تحت تاثیر قرار فاولر شگفتی چقدر سرعت بیش از حد خواهد شد به سرعت برای Bryson

HILTON HEAD ISLAND, S. C. – Bryson DeChambeau سر تبدیل شده هفته گذشته در چارلز شواب چالش هنگامی که او وارد از

توسط PATRIS-MUSIC در 27 خرداد 1399

HILTON HEAD ISLAND, S. C. – Bryson DeChambeau سر تبدیل شده هفته گذشته در چارلز شواب چالش هنگامی که او وارد از قرنطینه 20 پوند سنگین تر و نوسانی خود را 5.5 درجه راننده مثل یک مرد در یک ماموریت.

DeChambeau توضیح داد که اضافه شده به صورت فله بخشی از ادامه تلاش برای ضربه زدن به توپ دورتر و برای هفته او موفق شد. او در این زمینه در سکته مغزی به دست آورد: off-the-سه راهی در استعمار و 301-حیاط رانندگی متوسط قرار داده و او را دوم برای این هفته است.

بدنسازی کار این است که هیچ چیز جدید برای بازیکنان تور اما DeChambeau تحول چشمگیر بوده است و آن گرفتار شده توجه همکاران خود را.

"من احتمالا [باید] قرار داده و در 75 پوند به اضافه 20 مایل در ساعت سرعت توپ. این واقعا قابل توجه" Webb سیمپسون خندید. "من قرار داده و من دست بر روی شانه های او هفته گذشته فقط به خاطر او به نظر می رسد مانند یک فرد متفاوت است. اما این واقعا قابل توجه قادر به تغییر خود بدن است که سریع قرار داده و در آن وزن بسیار است و هنوز هم آن را تحت تاثیر بازی خود را در راه منفی. آن مثبت است."

RBC میراث: Full-میدان بار توپ را روی گوه | پوشش کامل

DeChambeau گفت: سرعت توپ شد و از رسیدن به 195 مایل در ساعت است اما برخی از بازیکنان هشدار داد که او ممکن است با نزدیک شدن به محدودیت های آنچه قابل کنترل است.

"این واقعا قابل توجه برای دیدن آنچه که او انجام شده بیش از, می گویند سال گذشته با تغییر و تحول و بدیهی است که برخی از جدی دست آوردن سرعت و قدرت" ریکی فاولر گفت. "در جایی که آن را تبدیل به تقریبا معکوس تا آنجا که سرعت بیش از حد که در آن پراکندگی می شود بیش از حد بزرگ است ؟ وجود دارد به نوعی از اوج در آن وجود دارد. به نظر می رسد مانند آن را ممکن است در اطراف 190 [mph] منطقه است. آن را دشوار است به کنترل توپ رفتن راست هنگامی که شما در رسیدن به 200 [mph]-plus منطقه است."

برای قرار دادن DeChambeau است شماره های جدید در زمینه توپ خود را با سرعت در سال گذشته در تور PGA شد 175.4 مایل است که رتبه 42 و به خوبی پشت سر کامرون قهرمان پیشرو 190.7 مایل در ساعت به طور متوسط. مقایسه DeChambeau توپ با سرعت اندازه گیری شد و در 191 مایل در ساعت در سوراخ اول پنج شنبه گذشته در استعمار.

"راه طولانی بچه ها, بدیهی است, که بسیاری از, سرعت, اما آنها دور می توانید با 1 در 8 [درایوهای] در شبکه; 1 در 8 انجام نمی بسیار خوبی را در اینجا در تور" فاولر گفت. "اما آن چشمگیر است. خواهیم دید نوع از چگونه کار می کند."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب