چگونه برای اضافه کردن نوشتن شرح تصاویر و به عکس ها و فیلم ها در iOS 14 را به جستجو توسط ابرداده آسان تر

اگر شما بوده ام به یک کاربر آیفون برای مدتی شما احتمالا بسیار کمی از عکس ها و ویدئوها در iCloud و یا بر روی د

توسط PATRIS-MUSIC در 1 مرداد 1399

اگر شما بوده ام به یک کاربر آیفون برای مدتی شما احتمالا بسیار کمی از عکس ها و ویدئوها در iCloud و یا بر روی دستگاه شما. مگر اینکه شما می دانید تاریخ و مکان یا رویداد می توان آن را بسیار سخت برای پیدا کردن یک خاص حافظه است. حتی با جستجوی هوشمند پیشنهادات AI-ایجاد دسته ها و چند کلمه کلیدی فیلتر, شما هنوز هم ممکن است قادر به پیدا کردن آنچه شما می خواهید. جدید در iOS 14 تغییرات به روز رسانی آن است.

یکی از چیزهایی که همیشه از دست رفته از عکس های app در سیستم عامل iOS یک سیستم برچسب زدن — چیزی است که به شما اجازه نوشتن کلمات کلیدی خود برای هر عکس و تصویری به طوری که شما لازم نیست که به تکیه بر آنچه که اپل بر روی دستگاه های اطلاعاتی calls چیز در زمینه. هنگامی که شما جستجو برای یک کلمه کلیدی خاص شما آن را حق دور به جای داشتن برای اضافه کردن کلمات کلیدی بیشتر.

در حال حاضر این گزینه در نهایت اینجا است. در iOS 14 هر عکس یا تصویری در عکس ها نرم افزار را می توان یک عنوان سفارشی و نوشتن شرح تصاویر و به طور کامل قابل جستجو در تب جستجو. اگر شما با استفاده از iCloud, عکس, همه از نوشتن شرح تصاویر و خود را همگام سازی در تمام دستگاه های خود را و آن را که بسیار ساده تر برای پیدا کردن آنچه شما می خواهید مهم نیست که دستگاه شما در آن هستید. به علاوه هر کسی که می داند که چگونه برای دسترسی به داده های Exif می تواند خواندن و نوشتن شرح تصاویر و خود را بیش از حد.

تنها مسئله در حال حاضر این است: آیا شما برای رفتن به عقب و اضافه کردن نوشتن شرح تصاویر و به هزاران تصاویر و فیلم ها ؟ حداقل شما می توانید برچسب های رسانه ای خود را برای رفتن به جلو به طوری که عکس های جدید و فیلم ها همیشه فقط یک جستجو در دور.

اضافه کردن نوشتن شرح تصاویر و به عکس ها و فیلم ها

در هنگام مشاهده یک عکس یا فیلم در عکس یا حتی در هنگام مشاهده یکی از دوربین ضربه تند وشدید زدن بر روی صفحه نمایش. در اینجا شما خواهید دید که همه چیزهای معمول مانند زندگی می کنند عکس, اثرات, مردم, و, مکان, اما به طور مستقیم در زیر تصویر و یا کلیپ های جدید "اضافه کردن یک عنوان" جعبه. شیر این زمینه در نوع خود عنوان تگ یا برچسب سپس کلید "انجام می شود."

در مثال من من خاص تر با آنچه در تصویر است. جستجو برای "انجیر" یا "سوسک" ممکن است به ارمغان بیاورد تا این تصویر به عنوان یک نتیجه, اما ممکن است انواع دیگر از انجیر یا سوسک. بنابراین من رفت و با "سفید جنوا انجیر / سوسک" اگر من می تواند رفته اند با "Cotinis mutabilis" یا "Figeater سوسک" برای حشرات.

جستجو برای عکس ها و ویدئوها با زیرنویس

برای دیدن اگر شما می توانید آن را پیدا کنید در طول یک جستجو از یکی از مرور دیدگاه در عکس شیر "جستجو" تب سپس نوع تمام یا بعضی از عنوان خود را. اگر شما نمی بینید هیچ نتیجه درست میشه صبر کنید تا آن را به پایان نمایه سازی همه چیز (شما ممکن است مجبور به انجام دوباره جستجو).

شما باید با دیدن عکس یا فیلم به نظر می رسد تا بالا سمت راست دور (آمار "دیدن همه" اگر آن را یکی از آنهایی که نشان داده شده است). به علاوه جدید, نوشتن شرح تصاویر و بخش زیر تصویر نتایج ظاهر خواهد شد با همه مرتبط با نوشتن شرح تصاویر و. اگر بیش از یک تصویر و یا ویدئو با همان متن شما 2 یا 3 یا هر بعدی به عنوان.

مشاهده و نوشتن شرح تصاویر و در اطلاعات Exif

به طور پیش فرض هر زمان که شما به اشتراک گذاشتن یک عکس یا فیلم به خودتان و یا هر کس دیگری به عنوان انتقال را به عنوان به خوبی از آن پخته شده به داده های Exif. داده های Exif است ابرداده است که شامل اطلاعات در مورد رسانه ها مانند برچسب جغرافیایی نوع دوربین, سیستم عامل, سرعت شاتر, فلاش, فاصله کانونی, قرار گرفتن در معرض و توضیحات.

نوشتن شرح تصاویر و نیست انتقال با تمام انواع رسانه ها در حال حاضر اگر چه ما انتظار داریم که به تغییر در آینده است. برای مثال یک تصویر به نظر نمی رسد به حرکت بیش از نوشتن شرح تصاویر و زمانی که AirDropped اما عکس ها و ویدئوها را انجام دهد.

بر روی آی فون یا آی پد در حال اجرا در iOS 14 گیرنده را به عنوان در برنامه Photos اگر آن را به یک عکس یا ویدئو و آنها همیشه می توانید آن را تغییر دهید اگر آنها می خواهند. در هنگام مشاهده آن در macOS Big Sur 11, آن را می تواند به عنوان برچسب "Caption" اما در macOS نسخه شما می توانید آن را در اطلاعات EXIF به عنوان "توضیحات." شما می توانید ببینید که تصویر سمت چپ که به اشتراک گذاشته بود با این عنوان به وضوح آن را نشان می دهد در حالی که تصویر سمت راست فرستاده شد بدون عنوان وجود ندارد.

مشترک با عنوان (سمت چپ) در مقابل مشترک بدون عنوان (سمت راست).

شما همچنین می توانید عنوان و توضیحات و برچسب با استفاده از هر تعداد از Exif استخراج در iOS, آندروید, macOS, ویندوز, لینوکس و غیره. برای مثال در سمت چپ تصویر زیر را به اشتراک گذاشته بود با عنوان دست نخورده و تصویر سمت راست با آن حذف شده است. با استفاده از Exif, ابزار, اندروید, در این مورد, شما می توانید این عنوان در داده های IPTC (ابرداده ای است که کاربر ایجاد می کند) برای یکی فرستاده و با آن که داده های IPTC نیست حتی در دسترس یکی دیگر.

مشترک با عنوان (سمت چپ) در مقابل مشترک بدون عنوان (سمت راست).

از بین بردن نوشتن شرح تصاویر و از داده های Exif قبل از شما به اشتراک

اگر شما نمی خواهید برای ارسال این داده ها همراه هنگامی که شما به اشتراک گذاشتن یک فایل شما لازم نیست که. درست مثل شما می توانید حذف جغرافیایی داده ها شما می توانید حذف عنوان. پس از ضربه زدن به دکمه اشتراک گذاری را انتخاب کنید "تنظیمات" در بالای سهم ورق. زیر شامل بخش ضامن خاموش "Captions" سوئیچ. سپس دکمه "انجام شد" و در ادامه به اشتراک گذاری به عنوان شما معمولا.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش, عکس, تصاویر, و, GIF توسط جاستین Meyers/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن