"من در بالا به عنوان یک گرجستان کاج': Dock Ellis هیچ-hitter در LSD 50 سال در

عکس: تمرکز در ورزش/گتی ایماژقرن-پوشا سالانه بیس بال و پر شده با موفقیت های که فشار ساده لوحی و ما را وادار به

توسط PATRIS-MUSIC در 10 تیر 1399
<span>Photograph: Focus On Sport/Getty Images</span>
عکس: تمرکز در ورزش/گتی ایماژ

قرن-پوشا سالانه بیس بال و پر شده با موفقیت های که فشار ساده لوحی و ما را وادار به تجدید نظر از محدودیت های بیرونی انسان بالقوه مانند بیب روث را به نام شات در زمینه انوری یا Reggie Jackson سه خانه اجرا می شود در سه میدان در بازی 6 از سال 1977 جهان سری. اما تعداد کمی از این روز دوم اسطوره ها در مقایسه با غیر قابل تصور feat که در یک شب مه آلود در سن دیگو پنج دهه پیش در این ماه زمانی که 25 ساله دست راست استارت برای دزدان دریایی پیتسبورگ به نام Dock Ellis انداخت بدون hitter وظیفه در حالی که دام در LSD.

در برخی از راه, الیس عملکرد دزدان دریایی در برابر San Diego Padres در جمعه 12 ژوئن 1970 بود دقیقا یک تبادل masterclass. الیس ثبت مطلب پیاده روی (هشت) از strikeouts (شش) ضربه دیگری ضربه مجاز سه پایگاه های دزدیده شده بود bailed توسط برجسته-حلقه نقش در این زمینه توسط baseman دوم لایحه Mazeroski و centerfielder Matty Alou. اما در نظر گرفتن شرایط: "من شروع به داشتن یک ایده دیوانه در چهارم زمین باز یافته است که ریچارد نیکسون بود صفحه اصلی داوری" او بازگو سال بعد به نیویورک تایمز. "و هنگامی که من فکر کردم من تبادل بیس بال به جیمی هندریکس که به من نگه داشتن یک گیتار و حرکت آن بر روی صفحه است."

به نحوی پس از فانینگ اد Spiezio بر روی موبایل و کامپیوتر در پایین نهم الیس خود را تکمیل طولانی و عجیب و غریب سفر بدون تسلیم شدن آمار تنها در یک 2-0 پیروزی. برای متن: این یکی از تنها 303 بدون hitters از بیش از 210,000 بازی در تاریخ لیگ از سال 1876. که به تنهایی می امن جای خود را در بیس بال lore. که او آن را در حالی که دام توپ تقریبا گدا باور است.

این نیست که داستان شما را بشنود در یک تور از Cooperstown و یا در هر یک از hidebound ورزشی رسمی تاریخ. به این روز لیگ اصلی بیس بال تنها منتشر شد قطعه از این بازی و این معلوم نیست که آیا فیلم هایی از بازی را در تمامیت آن وجود دارد. در عین حال در زمان الیس' حساب خود را غیر معمول ترین پیروزی وارد عرصه بین واقعیت و افسانه که در آن بیس بال ترین ماندگار افسانه خانه تماس بگیرید.

مربوط به: 'من بیدار و من کودک': NFL ستاره سفر به ayahuasca بودند

با یک روز مرخصی در روز پنج شنبه به عنوان دزدان دریایی سن دیگو برای اولین west coast road trip فصل الیس تصمیم به سفر کوتاه به زادگاه خود از لس آنجلس, پس از تیم بازی نمی کند تا جمعه شب. بنابراین او اجاره خودرو و کاهش تب از اسید و زمان آن را پس از آن خواهد رسید به عنوان حق او وارد خانه یک دوست دختر. "چه چیزی اشتباه است با شما ؟" او به محض ورود خود را.

"من به عنوان بالا به عنوان یک گرجستان کاج" الیس گفت.

دوستان قدیمی گرفتار بیش قهرمانانه مقدار مشروبات الکلی و ماری جوانا تا الیس را به خواب زیرفشار. او کاهش یافته و بیشتر اسید پس از بیدار شدن از آنچه او فکر یک catnap باور آن هنوز به پنج شنبه. این زمانی است که دوست خود را وارد اتاق با یک روزنامه در دست و بی تردید نگاه نگرانی: نه تنها دزدان دریایی برنامه ریزی شده به بازی doubleheader که بعداما الیس برنامه ریزی شده بود به زمین. در چهار ساعت. در شهر های مختلف. الیس' واکنش فوری به عنوان او آن را به یاد می آورد: "چه اتفاقی افتاد به دیروز؟"

آن زمان بود 2pm. الیس پریدند یک تاکسی به فرودگاه و خریداری $9.50 بلیط برای یک 3.30 ساعت پرواز به سن دیگو, ورود بعد از یک ساعت و ساخت آن را به ورزشگاه در زمان 6.05 ساعت زمین برای اولین بار.

"من فقط می توانم به یاد داشته باشید بیت و قطعات از بازی" الیس به یاد می آورد در سال 1984. "من به لحاظ روانی امیدوار بشم. من تا به حال یک احساس شادی و سرخوشی. من zeroed در [جالب] و دستکش, اما من نمی رسید دستکش بیش از حد. من به یاد داشته باشید هدف قرار دادن یک زن و شوهر از batters و پایگاه لود شد دو یا سه بار. توپ کوچک, گاهی, توپ بزرگ گاهی اوقات, گاهی اوقات من دیدم جالب, گاهی اوقات من نیست.

"گاهی اوقات من سعی کردم به خیره hitter وظیفه پایین پرتاب و در حالی که من به دنبال او. من خسته من آدامس تا زمانی که آن را تبدیل به پودر. آنها می گویند من تا به حال حدود سه تا چهار فیلدینگ شانس. من به یاد داشته باشید غواصی از راه یک توپ من فکر کردم یک درایو خط. من شروع به پریدن کرد اما توپ نبود آمار و هرگز به من رسید."

الیس ادعا کرد که تن به تن هر بازی حرفه ای خود را تحت تاثیر چیزی, آیا الکل یا رویه مانند Benzedrine و Dexamyl که ظهور در عمده-لیگ clubhouses مانند حرکات غیر ارادی اندامها Tacs در طول 70s اما او نگه داشته LSD راز نزدیک به قفسه سینه خود را برای سال. او برای اولین بار افشا می شود آن را در پیش نویس از یک سال 1976 بیوگرافی او همکاری با دوستان دونالد هال سابق پاریس نقد و بررسی شعر ویرایشگر و آینده ما شاعر برجسته اما خواسته است که آن را حذف از مقاله نهایی مبادا او دعوت خشم جورج Steinbrenner این دکمههای پایین صاحب یانکی ها با آنها او تا به حال فقط امضا کردند. تنها پس از یک سال 1984 مصاحبه با باب Smizik از پیتسبورگ مطبوعات را الیس حساب در نهایت با وارد کردن رکورد های trickling بی سر و صدا به زمانه قبل از اینترنت در جهان.

مدت کوتاهی قبل از او درگذشت سیروز در سال 2008 الیس نشستم با NPR Donnell الکساندر و Neille Ilel برای مصاحبه نهایی در مورد LSD no-no. انیماتور جیمز Blagden در ادامه به استفاده از صدا به عنوان صدای بیش از روایت برای برنده جایزه فیلم کوتاه است که پس از مرگ بالا الیس' اوج عملکرد از افسانه شهری به جریان اصلی نخ.

عظمت الیس' روانگردان feat آمده است برای تحت الشعاع قرار دادن هر دو در زمینه موفقیت و وجدان اجتماعی مشخص شده است که او 12 سال بزرگ لیگ است. زمانی که او برای اولین بار می خواهم امضا قرارداد با دزدان دریایی خارج از مدرسه آن را به حال شده است در کمتر از دو دهه پس از لیگ اصلی بیس بال یکپارچه شد. رایگان-تفکر الیس بي پروا بود به صدای نظرات خود را در اجتماعی بی عدالتی و نژاد پرستی نهادینه شده در ورزش است که آهسته به ادغام شدن آوازی مدافع به صورت رایگان آژانس و برابری برای بازیکنان از رنگ.

در سال 1971 او بر روی تپه هنگامی که دزدان دریایی به میدان فرستاد اول همه صف در تاریخ MLB. همان سال الیس آغاز همه ستاره بازی شد و یک عضو مهم از تیم پیتسبورگ که شکست vaunted Baltimore Orioles در جهان سری. او پیوست یانکی ها نسبت به پایان کار خود را و کلید استارت در نیویورک تیم که اسیر این پرچم در سال 1976 برنده لیگ آمریکا باز گشت بازیکن سال جایزه.

اما آن را از یک درایو به انجام خوب بود که ثابت خود را در زندگی پس از بازنشستگی زمانی که او هوشیار و کار با وزارت پنسیلوانیا اصلاحات برای بازسازی, سیاه, زندانیان, کمک شروع به سیاه ورزشکاران بنیاد داس تحقیقات سلول و به عنوان هماهنگ کننده مبارزه با مواد مخدر برنامه در لس آنجلس. به عنوان او توضیح داد: برای ثبت نام او به خود دارو برای کنار آمدن با ترس از هر دو دست دادن و برنده شدن است. او آمد به افسوس feat او را بیشتر در ارتباط با به سادگی دلیل آن "او را دزدیدند از بزرگترین حافظه حرفه ای".

و هنوز الیس feat تحمل کند به عنوان یک اسطوره در امریکا counterculture دوران نوع تابلویی که توضیح می دهد بیس بال گرفتن ملی روان و راه های بی نظیر از مارک های زمان ما. اگر هیچ چیز دیگری آن را به یک جهنم از یک داستان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de