خولیو جونز در مورد خود را وارد کنید 'تاریخ و زمان آخرین رقص'

مانند بسیاری از طرفداران ورزش یک تکه جامد از قرنطینه شد خوش مربوط توسط آخرین رقص. در حال رشد در شیکاگو در '90s

توسط PATRIS-MUSIC در 29 خرداد 1399

مانند بسیاری از طرفداران ورزش یک تکه جامد از قرنطینه شد خوش مربوط توسط آخرین رقص. در حال رشد در شیکاگو در '90s من reveled در نوستالژی و یادآوری شد از علامت پاک نشدنی است که مایکل جردن در سمت چپ بر روی جوانان است. پس از آن من می دانستم که آنچه که من از تماشای خاص بود ... اما من به طور کامل درک تاریخ است که ساخته شده بود.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

که باعث شد من به فکر کردن در مورد در حال حاضر روز است. بدون پرسش ما به زندگی از طریق دوران تاریخی است. و ما تشنه یک حواس پرتی. اگر رتبه های متصل به سال جاری پیش نویس NFL اثبات هر چیزی آن است که آمریکایی ها از دست های ورزشی. تنها اطمینان در مورد آینده فوتبال فصل شور و شوق آن را لگد داخل از مردم است.

وجود یک میلیون حالات است که تنها می تواند در خدمت به عنوان بسیاری از اهداف و روایات. اما چیزی وجود دارد جهانی خطر ناک در مورد یک بازیکن کهنه کار — که در حال حاضر یکنواخت بر روی صفحه نمایش در کانتون شکنانه انتظارات و ایجاد رکورد جدید برای در حال حاضر مواد منفجره نسل بعدی.

ما در پرتگاه #PeakJulio میشم.

خولیو جونز در مورد کنار هم قرار دادن شاهکار او

من می دانم که Calvin ریدلی truthers در حال بخار در حال حاضر, اما من گوش کردن. شاهین در حال حمله به نیروگاه. این پیراهن دارای رتبه بالا پنج در عبور از پخش دو فصل متوالی. در سال 2019 زیر جهت OC خنجر Koetter آتلانتا رتبه اول در تلاش عبور نمایشنامه (684). کامل-فصل خروجی از Ismail Sanu, Austin هوپر و Devonta فریمن آزاد کردن بیش از 200 می رسد. در حالی که راسل Gage هیدن هرست و تاد Gurley رقم برای دیدن بخش زیادی از کسانی که فرصت, فرض بر این است که آنها را تولید بلافاصله مگس در صورت تداوم استدلال. اگر هر چیزی, آن را بیشتر علوفه برای خرد کردن یک dynamic duo مانند جونز و ریدلی. به سادگی قرار دادن یک دارای ثروت کافی برای هر دو گیرنده به پست بالا-20 فانتزی اعداد.

[2020 پیش نویس رتبه بندی: کلی | QBs | RBs | WRs | TEs | DST | Kickers]

اما آنچه در مورد خولیو سن? او 31 سال. واقعی وجود دارد دوام نگرانی درست است ؟ خوب مطمئن شوید. به جز خولیو نشده از دست رفته زمان قابل توجهی برای شش سال گذشته (از سال 2013). بیش از سه فصل گذشته او شده است در این زمینه برای 47 مسابقات نشسته فقط یک هفته بیش از گذشته خود را سه مبارزات انتخاباتی. در آن زمان او به طور متوسط بیش از 1500 متری به پایان رسید و در داخل از بالا به پنج FF تولید کنندگان در موقعیت تمام سه فصل است. او شده است فانتزی WR3 در back-to-back تلاش.

من ادعا نمی کنم که تغییر از گارد اتفاق نمی افتد. ما در واقع آن را دیده رخ می دهد بین رادی سفید و خولیو در سال 2012. که در سال سفید beasted با 92-1,351-7 آمار خط پایانی از هشتمین سال در NFL به عنوان فانتزی را WR9 به طور کلی. در ضمن خولیو شکست پاکسازی کمتر از 1200 دریافت متری و او دانشجوی سال دوم تلاش به عنوان FF را WR11. تفاوت این است که خولیو است که یک نسل با استعداد که به تازگی امضا $66 میلیون فرمت و تحت قرارداد از طریق 2023.

ما را دیده اند wideouts ورود خود را دهم فصل چهارم یک حرفه ای تلاش. به یاد داشته باشید Randy Moss' 2007? هیچ مت رایان نیست تام بردی و صفر فرصت جونز می یابد منطقه پایان بیش از 10 بار اما این بدان معنا نیست که او نباید سزاوار بالا-چهار نظر در گیرنده. اگر تا کنون یک لحظه وجود دارد به اولویت بندی خولیو استعداد و وضعیت جلوتر از <url> آدامز نظری حجم یا DeAndre هاپکینز' فیزیکی آن در حال حاضر.

بالا-هشت فانتزی تولید پس از سال 2014 و آینده از یک فصل است که در آن او را به خود جلب کرد دوم-عمیق ترین اهداف (31) در حالی که همچنین به طور متوسط 2.82 متری در مسیر عبور (WR6) جونز در حال ورود به "آخرین رقص" کمپین. تاریخچه ساخته خواهد شد ... صرف نظر از اینکه آن را بخشی از شماست.

که مورد علاقه خود را "آخرین رقص" نامزد ؟ تعامل با لیز اجتماعی @LizLoza_FF.

بیشتر از Yahoo Fantasy Sportstinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب