چرا که دو روز بعد دشمن خود را — بازیکنان Association — هنوز مذاکره.

(این راه در آینده, پنج روز پس از این اتحادیه اعلام کرد و آن را دیگر نمی خواهد مذاکره نتیجه معرفی روح "هنگامی که و که در آن" جنبش است که امروز هنوز هم یک تی شرت.)

پس unrewarded خوش بینی از روز شنبه به هنگام تولد روز شنبه به یک تقسیم از 10 بازی که به مقدار یکی دیگر از $300 میلیون بازیکن پرداخت. این اتحادیه پیشنهاد کرده است که 70 بازی در کامل سرشکن حقوق در میان دیگر آیتم های اقتصادی آن را به عنوان دیدگاه هنوز هم در بازی در حالی که صاحبان بخار بیش سقوط یک چارچوب است که ظاهرا ساخته نشده بود اما از دستمال کوکتل. که توافق/عدم توافق/توهم پیشنهاد یک فصل 60 بازی در سرشکن حقوق. هنگامی که شما در حال شمارش nickels و dimes به عنوان صاحبان را همه باور آنها این اتحادیه به تازگی خواستار یکی دیگر از شش میلیارد nickels.

به راحتی آن را جا به ورطه دونفره که در اینجا به عنوان یک میز مذاکره.

تونی کلارک مدیر اجرایی بازیکنان, اتحادیه اروپا با صدور دو بیانیه در داخل از یک ساعت و پنج شنبه به طور موثر به عنوان کردن هر گونه ایده هایی که ممکن است وجود داشته باشد کار هماهنگی و یا یک چارچوب برای یک معامله و یا حتی یک چارچوب برای هماهنگی است.

The clock is ticking on Major League Baseball's attempt to restart the season amid the coronavirus pandemic. (Photo by Mark Cunningham/MLB Photos via Getty Images)
تیک تاک ساعت است در لیگ اصلی بیس بال است تلاش برای راه اندازی مجدد این فصل در میان coronavirus بیماری همه گیر. (عکس از علامت کانینگهام/MLB عکس از طریق گتی ایماژ)

برای اولین بار در 3:09 p. m. ET و به وضوح عامل خاموش MLB پیام که آنچه را که آنها تا به حال سه شنبه شب بود که پایه و اساس یک توافق او اظهار داشت: "ما تحویل به لیگ اصلی بیس بال امروز یک counterproposal بر اساس 70-بازی فصل به طور منظم. ... به اعتقاد ما این پیشنهاد نشان دهنده پایه و اساس یک توافق بر سر از سرگیری بازی است."

سپس در 3:56 p. m. و اگر می شده است هیچ پاسخ های عمومی از MLB, Clark, دور برگشت, گفت:, در میان چیزهای دیگر "من روشن ساخته شده است بارها و بارها در آن جلسه و پس از آن است که وجود دارد تعداد قابل توجهی از مسائل با آنچه او پیشنهاد ویژه تعداد بازی" و "آن است که به صراحت غلط را نشان می دهد که هر گونه توافقنامهای یا دیگر رسیدن به توافق شد که نشست." او ادامه داد: "در واقع در مکالمات در 24 ساعت گذشته, راب دعوت counterproposal برای بازی های بیشتر."

که باید بدست افزایش خارج از مانفرد چون مانفرد سپس در پاسخ از طریق MLB Network و ایالات متحده آمریکا امروز "من نمی دانم آنچه که من و تونی انجام شد وجود دارد برای چندین ساعت از رفتن به عقب و جلو و معاملات اگر ما رسیدن به یک توافق است." همچنین او گفت: با توجه به اقتصاد ویروس و موج دوم ممکن است از این ویروس می آیند سقوط 70-بازی فصل بود "به سادگی غیر ممکن است."

یکی از آنها آن را اشتباه و یا مانفرد کاملا whiffed تنور از مکالمه یا کلارک بود یا کلارک شد شگفت زده برای یادگیری این بازیکن را نمی خواهد با رعایت معامله او زده و یا حداقل یکی از این دو وارد جلسه برنامه ریزی برای ایجاد متعاقب آن مکان منظره.

فقط می دانند که برای اطمینان حاصل کنید. در هر صورت آنچه باقی مانده است یک مذاکره بین دو مرد که ظاهرا نمی تواند توافق بر سر آنچه "توافق" به معنی. با این وجود مانفرد بود که پنج شنبه شب در حال اجرا پیشنهاد جدید گذشته تیم صاحبان بسیاری از آنها فکر می کردند که با انجام این دو روز قبل از.

گزینه های وجود دارد. می تواند به صاحبان موافقت اتحادیه ها از نظر. که اتفاق نمی افتد. صاحبان می تواند به دنبال یک زمین متوسط اقامت در 64 یا 66 بازی. که شما را برخی از مانور به ویژه در میان کسانی که در حال حاضر با تکیه نسبت به لغو این فصل و بیش از شروع بهار آینده. نه که مدتها پیش آنها می خواهم به صرف $9 میلیون در میانه مسکن و امروز آنها صرف نیست و آن را به صرفه جویی در یک فصل اما حداقل به سختی هر یک از آنها مجبور به پرداخت برای یک ورزشگاه.

که می تواند آنها کمیساریای تحمیل 50 بازی فصل است که در آن مذاکرات به نظر می رسد در راس یک هفته پیش به جز که آنها را در معرض نارضایتی و به طور بالقوه یکی دیگر از $1 میلیارد دلار ضرر به همین دلیل است که راب مانفرد کردم که هواپیما به فینیکس برای شروع با. آنها پیدا کردن خود را در ضخامت از مذاکرات پس از این اتحادیه گفت: آن را از طریق مذاکرات که قبل از مانفرد بود و مطمئن شوید که او تا به حال یک معامله است.

که همه به نظر می رسد در مورد درست کنه.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن