Jimmie Johnson رد صلاحیت شده از دست می دهد دونده تا پایان در 600

حدود 2 a. m. ET دوشنبه نسکار اعلام کرد Johnson شماره 48 شورلت شکست خورده بود پس از مسابقه بازرسی در شارلوت موت

توسط PATRIS-MUSIC در 5 خرداد 1399

حدود 2 a. m. ET دوشنبه نسکار اعلام کرد Johnson شماره 48 شورلت شکست خورده بود پس از مسابقه بازرسی در شارلوت موتور جاده سریع السیر که منجر به رد صلاحیت خود را از این رویداد.

به عنوان یک نتیجه جانسون کاهش یافته بود از دونده تا به آخر در 40-ماشین میشه و او نیز از دست داد 11 مرحله امتیاز او به دست آورده در مسابقه. او همچنین می خواهد برای شروع گذشته در چهارشنبه شب 500k رویداد در مسیر.

جام سری مدیر جی Fabian گفت جانسون خودرو شکست خورده عقب تراز اعداد در اسکن اپتیکال ایستگاه های زیر در این مسابقه است. او گفت: تیم در حال اعطا "بسیار مناسب" تحمل برای مسابقه و جانسون خودرو "خارج از این پست مسابقه شماره."

"شماره 48 زد قوی امشب تمام شب. من آن را نفرت برای آنها. آنها تا به حال یک ماشین خوب انجام خوب," او گفت:. "کمک هزینه ساخته شده است در برای قطعات است که حرکت می کند. وجود دارد یک کمک هزینه برای آن است. اما اگر قطعات شکسته شما می دانید تعداد شماره. هیچ پارامتر خارج از آن.

"وجود قطعات در گذشته است که طراحی شده برای شکست شکستن. قطعا نشان می دهد که این مورد در اینجا. اما این چیزی است که بدست ما را به این تندرو از این پست مسابقه شماره و وجود یک نمایشگاه تحمل از قبل از مسابقه اعداد به پست."

Fabian گفت: شماره 48 تیم را یک فرصت برای درخواست تجدید نظر باید آن را انتخاب کنید برای انجام این کار.

این است Johnson نهایی تمام وقت فصل به عنوان یک راننده نسکار و حرفه ای-طولانی winless خط به عنوان در حال حاضر رسیده 102 نژادها.

دفعات بازدید:همچنین:

Brad Keselowski دارای جانسون در OT برای کک 600 پیروزیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن