جیم Harbaugh یک سطح جدید رسیده از توهم با این نقل قول

جیم ما تحویل داده بسیاری از به یاد ماندنی, فوتبال, مرد, نقل قول در روز خود را به اندازه کافی برای پر کردن یک ک

توسط PATRIS-MUSIC در 9 خرداد 1399

جیم ما تحویل داده بسیاری از به یاد ماندنی, فوتبال, مرد, نقل قول در روز خود را به اندازه کافی برای پر کردن یک کتاب ("حمله روز با شور و شوق ناشناخته به انسان" مورد علاقه شخصی است). اما این آخرین قول یکی که ایجاد یک تعداد نامطلوب عناوین یکی از ما در حال رفتن به همه آرزو فراموش.

مرتبط: جیم Harbaugh است نه یک فن از خوردن مرغ برای اکثر جیم Harbaugh دلیل تا کنون

اما آن را می شود سخت را فراموش کرده ام برای طرفداران فوتبال شده اند که با توجه به میشیگان تصدی. در طول یک Q&A با 247sports.comاین موضوع Wolverines برنده مسابقات قهرمانی ملی آمد. در اینجا چیزی است که ما تا به حال به می گویند:

"منظور من فقط نگاه بیش از سال گذشته است که ما شده ایم در اینجا پنج سال گذشته. در مورد به عنوان نزدیک به عنوان شما احتمالا می تواند. اما شما آن را قرار داده است. چیزی که ما را می راند."

Hoooo پسر جیم. جیم. جیم. جیم. "به عنوان نزدیک به عنوان شما احتمالا می تواند" ? قبل از اینکه من سعی می کنم به (گونه) دفاع از آن باید اشاره کرد که ما هرگز برنده بیش از 10 بازی در آن آربور و هرگز از دست داده و کمتر از سه. او را از دست داده و چهار متوالی کاسه بازی های گذشته دو سه نمره هر یک از. "نزدیک" است که در مقابل دقیق از آنچه Wolverines شده اند به یک قهرمانی ملی.

اما اگر ما قرار داده و ما میشیگان مرد کلاه برای یک ثانیه ما قطعا تا به حال شانس به حداقل را در کالج فوتبال حذفی. در سال اول خود را در میشیگان در سال 2015 آنها infamously از دست داده و به رقیب ایالت میشیگان در آخر بازی از بازی زمانی که آنها منجر 23-21 و انجام خرابکاری یک ضربه محکم و ناگهانی و به تماشای MSU Jalen وات-Jackson نمره یک buzzer-ضرب و شتم زمین نشستن کامل هواپیما. تا به حال Wolverines آویزان در آن روز آنها رفته اند ممکن است به ایالت اوهایو بازی (که آنها را از دست داده 42-13) با رکورد 11-1. "نزدیک" من حدس می زنم.

فصل بعد میشیگان آغاز سال 9-0 و رفت به آیووا رتبه شماره 2 در کشور است. آنها را از دست داده و در ویرانگر مد 14-13 در گذشته-دوم هدف زمینه. دو هفته بعد رو به Buckeyes, آنها هنوز هم تحت کنترل سرنوشت خود را. یک پیروزی را بدست آنها به کالج فوتبال حذفی, اما آنها را از دست داده 30-27 در دو OT نزدیک ما آمده است به ضرب و شتم OSU در طول تصدی خود.

در سال 2017 .... آه که شوخی می کنم. آنها رفته 27-12 در سه سال پس از آن است سه سال سابقه است که به آن تعلق دارد در هر نقطه در نزدیکی کالج فوتبال حذفی. باید منصفانه به Harbaugh آنها آمد بسیار نزدیک در سال 2016 است اما همه ما می دانیم که آنها را بدست خرد کلمسون در حذفی مانند ایالتی اوهایو انجام داد. اگر که "نزدیک" من می خواهم خیلی ناراحت اگر من یک میشیگان فن در حال حاضر.

مرتبط با: شایعات واقعی جیم Harbaugh خود را khakis مردtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن