حلقه شنا بادی طرح دار کودک مدل 59266

ورزش تکواندو برای اولین بار در سال «۱۳۵۲ هجری شمسی، مطابق ۱۹۷۳میلادی» توسط یکنفر آمریکایی سیاه پوست به نام آق

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

ورزش تکواندو برای اولین بار در سال «۱۳۵۲ هجری شمسی، مطابق ۱۹۷۳میلادی» توسط یکنفر آمریکایی سیاه پوست به نام آقای «فل کنگهم» که در آن وقت به صفت استاد تربیت بدنی و سپورت در دانشگاه کابل ایفای وظیفه میکرد، در بین محصلین دانشگاه کابل به سیستم و یاسبک «یانگس» رونق داده شد و از جمع در حدود ۶۰تن از شاگردانش هریک: «استاد اسد «اوریاخیل»، استاد همایون، استاد عتیق، استاد حبیب، استاد مصطفی، استاد خلیل، استاد واحد، استاد معراج «اریوبی»، استاد اکبر «حیدری» و دیگران» توانستند تا در کمترین فرصت این ورزش را آموخته، به درجه استادی ارتقاء نمودند و به مرور زمان کلبهای مستقل را به نام خویش ایجاد کنند که ضمناً ایشان به نام «اولین شاگردان یا استادان» مکتب ورزش رزمی تکواندو در افغانستان شهرت دارند. کونگفوکاران افغانستان در سبک جدید (هونگار) در یک مسابقه دوستانه در کشور پاکستان توانستند مقام نخست این مسابقات را از آن خود کنند.

شما می توانید از لیست کالاهای مشابه ، کالای مورد نظر خود را از سایر فروشندگان بیابید. فروشگاه اینتکس ایران ، سعی کرده تا تنوع فوق العاده ای از حلقه های شنا را موجود کند به همین دلیل شما می توانید با در نظر گرفتن نیاز خود و با مقایسه مدل های مختلف این محصولات خرید و سفارش خود را به ثبت برسانید. هم چنین از نظر ابعاد نیز باید به چند نکته در خصوص این محصولات اشاره کنیم. برای اولین بار از تاریخ ۲۱ الی ۲۵ حمل سال ۱۳۸۹ مسابقات انتخابی مردان آهنین یا قویترین مردان در کمیته ملی المپیک افغانستان با اشتراک ۵۰۰ ورزشکار از ۱۵ ولایت برگزار گردید. با توجه به توضیحات عنوان شده در بخش های قبلی قطعا به طور مختصر و مفید با ویژگی های این محصولات آشنا شده اید. حلقه بادی کودک یکی از جدیدترین وسایل شنا و تفریحات آبی کودکان همراه با خانواده و دوستان می باشد که طراحی فوق العاده ای دارد.ابعاد آن به قطر ۵۱ سانتی متر می باشد که برای کودکان ۳ تا ۶ سال طراحی شده است تا بتوانند تابستان و اوقات فراغت خود را در کنار والدین خود سپری کنند.بچه ها می توانند از حلقه های شنای بادی در استخرها و دیگر آب های آرام استفاده کنند و باعث می شود والدین احساس امنیت بیشتری نسبت به فرزندان خود داشته باشند.

از سوی دیگر تمامی حلقه های شنا بادی اینتکس از نوع پی وی سی وینیل تولید شده که سازگار با تمامی شرایط آب و هوایی بوده و کاملا مقاوم با طول عمر بالا می باشد. در پایان این مسابقات تیم افغانستان توانست مقام نخست را از آن خود کند و تیمهای، بلوچستان، پنجاب و مهاجرین افغانستان مقیم پاکستان به ترتیب دوم، سوم و چهارم شدند. بدین ترتیب دوره دوم سوم و… بدین لحاظ تیمهای ورزشی دوش در شهر و ولایات وجود دارد. همه ساله مسابقات دوش ۱۰۰ متر ۲۰۰ متر ۵۰۰ متر۱۰۰۰ متر و ۲۰۰۰ متر بمناسبتهای مختلف در شهر کابل و ولایات براه انداخته میشود. حتما از داشتن صابون سفارشی خوشحال میشود. این اطمینان را به شما میدهیم که کودکان به شدت از این طرح استقبال خواهند نمود. او در سال ۱۳۲۳ هجری خورشیدی که تازه از انستیتیوت تربیت بدنی آلمان به وطن برگشته بود کلپ مشت زنی را در کلپ ثقیله معارف ایجاد نمود.

علاوه بر این، برخی از نمونههای حلقههای شناور بادی، دارای دستههایی در دو طرف هستند که به شما کمک میکنند تا تعادل خود را بهتر حفظ کنید. برای خشک کردن نباید از سشوار استفاده شود و بهتر است محصول به صورت باز شده بر روی طنابی پهن شود تا با هوای طبیعی خشک شود. یکی از اهداف عمده این انجمن کمک به افغانهای که دارای استعدادهای ورزشاند. به گفتهاستاد صابر معاون فدراسیون ورزش کونگفو (هونگار)، کونگفو کاران افغانستان با کسب ۹ مدال طلا، ۳ نقره و ۴ برنز مقام اول این مسابقات را کسب کردند. پس از سال ۲۰۰۱ افغانهای مقیم خارج نیز با این ابتکارات همدست شده تیمها و کمیتههای ورزشی را در خارج کشور تأسیس نمودند تا از جونان که در خارج زیست مینمایند استفاده مؤثر صورت گیرد. رضا حیدری یکی از جوانان ورزشکار ولایت بامیان در مسابقات بینالمللی کیک بوکسینگ جنوب آسیا در هندوستان موفق به کسب مقام نایب قهرمانی این دوره مسابقات شدهاست، روحالله محمدی، در بخش مبارزه آزاد و دستگیر پنجشیری، در بخش دفاع شخصی مدالهای طلا را به نام افغانستان ثبت کردند. در مسابقات المپیک ۲۰۰۸ و۲۰۱۲ روحالله «نیکپا» در بخش ورزش رزمی «تکواندو» مقام سوم و مدال برنز را کسب کرد. Th​is data w as cre᠎ated ​with the he lp of GSA Con᠎te nt Generator D emov ersi​on!

آخرین مطالب