چگونه به سوئیچ از شبکه برای مشاهده لیست برای برنامه های در آی فون خود را به صفحه اصلی در iOS 14

متوسط کاربر آیفون است بین 60 تا 90 برنامه های کاربردی نصب شده است. در یکی از دستگاه های من بیش از 600. با یک

توسط PATRIS-MUSIC در 18 تیر 1399

متوسط کاربر آیفون است بین 60 تا 90 برنامه های کاربردی نصب شده است. در یکی از دستگاه های من بیش از 600. با یک تن از برنامه های کاربردی برای مرتب سازی از طریق آن می تواند گاهی اوقات به چالش کشیدن برای پیدا کردن یکی از شما دنبال آن هستید بدون نیاز به استفاده از ابزار جستجو (که حتی بهتر در iOS 14). حتی پس از آن, شما ممکن است هنوز هم می آیند تا خشک شود.

بیایید می گویند شما می خواهید برای پیدا کردن "فتوشاپ دوربین" برنامه بنابراین شما انجام یک جستجو برای دقیقا همان است که. صفحه اصلی خود را ابزار جستجو را اولویت بندی تمام برنامه های که با "فتوشاپ" اما دریافت, فتوشاپ, دوربین, کوتاه است به "Ps Camera" در iOS. بنابراین شما ممکن است پیدا کردن آن را حق دور بدون بیشتر حفر.

بیشتر به آن نقطه اگر شما به دنبال برای "Internet Archive" برنامه و نوع که در هیچ چیزی را نشان می دهد. این است زیرا آن را با استفاده از "همسان" را به عنوان نام برنامه در iOS. آیا شما همیشه رفتن را به یاد داشته باشید که ؟ احتمالا نه, که بدان معنی است که شما می توانید این اشتباه بارها و بارها.

اشتباهات املایی نیز می تواند باعث سردرگمی است. برای مثال اگر شما در حال تلاش برای پیدا کردن "TapMeasure" برنامه اما در نوع "نوار" از آنجا که شما بوده ام با استفاده از نوار و اقدامات همه زندگی خود را به جای واقعیت افزوده, شما نمی خواهد پیدا کردن برنامه.

جدید وجود دارد ابزار جستجو در iOS 14 فقط برای برنامه های نصب شده, اما که نمی کرایه خیلی بهتر از این ابزار جستجو به طور منظم. اما در iOS 14 یک راه حل است که کمک می کند در موقعیت های شبیه به این: یک لیست از تمام برنامه های خود را به ترتیب حروف الفبا. به این ترتیب, اگر شما به یاد داشته باشید شخصیت اول حداقل شما می توانید فهرست و آن را بیابید. مرور P می تواند کمک به واقع Ps Camera, من می تواند کمک به پیدا کردن IA ،

چگونه به سوئیچ به صفحه اصلی لیست

کش رفتن به سمت چپ بر روی صفحه نمایش از سمت راست صفحه نمایش صفحه. انجام این کار را نشان می دهد برنامه های جدید کتابخانه کشو که شامل هر یک از برنامه های خود را در سازماندهی, دسته بندی های از پیش تعیین شده. برای پیدا کردن لیست ضربه بزنید تا کادر جستجو بالا و یا کش رفتن بر روی صفحه نمایش.

از اینجا, شما می توانید حرکت به بالا و پایین برای مشاهده همه چیز را به ترتیب حروف الفبا. ضربه تند وشدید زدن به بالا یا پایین صفحه اسکرول کنید. شما همچنین می توانید ضربه بزنید و نگه دارید نامه جمع در سمت راست و سپس حرکت انگشت خود را به بالا یا پایین به حرکت حتی سریع تر. برای پرش به یک نامه خاص و یا برای برنامه های که با شروع یک شماره مربوط به شخصیت در نامه جمع.

چگونه به راه اندازی لیست سریع تر

حتما این لیست مشاهده نمی دقیقا همان است که قادر به در واقع سوئیچ روی صفحه نمایش خود را در صفحات شبکه نمایش به یک لیست به طور دائم, اما آن را به نزدیک ترین چیزی که ما در حال حاضر به آن را پس از آن را بسیار آسان برای دسترسی به.

آن را حتی ساده تر برای دسترسی به, مطمئن شوید که به استفاده از آن ضربه تند وشدید زدن به پایین حرکت بر روی برنامه کتابخانه است که بخش کوچکی سریع تر از ضربه زدن به جعبه جستجو خود را از آنجا که شما لازم نیست که به حرکت انگشت خود را به بالا صفحه نمایش.

علاوه بر این در iOS 14 دارای یک ویژگی است که اجازه می دهد تا شما را پنهان کامل صفحه نمایش صفحه. شما نمی توانید حذف تمام صفحه, اما شما می توانید آن را تمام راه را به یک صفحه. به این ترتیب برنامه کتابخانه است فقط یک ضربه تند وشدید زدن دور و مشاهده لیست فقط یک ضربه تند وشدید زدن. دو ابجو بد و کم مایه در کل.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif توسط Jon شوالیه/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب