یهودی بازیکن در پاسخ به DeSean Jackson

اخیر ضد سامی نقل قول نوشته شده در Instagram توسط Philadelphia Eagles گیرنده گسترده DeSean Jackson زده است بحث

توسط PATRIS-MUSIC در 19 تیر 1399

اخیر ضد سامی نقل قول نوشته شده در Instagram توسط Philadelphia Eagles گیرنده گسترده DeSean Jackson زده است بحث در اطراف فوتبال و فراتر از آن. Kansas City Chiefs توهین آمیز مقابله با Mitchell شوارتز یکی از تنها تعداد انگشت شماری از مردان یهودی در NFL تا به حال برخی از افکار در جکسون نظرات. او به آنها ارسال شده در توییتر شنبه شب.

"به عنوان یک یهودی آمریکایی در NFL من ایستاده با برادران من از همه نژادها و مذاهب در برابر هر شکل از تبعیض و نفرت.

یکی از چیزهایی که باعث می شود بازی ما آنقدر بزرگ است متنوع پس زمینه از بچه ها در اتاق قفل نه فقط از نظر نژادی اما از مذهبی نیز هست. اگر چه در تجربه شخصی من هم تیمی های من همواره حمایت و علاقه مند به من ایمان ستیزی در حال افزایش در این کشور است. فاجعه پس از فاجعه تعدادی از جرایم ناشی از نفرت علیه یهودیان رسیده است سطح رکورد در چند سال گذشته است.

امید من این است که ما می توانیم با استفاده از این لحظه به روشن و آگاهی به نفرت و ظلم و ستم جامعه یهودی هنوز هم چهره در حالی که ایستاده قوی با سیاه زندگی مهم جنبش است. ما فقط می توانید تغییر دهید اگر ما محکوم کردن نژادپرستی و تعصب در همه اشکال آن است. ما عامل به عنوان ورزشکاران یک ابزار قدرتمند و با آنها می آید بسیار زیاد مسئولیت. همه ما می توانید انجام دهید بهتر است."

شوارتز هشت سال NFL کهنه که برنده یک حلقه کاسه فوق العاده با ستاد در فوریه متمرکز پیام خود را در مبارزه با یهودی ستیزی, اما همچنین تاکید کرد که او از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. به نام او بر همه ورزشکاران به درک قدرت خود سیستم عامل و استفاده از آنها مسئولانه است.

Mitchell Schwartz, an eight-year NFL veteran, is one of just a handful of Jewish players in the NFL. (Photo by Rich Graessle/PPI/Icon Sportswire via Getty Images)
میچل شوارتز هشت سال NFL کهنه یکی از تنها تعداد انگشت شماری از یهودیان بازیکنان در NFL. (عکس از غنی Graessle/شاخص بهای تولیدکننده/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

که اساسا مخالف آنچه Jackson دوشنبه شب در Instagram, زمانی که او به یک ضد سامی نقل قول شده است که به دروغ نسبت داده شده به آدولف هیتلر. این نقل قول که شناخته شده است به عنوان جعلی توسط Snopes به نام مردم سیاه و سفید "واقعی بنی اسرائیل" و با اشاره به هیتلر را به اتهام برنامه ریزی برای شروع جنگ جهانی سوم از فراتر از قبر برای جلوگیری از سفید یهودیان در آمریکا از سرکوب جامعه سیاه و سفید.

عقاب محکوم جکسون نظرات روز بعد و جکسون نوشته شده عذرخواهی ویدیو در Instagram. جکسون همچنین شخصا عذرخواهی به عقاب صاحب جفری Lurie و مدیر کل Howie Roseman هر دو نفر از آنها یهودی هستند. او پس از آن نوشته شده یک دوم عذرخواهی ابراز پشیمانی برای صدمه زدن به جامعه یهودی.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن