چگونه برای مخفی کردن هر برنامه بر روی آی فون خود را در چشم ساده

اگر برنامه های iOS شما می خواهید برای مخفی کردن از آی فون خود را در صفحه اصلی وجود ندارد ساخته شده است در راه

توسط PATRIS-MUSIC در 30 خرداد 1399

اگر برنامه های iOS شما می خواهید برای مخفی کردن از آی فون خود را در صفحه اصلی وجود ندارد ساخته شده است در راه برای انجام آن وجود دارد اما راهحل هوشمندانه شما می توانید استفاده کنید.

بیایید می گویند شما نمی خواهید خانواده و یا دوستان با دسترسی به آی فون خود را برای دیدن که شما با استفاده از یک برنامه خاص. شاید آنها نمی باید دسترسی مستقیم اما هنوز هم می توانید همکار بیش از شانه خود را هنگامی که شما در حال مرور خود را در لیست از برنامه های. یا شاید آن را یک سناریو ساده تر که در آن شما را به تصاویر و صفحه نمایش ضبط صفحه نمایش شما تعداد زیادی اما نمی خواهید مردم شما را به دیدن برخی از برنامه های شما با استفاده از.

وجود دارد مقدار زیادی از حلال دلایل می خواهید برای مخفی کردن برنامه ها از صفحه اصلی خود را.

شما ممکن است می خواهم به انفجار است که شما باید یک حساب کاربری با تعقیب ولز فارگو و یا یکی دیگر از موسسه بانکی که می تواند شما را تا حملات. شاید شما نیاز به نگه داشتن نامناسب بازی مانند Grand Theft Auto خارج از دید خود را از کودکان کنجکاو. این می تواند که شما نمی خواهید دیگران بدانند که شما مخفیانه چت در حریم خصوصی-گیربکس سیستم عامل مثل تلگرام و یا سیگنال است. شاید پدر و مادر خود را چک کنید آی فون خود را برای ممنوع برنامه های مانند Snapchat یا Infinite. اگر شما با استفاده از آتش زنه یا چرخ, خوب, من فکر نمی کنم من باید به توضیح است که یکی.

به هر صورت, شما باید یک برنامه شما می خواهید برای مخفی کردن ما راه را برای شما به آن را انجام دهد. وجود دارد به طور پیش فرض راه برای مخفی کردن برنامه های مانند سافاری و FaceTime اما کسانی که نمی, چیزهایی که شما واقعا نیاز به پنهان کردن. شما می تواند حرکت برنامه های شما می خواهید به نگه داشتن به دیگر صفحات هوم اسکرین و یا به پوشه بی نام اما کسانی که خوب نیست پاسخ. جیل بریک نیست یا وجود ندارد و این سهام اپل برنامه است که می تواند کمک کند.

یک راه بسیار عالی برای مخفی کردن برنامه بر روی صفحه اصلی خود است برای پنهان کردن آنها را. برخی از برنامه ها به شما اجازه تغییر آیکون برنامه هر چند نه نام خود را. بنابراین جایگزین چیست ؟ پوشش برنامه های که در آن چه به نظر می رسد مانند یک برنامه باز می شود در واقع یکی دیگر از برنامه. خدمات وجود دارد که کمک به ایجاد برنامه های پنهان مانند تنظیم اپل با استفاده از بوک مارک های سافاری اما کلید های میانبر نرم افزار است که راه حل بسیار ساده تر.

معرفی کلید های میانبر

این روش کاملا امکان پذیر است با تشکر از کلید های میانبر, ترفند کوچک شما می توانید برنامه را بر روی آی فون است که انجام کارهای مختلف برای شما. با شیر از یک دکمه شما می توانید به نوبه خود بر روی چراغ در اتاق نشیمن خود را محاسبه نوک هنگامی که غذای بیرون و حتی دادن دوستان خود را با یک رگبار گلوله بی پایان از متون. در مورد ما ما با استفاده از یک میانبر به یک "برنامه" باز کردن این برنامه ما می خواهیم به نگه داشتن یک راز است.

مرحله 1: گرفتن پوشش خود برنامه آیکون تصویر

برای شروع شما نیاز به یک تصویر برای استفاده به عنوان پراکسی خود را نما. این ایده در اینجا این است که انتخاب یک آیکون برنامه که نمی رسم هر گونه سوء ظن است. فکر می کنم از یک برنامه خیلی کسل کننده و بی فایده که حتی nosiest مزاحم نمی فکر می کنم دو بار در مورد دیدن آن را بر روی آی فون خود را و صفحه اصلی است. شما حتی می توانید انتخاب کنید یک بازنشسته خدمات مانند Google+. که راه آن به نظر می رسد مانند یک برنامه شما را فراموش کرده به حذف که باعث می شود آن را آسان به مخلوط.

شما همچنین می خواهید مطمئن شوید که آن را یک برنامه است که کسی که واقعا می خواهید برای باز کردن. مطمئن شوید که این برنامه موسیقی نمی خواهد به نظر می رسد خارج از محل به هر کسی جاسوسی از طریق آی فون خود را, اما شاید آنها می خواهند برای دیدن آنچه که شما آخرین مربا هستند. هیچ خوب است.

بهترین راه برای رفتن در مورد آن این است که برای انتخاب یک برنامه شما حتی نمی باید بر روی آی فون خود را در وهله اول. که راه شما برای جلوگیری از این موضوع از تکراری برنامه های در آی فون خود را. هر چیزی شما می توانید به دامن سردرگمی با عذر ضروری است. شما نمی خواهید به ضربه تمام عملیات از آنجا که شما نمی تواند به یاد داشته باشید که برنامه ایمیل شد یکی از واقعی.

برای مثال ما قصد داریم با یک راهنمایی و رانندگی نرم افزار. هیچ کس در ذهن حق خود خواهد آن را باز کنید مگر اینکه آنها را کاملا به حال پس از آن باعث می شود برای پوشش.

گزینه 1: بهترین راه برای به دست آوردن یک آیکون برنامه

بهترین راه برای گرفتن یک برنامه آیکون تصویر است که با استفاده از یکی دیگر از میانبر با نام "دانلود نرم افزار ذخیره عکس ها." که با نصب, شما می توانید فهرست و فروشگاه App برای پیدا کردن برنامه ضربه بزنید آیکون اشتراک گذاری و سپس "Copy Link." از آنجا باز کردن میانبر از کلید های میانبر برنامه و سپس انتخاب "" نماد برنامه در عمل ورق. از آنجا شما می توانید آن را ذخیره کنید به عکس های خود را برنامه.

گزینه 2: از راه های دیگر شما می توانید گرفتن یک تصویر

متناوبا, شما می توانید با قرار دادن برنامه در فروشگاه App و سپس یک تصویر. سپس محصول تصویر در اطراف آیکون. آن را نمی باید به طور کامل پس شما یک شانس به اندازه تصویر پایین بعد. هنگامی که به پایان رسید شیر "انجام شد" و سپس "ذخیره به عکس."

اگر شما نمی توانید آن را در فروشگاه App برنامه دیگر ممکن است وجود داشته باشد و یا در دسترس نیست در کشور شما. یا شاید شما فقط می خواهید برای ایجاد یک برنامه با یک تصویر تصادفی آنلاین. برای آن وجود دارد تصاویر گوگل. جستجو برای یک تصویر شیر بر روی یک نتیجه با کیفیت بالا پس تصویر را فشار دهید. از اقدامات سریع منو, را انتخاب کنید "اضافه کردن به عکس." هر تصویر به عنوان طولانی به عنوان آن را به نظر می رسد مانند آن می تواند یک آیکون آن را مربع یا مربع با گوشه های گرد و یا آن را واقعی تصویر آیکون.

مرحله 2: ایجاد میانبر

با یک آیکون تصویر در آن زمان به سادگی میانبر خود را. شما می توانید طولانی را فشار دهید کلید های میانبر آیکون برنامه بر روی صفحه اصلی و سپس انتخاب کنید "ایجاد میانبر +" را به شیرجه رفتن در سمت راست. و یا شما می توانید برای باز کردن کلید های میانبر بالا دستی را انتخاب کنید "من کلید های میانبر" تب, و سپس شیر به علاوه (+) آیکون در بالا و سمت راست و یا "ایجاد میانبر +" کارت.

بعدی ضربه بزنید "(+) اضافه کردن عمل" به دنبال "برنامه نویسی" و سپس "باز کردن برنامه است." شیر "انتخاب" در برنامه نویسی کارت و سپس پیدا کردن و انتخاب کنید برنامه شما می خواهید برای مخفی کردن در آی فون خود را.

که آن را برای گردش اما کمی بیشتر به انجام. شیر حذف (•••) در بالا و سمت راست ضربه بزنید ، سپس روی "اضافه کردن به صفحه اصلی." در اینجا ضربه بزنید آیکون پیش فرض در کنار میانبر نام ضربه بزنید و سپس "عکس را انتخاب کنید." در حال حاضر بکشید تا آیکون های خود را از مرحله 1 محصول آن در صورت لزوم و آمار "را انتخاب کنید." نوع در یک نام جدید برای آن است. در مورد ما که "VirginiaDMV." برای قسمت آخر شیر "اضافه کردن" در بالا و سمت راست و میانبر ظاهر خواهد شد بر روی صفحه نمایش خود را.

اگر آیکون به نظر نمی آید کاملا درست است که خوب است. فقط به دنبال این مرحله دوباره و ایجاد یک تصویر جدید مراقب بودن برای محصول آن را به درستی بر اساس آنچه رفت را اشتباه قبل از.

مرحله 3: باز کردن میانبر

در حال حاضر از آن زمان برای تست میانبر خود را به مطمئن شوید که آن کار می کند. برای انجام این کار فقط شیر آیکون های میانبر بر روی صفحه نمایش خود را. باید آن را برای اولین بار باز کردن کلید های میانبر قبل از راه اندازی برنامه مخفی شما مرتبط است.

گام 4: مخفی کردن برنامه اصلی

بنابراین شما هنوز هم باید به برنامه اصلی بر روی صفحه نمایش خود را که نیاز به پنهان است. در حالی که ما گفت که قبل از حرکت برنامه به یکی دیگر از خانه های صفحه نمایش صفحه و یا یک پوشه نبود یک راه حل عالی آن را کمی بهتر زمانی که شما یک راه ساده تر برای دسترسی به آن.

ما فقط دفن نرم افزار در صفحه آخر مشغول پوشه. کامل نیست اما هر کسی snooping اطراف صفحه نمایش خود را نمی قادر خواهد بود برای دیدن این برنامه ها در سطح. و اگر آنها دسترسی به آی فون خود را, آنها ممکن است حتی زحمت کشیدن از طریق صفحات در پوشه های خود را.

اگر شما واقعا می خواهید به بازی همه چیز امن شما می توانید همچنین مخفی کردن میانبر شما ساخته شده است به مطمئن شوید که هیچ کس باز می شود آن را به عنوان به خوبی. برای امنیت فوق العاده مطمئن شوید که آن را به یک پوشه های مختلف از برنامه های اصلی و یا حداقل آن را در یک صفحه جداگانه. البته اگر شما در حال رفتن به رفتن به مشکل پنهان کردن میانبر به هر حال بسیار وجود دارد نقطه از داشتن آن را در وهله اول. اما به هر خود را.

محدودیت های میانبر ترفند

شما باید بدانید که این روش را نه بر روی صفحه نمایش تنظیمات. فقط به خاطر اینکه شما مسیر خود را برنامه از طریق لینک های میانبر به این معنا نیست که شما می توانید در اطراف هر قفل و یا محدودیت های برنامه ممکن است داشته باشد. اگر برنامه غیرمجاز و شما هنوز هم قادر نخواهد بود به آن را باز کنید.

همچنین این برنامه هنوز هم به نظر می رسد در تنظیمات خود برنامه در جستجو در صفحه اصلی و در یک ویجت اگر شما یک فعال آن است. شما حتی می توانید آن را باز کنید با استفاده از سیری پس از آن یک راه حل عالی اگر هدف شما این است برای مخفی کردن برنامه بر روی آی فون خود را به طور کامل -- آن را تنها مفید برای پنهان کردن آن از صفحه نمایش نرم افزار شبکه.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن