چگونه برای اضافه کردن پیش بینی برنامه کلید های میانبر به صفحه صفحه اصلی حوض

برای آندروید 11 گوگل دو برابر را در این برنامه مفید پیشنهادات از ویژگی های است که عرضه در 10 اندروید app draw

توسط PATRIS-MUSIC در 28 خرداد 1399

برای آندروید 11 گوگل دو برابر را در این برنامه مفید پیشنهادات از ویژگی های است که عرضه در 10 اندروید app drawer با گسترش آن به صفحه اصلی حوض.

در علاوه بر این به ساخت راه خود را به صفحه اصلی برنامه, پیشنهادات گرفتن چند گزینه های سفارشی سازی به عنوان به خوبی. در اینجا نحوه استفاده از این جدید کیفیت زندگی بهبود.

مرحله 1: نرم افزار های خود را به منظور

شما نیاز به بر روی آندروید 11 برای دسترسی به این ویژگی های جدید. در حال حاضر این بدان معنی است که یا فلاش توسعه پیش نمایش خود را به صفحه و یا ثبت نام در آندروید برنامه بتا.

همچنین توجه داشته باشید که این تنها با این نسخهها کار با صفحه Launcher است که به طور پیش فرض صفحه اصلی برنامه بر روی صفحه دستگاه به هر حال. اما اگر شما به تغییر صفحه اصلی خود را, شما نیاز به آن را تغییر دهید.

مرحله 2: دسترسی به صفحه اصلی تنظیمات

هنگامی که شما به روز رسانی به آندروید, 11, دستی صفحه راهنمایی برنامه خواهد شد در واقع نقطه ای از این ویژگی های جدید به شما. آسان به اندازه کافی!

این سریعترین راه به نوبه خود این ویژگی را خاموش و به مدت طولانی با فشار هر فضای خالی بر روی صفحه اصلی خود و روی "تنظیمات صفحه اصلی" در منوی زمینه. متناوبا, شما می توانید جستجو برای "انتقادات و پیشنهادات" در تنظیمات برنامه وارد در همان محل که در آن با ضربه زدن بر روی انتخاب را برجسته هدف خود را به رنگ آبی در صفحه بعدی.

در هر صورت شیر "پیشنهادات" به ادامه. در اینجا شما پیدا کردن پستی برای برنامه پیشنهادات خود را برای هر دو برنامه های فهرست و صفحه اصلی. شیر روی آیکن سوئیچ به نوبه خود آنها را بر روی.

مرحله 3: آشنایی با اسکله های جدید

پس از شما را در پیشنهاد برنامه های شما می خواهید که برنامه های که در حوض خود رانده شده اند تا به صفحه اصلی جای خود را به تازگی با استفاده از نرم افزار. پیش بینی برنامه های مشخص هستند با رنگی طرح که منطبق بر رنگ غالب آیکون برنامه.

اگر شما می خواهم شما را فشار دهید هر یک از آیکون های قدیمی (و یا هر آیکون در کشو برنامه خود را که برای ماده) و سپس کشیدن آن را به بارانداز منطقه و رها کردن آن در حافظه. این امر جای پیش بینی, برنامه, پیشنهاد, آیکون, با, منظم, آیکون شخص باقی می ماند که در جای خود به طور نامحدود.

بنابراین شما می تواند چهار اخباری حوض آیکون و آیکون شخص یا سه و دو و یا هر ترکیبی که شما می خواهید. اساسا اگر شما به صورت دستی محل یک آیکون در هر نقطه در حوض خود را در آن خواهد ماند. در غیر این صورت اگر وجود دارد یک نقطه که نبوده است به صورت دستی پر شده, برنامه, پیشنهادات را پر کنید و آن را برای شما.

به عنوان یک محصول جانبی است که اگر شما به نوبه خود این ویژگی را خاموش و در هر برنامه های که در بارانداز در زمان از ویژگی های غیر فعال بود را تبدیل به استاتیک آیکون ها و جلوگیری از برنامه های پیش بینی از پر در جایگاه یک بار دوباره فعال کنید. اگر شما حذف این استاندارد کلید های میانبر, یک پیشنهاد میانبر برنامه را در خود جای داده است.

گام 4: پین برنامه به حوض

با پیشنهاد برنامه های تبدیل شده برای صفحه نمایش خود را بارانداز وجود دارد یک زن و شوهر از لایه های اضافی سفارشی. یکی از کسانی که گزینه ای برای پین های مورد علاقه خود را نرم افزار به حوض.

بر روی صفحه نمایش را فشار دهید برنامه شما می خواهید به نگه داشتن در حوض. در پنجره منو ضربه بزنید آیکون پین. این تبدیل خواهد شد پیشنهاد برنامه به یک برنامه استاندارد میانبر. برای خنثیسازی این عمل شما نیاز به نگه داشتن و کشیدن آیکون برنامه از حوض به یک برنامه پیشنهادات حافظه.

مرحله 5: حذف نرم افزار از داک

وجود دارد یکی دیگر از سفارشی سازی است که مخالف دقیق از سنجاق — شما همچنین می توانید حذف نرم افزار از ظاهر شدن در حوض.

بازگشت به پیشنهادات برنامه در تنظیمات در هر مرحله 2. این بار به دنبال "مسدود نرمافزار" گزینه و شیر آن را به نشان می دهد یک لیست از برنامه های بر روی دستگاه شما. حرکت به برنامه شما می خواهید به حذف و شیر آن را به جای یک بررسی جعبه بعدی را به نام خود. تکرار برای هر گونه برنامه های دیگر شما نمی خواهید برای دیدن در متنی حوض و سپس شیر "ذخیره کنید."

یک کلمه از اخطار: سفارشی کردن برنامه اشکال از طریق صفحه را theming موتور می توانید از این ویژگی. پس از انتقال به یکی از جدیدتر گزینه های شکل و تبدیل برنامه پیشنهادات خاموش من قادر به آنها را بدون راه اندازی مجدد دستگاه. تصور من این است که یک اشکال در نسخه بتا است در حال حاضر messing با این ترکیبی از تنظیمات باعث می شود برخی از ناراحتی.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط تامی Palladino/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب