چگونه برای ایجاد کامل Finsta که هیچ کس را تا کنون پیدا

همه چیز شما پست در رسانه های اجتماعی در زندگی وجود دارد برای همیشه لطفا برای — حتی اگر شما آن را حذف کنید. فق

توسط PATRIS-MUSIC در 14 خرداد 1399

همه چیز شما پست در رسانه های اجتماعی در زندگی وجود دارد برای همیشه لطفا برای — حتی اگر شما آن را حذف کنید. فقط بخواهید هر کسی که تا به حال نوشته شده چیزی احمقانه است. Instagram ارائه نمی دهد ساخته شده در ابزار برای ذخیره و یا دانلود تصاویر و ویدئوها از کاربران دیگر اما وجود دارد راه حل. ابزار های شخص ثالث را به صرفه جویی در افراد دیگر عکس ها و ویدئوها آسان و همیشه وجود دارد تصاویر.

برای نگه داشتن خود را شرم آور رسوا های بحث برانگیز و مخاطره آمیز پست در Instagram از افتادن به دست خود را, مادر بزرگ, سابق, رئیس, معلم, کالج, بخش پذیرش و یا نهاد دیگری است که ممکن است اخم بر زندگی اجتماعی را یک Finsta. اصطلاح است که مستقیما از زبان عامیانه هزاره کتاب درسی مخفف "جعلی Instagram" حساب. یک Finsta است که در آن شما می توانید ارسال هر چیزی تمایلات قلبی خود را بدون هیچ گونه نگرانی بیش از حد در مورد چه کسی می تواند آن را ببینید.

تمام کسانی که عکس های شما کردن و یا سیگار کشیدن علف هرز ؟ ارسال آنها را به خود Finsta. تمام کسانی که مسخره selfies? ها آنها را به خود را جعلی Instagram حساب! شما می توانید unabashedly بود خودتان بدون نیاز به مقابله با آنچه که دیگران می گویند اما شما همچنین نیاز به مطمئن شوید که شما ساختگی حساب نامرئی است به جهان خارج است.

شما می تواند و بایدخود را Finsta خصوصی که باعث می شود آن را غیر ممکن است برای خارجی ها برای دیدن پست های خود را, اما این کافی نیست, به ویژه هنگامی که وجود دارد چشم کنجکاو همه جا. اگر شما نمی خواهید هر کسی خارج از دایره کوچک به حتی ببینید که حساب خود را وجود دارد (چرا که پس از آن آنها شروع به پرسیدن سوال) مطمئن شوید که آن را تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن.

شما می توانید ببینید که چگونه برای ایجاد یک نام تجاری جدید به حساب می آیند تا با منحصر به فرد و untraceable نام کاربری با استفاده از یک ساختگی ایمیل بنویسید تا واقع بینانه بیوگرافی و پاک کردن شماره تلفن خود را از حساب خود را همراه با نکات دیگر به طوری که هیچ کس تا کنون خود را پیدا کنید Finsta — مگر اینکه شما می خواهید آنها را به.

مرحله 1: ایجاد یک حساب کاربری جدید (اختیاری)

اگر شما در حال حاضر یک Instagram حساب که شما می خواهید به نوبه خود به یک Finsta ، اگر نه, شما می توانید ایجاد یک های جدید در حال حاضر برای شروع از ابتدا. شروع به باز کردن Instagram. اگر شما وارد یک حساب کاربری وجود خواهد داشت یک لینک "ثبت نام." شیر و پیروی از دستورالعمل های روی صفحه نمایش در ثبت نام مورد نظر خود را به شیوه ای.

برای کسانی از شما در حال حاضر به سیستم وارد شده به یک حساب کاربری در Instagram, برنامه ضربه بزنید و مشخصات خود را نماد را به صف آیکون در بالا و سمت راست را انتخاب کنید و "تنظیمات." در پایین تنظیماتضربه بزنید "اضافه کردن حساب." اگر شما بر روی دستگاه های آندروید آن را سریعتر فقط به مدت طولانی فشار دهید مشخصات خود را در پایین که به ارمغان می آورد تا یک گزینه "اضافه کردن حساب." در نهایت انتخاب گزینه "ایجاد حساب جدید" و به دنبال دستورالعمل های روی صفحه نمایش در ثبت نام مورد نظر خود را به شیوه ای.

هر کدام مسیر شما را مطمئن شوید که به عنوان خوانده شده زیر مراحل زیر را قبل از شما در واقع ایجاد حساب کاربری. که راه شما می دانید چه نام کاربری را انتخاب کنید چه چیزی برای انجام با مشخصات تصویر ،

از شما خواسته می شود برای انجام کارهای مختلف مانند انتخاب یک نام کاربری و آدرس ایمیل و آدرس ما بیشتر از این زیر دانلود کنید. وجود دارد چند چیز شما باید بدانید اگر شما در حال ایجاد یک حساب کاربری جدید:

  • لینک نیست یک حساب جدید به یکی از حساب های موجود شما. آن را می سازد آن را آسان تر برای ورود به, اما شما ممکن است بخواهید کاملا حساب جداگانه ای با منحصر به فرد خود را ایمیل. اگر کسی هک را به حساب اصلی آنها به راحتی می توانید دسترسی خود را به Finsta اگر دو حساب متصل هستند. پس از انتخاب "جدید ایجاد کنید ورود به سیستم" در انتخاب نحوه ورود صفحه نمایش.
  • اضافه کردن یک آدرس ایمیل به جای استفاده از یک شماره تلفن. از دیگر افرادی است که شماره تلفن خود را ذخیره شده در مخاطبین خود را ممکن است قادر به پیدا کردن خود را حساب اگر شماره شما متصل شده است. انتخاب تصادفی یا اتفاقی آدرس ایمیل که مربوط به چیزی جز خود Finsta.
  • آیا اتصال به Facebook. هنگامی که مشخصات خود را کامل است, Instagram را از شما خواهد خواست برای اتصال به Facebook. این کار لازم نیست و شما نمی خواهید خود را Finsta متصل به خود واقعی Facebook حساب به هر حال.

مرحله 2: فکر می کنم از یک نام کاربری منحصر به فرد قطع از شما

تا آنجا که شما می خواهم به آمده تا با یک شوخ خنده دار یا نام کاربری برای خود Finsta که نه راه رفتن و من به شما بگویم چرا: آن را می سازد آن را آسان تر برای پیدا کردن. برای مثال بیایید می گویند شما یک Led Zeppelin فن و با TravelingRiversideBlues69 برای نام کاربری. که باعث می شود آن را آسان تر برای کسی که خود را برای پیدا کردن Finsta آنجا که شما ممکن است پست Led Zeppelin محتوای خود را به طور منظم Instagram حساب کاربری که ایجاد یک ارتباط بین شما و Finsta.

برای بهترین Finsta شما می خواهید واقع بینانه نام به طوری که شما متناسب. شما می تواند با یک تصادفی مانند Firefly128242 اما این حساب ممکن است به اندازه کافی مشکوک است که دیگران فکر می کنم آن را به یک حساب جعلی. به جای استفاده از یک ژنراتور نام به آمده تا با یک نام واقعی. اگر شما یک مرد هستید بروید با نام. اگر شما یک زن با استفاده از یک پسر به نام. شما تصویر را دریافت کنید.

من با نام کلسی سالیوان و نام کاربری KelseyMarieSullivan. KelseySullivan قبلا گرفته شده بود و به جای اضافه کردن اعداد به پایان آن (که حساب های جعلی و رباتها انجام دهد) من اضافه شده یک نام میانی به نگه داشتن آن واقعی تر.

اگر در حال ویرایش یک موجود Instagram حساب ضربه بزنید و مشخصات خود را نماد و سپس "ویرایش پروفایل." بعدی جدید را وارد کنید نام کاربری به نام کاربری زمینه است. اگر آن را به اندازه کافی, شما نمی باید هر گونه مشکلی در تامین آن. ساده تر از آن است که بالاتر از شانس است که شخص دیگری در حال حاضر آن را پس از اضافه کردن تنها چند عدد و یا تغییر نام اگر کمی مورد نیاز است. آمار "انجام شد" را به پایان برساند.

مرحله 3: آیا استفاده از یک عکس از خودتان را به عنوان تصویر پروفایل

به عنوان احمق به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد به این می گویند شما باید قطعا نه استفاده از یک عکس از خودتان را به عنوان تصویر پروفایل خود را. شما ممکن است بخواهید برای دریافت خلاق با selfie اما نمی ها هر چیزی که ممکن است از راه دور به شما لینک. حتی نمی آپلود عکس گروه های مورد علاقه خود و یا فیلم پس از آن ایجاد یک پیوند بین شما و جعلی حساب.

اگر شما در حال رفتن با واقع بینانه صدایی نام کاربری (به عنوان ذکر شده در مرحله قبل) شما باید با قرار دادن یک عکس واقعی به چیزی تصادفی از گالری گوشی خود را و یا اینترنت. شما به راحتی می توانید پیدا کردن یک عکس از یک فرد تصادفی در Instagram, اما شما همچنین می تواند با یک عکس از ساحل, برخی, هنر, کودکان و نوجوانان (آن را به نظر می رسد مثل شما یک پدر و مادر), طبیعت, تصاویر, یک Animoji ،

رفتن را از طریق لیست دوستان خود را مطالعه, عکس های آنها پست خود را به عنوان تصاویر مشخصات و انجام چیزی مشابه. فقط نمی ها یک عکس است که شما ممکن است ارسال شده در حساب واقعی خود را. من خواهید بود با استفاده از یک عکس از کسی که پا در استخر, که مشترک ها در Instagram.

در همان "ویرایش مشخصات" صفحه که در آن شما اضافه شده و نام کاربری خود را, شما همچنین می توانید مشخصات خود را عکس. شیر بر روی "تغییر تصویر پروفایل" و سپس روی "را انتخاب کنید از کتابخانه" و پیدا کردن تصویر. تنظیم آن و ضربه زدن به "انجام شد" را به ها آن را به حساب خود را.

مرحله 4: اضافه کردن یک واقع بینانه نام و زیستی

نهایی چند لمس برای اضافه کردن به ویرایش مشخصات صفحه نام و نام خانوادگی (که فقط نام کاربری و اما در اول و آخر نام و نام خانوادگی فرمت) و زیستی. برای نام بخش نوع در نام و نام خانوادگی (یا نام مستعار) بر اساس نام کاربری. اگر شما رفت و با یک تصادفی نام کاربری را می کند که شامل نام و آمد تا با یک صدایی و یک.

همانطور که برای زیستی بخش شما می توانید با چندین کلاسیک: عنوان شغل, سن, زمان, شهرستان, آیه تصادفی emojis, relatable هشتگهای فعلی یا قبلی آموزش و پرورش نقل قول تصادفی عاشقانه, وضعیت, سرگرمی کودکان, نام, و غیره. شما می تواند ساده و یا اضافه کردن تعداد کمی از کسانی که در بالا. من با استفاده از ترکیبی از آنها.

نرم افزار نکته: این حساب ممکن است بسیاری از پیروان در ابتدا بنابراین شما می توانید دفع سوء ظن از یک حساب جعلی با اضافه کردن "حساب جدید آخرین هک کردم" و یا چیزی شبیه به بیوگرافی. حساب با تعداد کم در پیروان و موارد زیر در بسیاری از موارد جعلی اما با علاوه بر این به زیستی آن باعث می شود آن را به نظر می رسد مانند آن را هر دو جدید و مشروع به حساب.

مرحله 5: ساخت حساب خصوصی

آن را ممکن است آشکار, اما لازم نیست اگر شما در حال ساخت یک حساب کاربری برای به اشتراک گذاشتن هنر یا تصادفی عکاسی که هنوز هم می تواند سقوط در زیر "Finsta" دسته بدون آن که NSFW. با این حال, اگر شما می خواهید یک Finsta که تنها مردم شما را تایید می بینید, شما احتمالا می خواهید این تنظیمات را فعال کنید.

به حساب خود را خصوصی ضربه بزنید و مشخصات خود را نماد را به صف آیکون در بالا و سمت راست را انتخاب کنید و "تنظیمات." بروید به "حریم خصوصی" و سپس "حریم خصوصی حساب" که به احتمال زیاد می گویند عمومی. شیر که پس از تعویض در "خصوصی حساب." تنها مردم شما را تایید کند قادر خواهد بود برای دیدن پست های خود را و داستان در Instagram رفتن به جلو.

مرحله 6: حذف شماره تلفن خود را و اضافه کردن یک ایمیل ساختگی

هنگامی که شما ایجاد حساب کاربری شما ممکن است با استفاده از شماره تلفن خود را به آن امن است. اما دیگران می توانید حساب خود را اگر شماره تلفن خود مرتبط است و آنها باید شماره خود را در مخاطبین خود است. بهترین کاری برای انجام این است که به حذف شماره تلفن خود را و جایگزین کردن آن با یک ناشناس و یا اتفاقی ایمیل.

من ایجاد یک حساب ایمیل فقط برای من Finsta بنابراین من با استفاده از آن. شیر بر روی مشخصات خود را نماد و سپس بر روی "ویرایش پروفایل." در حال حاضر رفتن به "اطلاعات شخصی تنظیمات" و در اینجا شما خواهید دید آنچه را متصل به حساب خود را. اگر شما می خواهید به حذف شماره تلفن خود را, شما باید برای اضافه کردن یک ایمیل (نیاز یکی از این دو). فقط شیر بر روی ایمیل زمینه در نوع خود را ایمیل و سپس به ضربه بزنید بر روی "انجام شد."

هنگامی که ساختگی جدید ایمیل اضافه شده است به حساب خود را شما می توانید شیر بر روی تلفن درست و پاک کردن شماره تلفن. آمار "بعدی" و آن حذف خواهد شد از حساب کاربری خود شوید.

گام 7: تصویب و برچسب ها به صورت دستی

هر کسی می تواند شما را در یک عکس است که معمولا بزرگ است. اما اگر کسی دسته خود را Finsta در حساب خود آن را می سازد آن است که بسیار آسان تر یافت می شود توسط افراد دیگر. به همین دلیل شما باید تایید و برچسب ها به صورت دستی حذف به طوری که هیچ کس می تواند شما را در عکس های خود را مگر اینکه شما آن را اجازه می دهد.

در تنظیمات منو ضربه بزنید در "حریم خصوصی" و سپس در "دسته." به طور پیش فرض "به صورت دستی تایید برچسب ها" غیر فعال است. برای فعال کردن آن ضامن تنظیمات را انتخاب کنید و "روشن" را به کنترل که می تواند شما را در پست های خود را (که ترجیحا هیچ کس).

گام 8: قطع ارتباط هر حسابهای متصل (Facebook, Twitter و غیره.)

یکی دیگر از چیزی است که شما می توانید لینک خود را به Finsta است اگر جعلی خود را حساب متصل به هر یک از حساب های واقعی مانند Facebook, Twitter, Tumblr, و دیگر برنامه های شخص ثالث. بررسی کنید اگر شما Finsta مرتبط است به هر یک از این حساب.

در تنظیمات صفحه ضربه بزنید بر روی "حساب" و سپس "حساب های مرتبط." اگر هر یک از حساب های ذکر شده به رنگ آبی هستند که معنی آنها متصل به خود را Finsta.

برای حذف یک حساب کاربری روی آن ضربه بزنید ، سپس را انتخاب کنید "قطع ارتباط حساب." شیر بر روی "بله من مطمئن هستم که" زمانی که پاپ آپ ظاهر می شود و به حساب شما حذف خواهد شد از خود Finsta.

دیگر نکته مفید برای خود Instagram حساب

مراحل بالا باید به شما کمک کند بیشتر مرموز Finsta اما دیگر وجود دارد راهنمایی شما باید به دنبال به طوری که هیچ یک از شما می دانید می توانید حساب کاربری خود را:

برای خود Finsta

  • به دوستان خود بگویید نه به پست نام کاربری خود را در داستان های خود و یا نظرات. در حالی که شما می توانید متوقف کردن دیگران از برچسب زدن شما در پست های خود را وجود دارد هیچ راهی برای جلوگیری از آنها را از برچسب زدن شما در یک داستان و یا شخص دیگری را در نظر.
  • را دنبال نمی کند اصلی خود را حساب. ساده ترین راه برای پیدا کردن خود را Finsta است با رفتن از طریق لیست از افرادی که شما را دنبال کنید یا این که به دنبال شما. همین حالا خود را دنبال اکانت اصلی خود را با Finsta و بالعکس.

برای خود حساب اصلی

  • آن را خصوصی نیز هست. اگر شما اکانت اصلی نیست در حال حاضر خصوصی آن را خصوصی. سخت تر از آن است برای مردم را به دیدن اصلی خود را حساب سخت تر از آن خواهید بود برای آنها برای پیدا کردن خود را Finsta.
  • حذف تمام برچسب پست ها از حساب کاربری خود شوید. ساده ترین راه برای پیدا کردن کسی Finsta است که از طریق بهترین دوست خود را دنبال. و ساده ترین راه برای پیدا کردن بهترین دوستان شما است که از طریق خود tagged posts چون معمولا دوستان نزدیک کردن افراد در عکسها. اگر شما حذف خودتان از برچسب پست ها که باعث می شود آن را سخت تر برای پیگیری خود را با بهترین دوستان است و Finsta.
  • حذف پست های برچسب گذاشته شده توسط از تنها دوستان و خانواده است که به دنبال خود Finsta. اگر شما نمی خواهید به حذف تمام برچسب پست, پس از آن فقط خلاص شدن خود را از دوستان و خانواده خود را نوشته است که به دنبال خود Finsta.
  • اشاره نمی کند شما یک Finsta خود را در حساب اصلی. این واضح است اما نمی دریافت و ارسال است که شما باید یک Finsta خود را در حساب اصلی. نمی توان آن را سخت برای پیگیری کردن اگر کسی واقعا می خواهد به آن را پیدا کنید.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش عکس و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن