چگونه NBA بازگشت-به-بازی, برنامه تحت تاثیر قرار رپتورز

NBA تصمیم بر بازگشت به طرح اقدام است که انتظار می رود به تصویب صاحبان تیم در یک کنفرانس در روز پنج شنبه با توج

توسط PATRIS-MUSIC در 15 خرداد 1399

NBA تصمیم بر بازگشت به طرح اقدام است که انتظار می رود به تصویب صاحبان تیم در یک کنفرانس در روز پنج شنبه با توجه به آدریان Wojnarowski از ESPN.

وجود دارد بسیاری از جزئیات است که باقی می ماند معلوم نیست از جمله اینکه چگونه این لیگ در نظر دارد برای حفاظت از کارکنان خود را از COVID-19 اما قصد بازگشت روشن است و بتن. این بازی برگزار خواهد شد در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در اورلاندو و رپتورز قادر خواهد بود تا رزومه خود را به عنوان دفاع.

SALT LAKE CITY, UT - MARCH 09: Kyle Lowry #7 of the Toronto Raptors gestures during a game against the Utah Jazz at Vivint Smart Home Arena on March 9, 2020 in Salt Lake City, Utah. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and/or using this photograph, user is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement. (Photo by Alex Goodlett/Getty Images)
SALT LAKE CITY, UT - مارس 09: کایل لوری #7 تورنتو رپتورز حرکات در طول یک بازی در برابر یوتا جاز در زندگی خانه هوشمند آرنا در 9 مارس سال 2020 در سالت لیک سیتی ایالت یوتا است. توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و/یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (عکس توسط Alex Goodlett/گتی ایماژ)

آنچه در این برنامه به نظر می رسد مانند

لیگ برتر خواهد شد از ویژگی های 22 تیم در نتیجه گیری خود به 2019-20 فصل است. که شامل 16 تیم در حال حاضر در postseason ایستاده و اضافی شش تیم در شش بازی پلی آف. کسانی که شش تیم در حال واشنگتن و پورتلند, سن آنتونیو, Sacramento, ققنوس و نیواورلئان.

رپتورز مسجل خود هفتم-مستقیم حذفی ظاهر مارس. حتی در بدترین سناریو مورد جایی که آنها از دست دادن تمام هشت فصل به طور منظم, بازی رپتورز هنوز هم سقوط پایین تر از هیچ ششم. اما برنامه آنها دلهره آور به آنها گزارش شده که در ادامه با باقی مانده خود را به طور منظم فصل تخته سنگ منهای هشت تیم که نیست دعوت به گفته وینسنت نیت ورزشی یاهو.

تورنتو باقی مانده برنامه می تواند به عنوان شرح زیر است:

تورنتو

بوستون

میامی

فیلادلفیا

Sixers

دیگران

دیگران

پیسرز

سلتیکز

جادوگران

پیسرز

جادوگران

قطعات

رپتورز

تندر

رپتورز

لیکرز

شبکه

قطعات

خورشید

گریزلیز

جادوگران

خورشید

تریل

گریزلیز

گریزلیز

سلتیکز

موشک

دیگران

تریل

پیسرز

جادوگران

دیگران

گرما

سلتیکز

سحر و جادو

همانطور که برای حذفی قالب خود را به نظر می رسد همه چیز باقی خواهد ماند استاندارد در خارج از پتانسیل بازی در مسابقات است. با وجود سرگرم کننده پیشنهادات بالقوه reseeding شماره 1 از طریق شماره 16, صرف نظر از کنفرانس و یک طرح بلند پروازانه از گروه بازی شبیه به جام جهانی, پلی آف باقی خواهد ماند استاندارد است. برنده کنفرانس شرق را مقابله با برنده غرب است.

این فصل به طور منظم راه اندازی مجدد خواهد شد در جولای 31 و آخرین ممکن است بعد از پلی آف خواهد بود در اکتبر. 12.

چگونه به راه اندازی مجدد مزایای رپتورز

برای رپتورز سود اصلی از گسترش اخراج شد توانایی برای استراحت. بین آخرین بازی در مارس 9 و پیشنهاد راه اندازی مجدد در جولای 31, وجود داشته اند 143 روز که گذشت. برای قرار دادن که به چشم انداز وجود دارد 130 روز بین بازی 6 2019 NBA Finals و حلقه شب.

اضافی offseason یک تاسیسات برای دفاع از قهرمانان که نیاز به یک شانس برای گرفتن نفس خود را. رپتورز بود و بیشتر در کل بازی از دست داد به صدمات از هر گونه حذفی تیم با هر عضو اصلی چرخش (خارج از O. G. Anunoby) از دست رفته 11 یا بیشتر بازی ها. آن عهد به انعطاف پذیری تیم و به عمق فهرست و کیفیت مربیگری — که رپتورز باقی می ماند و دوم در شرق با وجود این شرایط ،

این اخراج به بازیکنان فرصتی برای التیام. Marc Gasol دو برابر کردن در تابستان گذشته منجر اسپانیا برای طلا در بسکتبال جام جهانی در چین اما این مجموعه خود را در دسترس برای رپتورز. Gasol شده در زیر سطح خود در شروع فصل و زمان از دست رفته دو بار با یک همسترینگ موضوع که محدود او را به 36 بازی. نورمن پاول برک آوت سال بود فروختن یک آسیب دیدگی شانه. فرد VanVleet برخورد با دست و مسائل پشت. پاسکال Siakam شد زنجبیل زیر کشاله ران آسیب است. لیست در می رود و در.

از نظر فرمت رپتورز کمتر فشار به حداکثر رساندن هشت بازی فصل به طور منظم. تورنتو دارای 3.5 بازی سرب در بوستون دوم و نشستن 6.5 بازی برگشت از میلواکی برای اولین بار پس وجود ندارد بسیار برای بازی. این بدان معناست که رپتورز به راحتی می توانید به برنامه تقریبا در همان رویکرد به عنوان یک پیش فصل و بار مدیریت با قصد بودن به عنوان تازه شروع ممکن است در پلی آف.

چگونه به راه اندازی مجدد معایب رپتورز

که می شود گفت, هنوز هم وجود دارد اشکالاتی از راه اندازی مجدد از رپتورز' چشم انداز. این اخراج نیز به بوستون (Kemba واکر) و فیلادلفیا (بن سیمونز) این فرصت را برای بهبود و تورنتو باقی مانده برنامه قابل ملاحظه ای سخت تر از رقیب دیگر در شرق. رپتورز صورت شش مخالفان با یک درصد برنده 60 یا بالاتر در مقایسه با تنها سه برای سلتیکز.

رپتورز خواهد شد که زمان کمتری برای آماده سازی پس از حدود نیمی از این فهرست علاوه بر اکثریت کارکنان خواهد بود قرنطینه به مدت دو هفته یک بار آنها عبور از مرز ایالات متحده. این منحصر به فرد به رپتورز پس قابل توجه بازیکنان مانند لوکا Doncic (اسلوونی) نیز رفت و آمد در سطح بین المللی اما تورنتو که تنها تیم در خارج از ایالات متحده به تعویق خواهد افتاد disproportionally. با تنها هشت هفته تا آغاز سال, از دست دادن دو هفته آموزش است قابل توجه است.

در غیر این صورت مشکل اصلی این است به از دست دادن برتری آشنایی با بازی برگزار می شود در خنثی محل. به عنوان همه چیز ایستاده بود رپتورز را تا به حال استفاده بیش از هر تیم دیگر از دیگران و کلیپرز. در بحث وجود دارد و از تیم های فشار برای جبران خسارت در شکل فوق وقفه مربیگری چالش و یا حتی داشتن طاس تخته نرد برای اولین بار در محل هتل اما این همه به نظر می رسد بی اهمیت.

پوشش بیشتر در یاهو ورزشی کانادا:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de