در اینجا ما بروید! NBA ری استارت در روز پنج شنبه!

NBA سه بازی نمایشگاه نجومی است که در کتاب و بازی شروع خواهد شد در روز پنج شنبه. ما می خواهیم یک خوشمزه doubleh

توسط PATRIS-MUSIC در 8 مرداد 1399

NBA سه بازی نمایشگاه نجومی است که در کتاب و بازی شروع خواهد شد در روز پنج شنبه. ما می خواهیم یک خوشمزه doubleheader که شب های Jazz @ پلیکان به دنبال کلیپرز @ لیکرز. کلیپرز در حال رفتن به shorthanded و Doc Rivers برای تلفن های موبایل کمی نگران در مورد وضعیت باشگاه خود را به عنوان آنها را به نبرد در برابر LeBron James و شرکت بدون Montrezl Harrell و لو ویلیامز در حالی که پاتریک بورلی باقی مانده است دارای لیت و لعل زیاد برای سه شنبه.

در اینجا برخی از اخبار و یادداشت در مورد هر حباب به عنوان تیم ما آماده برای واقعی بازی بسکتبال است که در واقع تعداد در جدول رده بندی. من در توییتر دنبال کنید با کلیک کردن در اینجا!

Jazz @ پلیکان پنج شنبه 6:30 p. m.

جاز خواهد بود بدون Bojan Bogdanovic (مچ دست) باقی مانده از فصل و رویس O'Neale و جو Ingles نیاز به گام تا. Ingles هنوز هم نمی تواند به نظر می رسد به بازی در کنار مایک کانلی در حالی که اردن Clarkson گرفته شده در یک نقش بزرگتر. من فکر می کنم کانلی است به خوبی استراحت و آماده به رول و من نه مخالف, ضربه زدن او را برای یک DFS نقطه در روز پنج شنبه. من هم فکر می کنم Clarkson جالب یک کم دلار گزینه نیز هست. بدیهی است که داناون میچل و رودی Gobert هستند و بچه ها خود را در اینجا.

صهیون ویلیامسون است و رفت و از طریق برخی از 5-0 کار در روز سه شنبه تمرین و سعی خواهد کرد به انجام بیشتر در روز چهارشنبه. پلیکان می گویند که شما آن را بازی امن با صهیون اما من حیرت زده اگر او بازی نکند در روز پنج شنبه. پلیکان باید همه دست در عرشه اگر آنها در حال رفتن به پلی آف و صهیون را از دست شاید بزرگترین از همه است. ساق پوش, جوراب توپ را شوت به نظر می رسد بزرگ کردن کل بازی و من احتمالا رفتن به رول با او در روز پنج شنبه. توپ صهیون Jrue تعطیلات و براندون Ingram هستند خاتم در اینجا در حالی که جرثقیل نفع خواهد سعی کنید به انتخاب کنید تا جایی که او را ترک کردن قبل از شکستن.

کلیپرز @ Lakers پنج شنبه 9:00 p. m.

با Montrezl Harrell هنوز به دلایل شخصی و لو ویلیامز هنوز هم تهدید و کلیپرز خواهد بود بدون دو قطعه کلیدی. پاتریک بورلی سوال برانگیز است اما حدس من این است که او بازی خواهیم کرد. در هر صورت با لو-را برای دو بازی Reggie Jackson و Landry Shamet در حال رفتن به ارزش یک نگاه در DFS در کوتاه مدت. Ivica Zubac به عمل بازگشت در روز دوشنبه و کمک خواهد کرد Joakim Noah مرد وسط برای Harrell-کمتر کلیپرز. من خواهد بود و راحت با استفاده از دو مرد بزرگ در روز پنج شنبه در حالی که JaMychal سبز ممکن است ارزش یک نگاه به عنوان به خوبی. پل جورج و Kawhi Leonard بدیهی است که اسلحه بزرگ در اینجا و کلیپرز نیاز آنها را به رفتن در برابر لیکرز.

لیکرز بسیار سالم است اما نگرانی در مورد یک مشکل بینایی برای آنتونی دیویس با توجه به آسیب چشم. او باید تمام روز جمعه را به استراحت و آماده شدن و من شوکه شده اگر تبلیغ نیست و آماده برای رفتن در روز پنج شنبه. Rajon روندو است برای چند هفته بیشتر تا الکس کاروسو است در بازی Kentavious کالدول-پاپ باید شروع, J. R. Smith, Dion پیشخدمت و دنی سبز تمام خواهد شد بمب گذاری 3-اشاره گرها در حالی که LeBron James و دیویس باید انجام بلند کردن اجسام سنگین. I don't love JaVale McGee و دوایت هاوارد در مرکز اما هر دو آنها خواهد لحظات خود را.

سحر و جادو @ تورهای جمعه 2:30 بعد از ظهر

هارون گوردون برخورد با درد کشاله ران خروج از وضعیت خود در شک و تردید برای روز جمعه اگر چه من حدس می زنم این است که او بازی خواهیم کرد. او آن را به قتل قبل از توقف اما کشاله ران آسیب و اخراج می تواند به او صدمه دیده است. جاناتان اسحاق خرد شده آن را در بازگشت از مصدومیت زانو در روز دوشنبه تنها در هفت دقیقه از عمل است. و این مشکل است. ما فقط نمی دانند که چگونه بسیاری از دقیقه او می تواند محدود به روز جمعه و یا رفتن به جلو. من شیفته هستم اما احتمالا نمی خواهد به رول با او در اوایل راه اندازی مجدد. Markelle Fultz همچنین بازگشت در روز دوشنبه اما بازی فقط هشت دقیقه و او را یک مرد اعتماد کنم در حال حاضر هر دو. D. J. آگوستین باید برخی دقیقه با Fultz محدود است. Gary Clark آغاز شده برای گوردون در روز دوشنبه و تا به حال 17 امتیاز چهار 3-اشاره گر دو دزد و یک بلوک و می تواند یک مرد که می تواند گام تا اگر گوردون و اسحاق محدود هستند. جیمز انیس دیگری جای خواب پس از به ثمر 15 روز دوشنبه. اوان فورنیر و Nikola Vucevic باید جامد فانتزی گزینه های راه اندازی مجدد.

Caris LeVert و جارت آلن باید هر دو نگاه خوب برای شبکه و در حال رفتن به محبوب DFS پخش در روز جمعه. من همه در بر هر دو آنها را به عنوان LeVert است که به وضوح بهترین بازیکن خود را تخلیه فهرست در حالی که آلن با یک افزایش بزرگ از فقدان DeAndre Jordan در حباب. احساس رایگان برای گرفتن آگهی در کریس Chiozza تایلر جانسون جو هریس و Rodions Kurucs, اما آنها به سادگی کم پول آگهی.

یادداشت سردبیر: آیا شما می خواهید برای برنده شدن یک 50/50 یا پایین GPP استفاده ما DFS بهینه ساز قابل پیش بینی و بیشتر به ایجاد باهوش ترین ترکیب اولیه. مشترک به تمام چهار ورزشی مهم برای به عنوان کم به عنوان $7.99/ماه!

Grizzlies @ تریل جمعه 4:00 p. m.

گریزلیز باید بازی های بزرگ از بچه ها مثل جعفر Morant دیلون بروکس, Jaren جکسون جونیور و جوناس Valanciunas در روز جمعه. کایل Anderson, جاستین جکسون و کلارک براندون همه ارزش حال پرواز و جوناس Valanciunas باید مقدار زیادی از فرصت های برابر تریل.

تریل انتظار می رود که در قدرت کامل برای این یکی پس از Damian Lillard و C. J. McCollum استراحت در فینال نمایشگاه بازی. رادنی هود است که هنوز هم دارای لیت و لعل زیاد با خود آشیل آسیب در حالی که من نوع هیجان زده برای دیدن آنچه گری ترنت جونیور می توانید با ترور Ariza امید بستن به خارج از حباب است. Yll Nurkic به نظر می رسد فوق العاده و به احتمال زیاد بیش از شروع حسن وایتساید اگر چه این دو نیز باید با هم بازی برخی از. من دوست دارم ترنت جونیور به عنوان یک جای خواب Nurkic به عنوان یک DFS مرکز گزینه و البته Lillard و CJM هر دو باید خوب به آن بروید. و اگر شما می خواهید به بازی کارملو آنتونی, او می تواند برخی از آسیب.

خورشید @ جادوگران جمعه 4:00 p. m.

ریکی روبیو (COVID), Devin بوکر, Mikal پل فرانک Kaminsky و Deandre Bay همه باید خوب به روز جمعه است. داریو Saric شروع خواهد شد بیش از Kaminsky اگر رگ به رگ مچ پا از یکشنبه اجازه می دهد تا او را به رفتن. حدس من این است Saric بازی خواهد کرد. Aron Baynes هنوز نشده پاک COVID پروتکل بنابراین مطمئن شوید که شما استفاده نمی کند او را. کلی Oubre هنوز نه ظاهر او به عنوان بهبود از مصدومیت زانو است که خبر خوبی برای پل که خوب نگاه در نمایشگاه بازی های. روبیو نشده نگاه بزرگ به تازگی, اما بوکر پل ها و Bay همه بچه ها من می خواهم به در نظر با استفاده از در حال حاضر.

جادوگران خواهد شد از دست رفته جان دیوار Bradley Beal و دیویس Bertans در حالی که توماس برایانت محدود شده است و پس از ورود به دیر به حباب. ما باید مقدار زیادی از حرکت اسمیت Shabazz Napier, Troy Brown Jr., اسحاق Bonga, Rui Hachimura, Bryant, Moe واگنر و ایان Mahinmi. Brown Jr. خوب نگاه کرد تا در نمایشگاه و من می خواهم این ایده از نورد تاس و احتمالا با استفاده از اسمیت, Napier و Bonga در خرج کردن. Hachimura باید قادر به دریافت سست و تولید در حباب, اما من نیاز به دیدن برایانت دریافت یک دوز سنگین دقیقه قبل از من خراب با او. من نمی تصور کنید که یک تن از مردم خواهد شد تماشای این بازی است.

سلتیکز @ دلار جمعه 6:30 p. m.

سلتیکز استراحت هر کس در روز سه شنبه آخر, اما, شما باید قادر به دفعات مشاهده شده در بسیاری از به طور منظم. Kemba واکر شده در برخورد با درد زانوی چپ من نه مسابقه به وصل او را به ترکیب تیم, اما آن را برای تلفن های موبایل مانند او را به بازی می رویم. ما همچنین خیلی دیده نشده از Jaylen قهوه ای (همسترینگ) بنابراین من در حال بارگذاری بر روی او یا. اما من فکر می کنم او به بازی در این بازی. مارکوس هوشمند گوردون هیوارد Jayson Tatum, Daniel Theis و Enes کانتر همه باید معقول گزینه های روز جمعه و من حدس می زنم تاتوم در حال رفتن به رفتن.

Eric Bledsoe است که دوره نقاهت بعد از COVID و من حدس می زنم او بازی می کند اما عدم وجود خود را از اقدام در این نمایشگاه ها باعث می شود من عصبی. Donte DiVincenzo ممکن است یک گزینه بهتر در حال حاضر. وسلی متیوز بسیار کم پایان فانتزی گزینه ای برای راه اندازی مجدد در حالی که Khris میدلتون و Giannis Antetokounmpo در مورد به عنوان امن به عنوان آن می شود. بروک لوپز نیز مناسب و معقول مرکز گزینه ای برای راه اندازی مجدد.

Kings @ اسپرز جمعه 8:00 p. m.

د'Aaron فاکس (مچ پا) دوستان Hield بوگدان Bogdanovic هریسون بارنز, Nemanja Bjelica و Richaun هلمز شبیه پادشاهان خود را شروع. من در واقع اعتماد روباه و Hield در حال حاضر و Bjelica خواهد بود یک گزینه جالب با ماروین بیگلی انجام شده برای سال با یک پا آسیب است. من قصد دارم به صبر برای دیدن Bogdanovic و هلمز انجام کاری در بازی که مهم نیست در حالی که من اصلا اعتماد هری بارنز خیلی در همه. اگر Bjelica مبارزات نگه داشتن چشم در Jabari Parker.

LaMarcus Aldridge و Trey Lyles هر دو برای اسپرز به طوری که آنها در حال رفتن به بازی بسیاری از توپ. Paxton rembis پتی میلز, Bryn فوربس جرثقیل سفید DeMar DeRozan رودی گی و یاکوب Poeltl هستند اسپرز گزینه برای راه اندازی مجدد, اما من واقعا احساس هر یک از آنها. موری و سفید و جذاب ترین به من.

موشک @ Mavericks جمعه 9:00 p. m.

اریک گوردون که در حال رفتن به شروع به راکت بقیه راه است که به احتمال زیاد رفتن به دست یک زن و شوهر هفته پس از درد و رنج آسیب مچ پا که نیاز به اشعه X در روز سه شنبه. رابطه جنسی خشن رابطه جنسی برای راکت و من فکر نمی کنم ما را ببینید تا دور 2 برگشتی. که باز می شود تا یک شروع کار برای بن McLemore در حالی که Danuel خانه و آستین رودخانه ها را هم ببینید یک افزایش در غیاب او. راسل وستبروک و جیمز هاردن (35 امتیاز در سه شنبه) هستند خوب به آن بروید و رابرت کاوینگتن است برای رفتن به یکی دیگر از محبوب DFS بازی. من نمی messing با "مرکز" P. J. تاکر, اما من فکر می کنم خانه در حال رفتن به برخی از پاپ خطوط بیش از نهایی هشت بازی این فصل بدون گوردون.

ماوریکس عمدتا سالم و لوکا Doncic, Kristaps Porzingis و شیث کاری همه شبیه بسیار امن در حباب. Tim Hardaway جونیور, دوریان فینی-Smith, Maxi Kleber و Boban Marjanovic هستند و همچنین بچه ها که قرار داده خواهد شد تا برخی از سرگرم کننده اعداد در طول راه اندازی مجدد خواهد شد اما به احتمال زیاد نیز می تواند متناقض. بله من نورد با لوکا هر شب. Mavs خواهد بود نازک در مرکز با هر دو دوایت پاول و ویلی Cauley-استین برای بقیه فصل, بنابراین ما در حال رفتن به بسیاری از Boban و پیراهن زنانه دامن بلند بقیه راه است. و در نظر من شما هرگز نمی تواند بیش از حد Boban.

گرما @ قطعات شنبه 1:00 p. m.

گرما هستند سالم و بی سر و صدا به دنبال ایجاد برخی از سر و صدا در حباب. Kendrick Nunn و Goran Dragic در حال رفتن به احتمال زیاد تقسیم دقیقه در نقطه گارد در حالی که جیمی باتلر دانکن رابینسون, Bam Adebayo, Meyers لئونارد و Kelly Olynyk باید تمام کنید ، ساقی و بم در حال رفتن به قابل اعتماد فانتزی بازی می کند در اینجا.

ما لازم نیست اطلاعات زیادی در Gary هریس که دیر شده بود پس از رسیدن به حباب و برخورد با یک لگن آسیب است. او بزرگ نیست قبل از توقف بنابراین دور ماندن از او را اگر شما می توانید آن را کمک کند. جمال موری خواهد بارتون پل Millsap و نیکولا Jokic هستند و بچه ها خود را در حالی که سرگرم کننده نمایشگاه از Bol Bol سزاوار توجه و به طور ناگهانی (و بحث برانگیز) صریح مایکل پورتر جونیور هر دو بالقوه آگهی اگر شما به دنبال ضربه بعید خانه اجرا در DFS.

Jazz @ تندر شنبه 3:30 بعد از ظهر

هیچ کس صحبت کردن در مورد تندر اما Chris Paul, Shai Gilgeous-الکساندر داریوش Bazley, Danilo Gallinari و استیون آدامز همه باید آماده به رول. من راحت با چهار نفر از آنها در حالی که Bazley به حال خوب نمایشگاه اجرا است و ممکن است یک بازی سرگرم کننده دارای جای خواب. و فراموش نکنید که در مورد دنیس شرودر که بی سر و صدا تا به حال بسیار خوب فصل قبل از توقف.

پلیکان @ کلیپرز شنبه 6:00 p. m. – نگاه کنید به بالا

Sixers @ پیسرز شنبه 7:00 p. m.

جوئل Embiid برخورد با درد گوساله اما آن را برای تلفن های موبایل مانند او باید خوب به آن بروید در روز شنبه. واقعیت Sixers لازم نیست که به بازی تا شنبه بزرگ برای آنها و بچه ها که نشسته در سه شنبه شب (Embiid گلن رابینسون رائول Neto) باید با تمام توان آماده است تا پس از سه روز کامل استراحت. Embiid بن سیمونز توبیاس هریس (که عالی بود روز سه شنبه) جاش Richardson, Al Horford و لرزش میلتون همه ارزش یک نگاه. میلتون باید شروع در نقطه گارد هل دادن سیمونز به قدرت رو به جلو خواهد بود و جذاب دارای جای خواب انتخاب کنید در DFS. من فکر نمی کنم من خراب با Horford به عنوان طولانی به عنوان Embiid و سیمونز سالم هستند اما من رول تاس در لرزش گهگاه.

پیسرز نمی خواهد که جرمی بره یا Domantas Sabonis در راه اندازی مجدد و ویکتور Oladipo نیست نگاه که بزرگ پس از بازگشت از مصدومیت زانو. من دور ماندن از Dipo اما مالکوم Brogdon, R. J. Warren و Myles ترنر هستند که تمام ارزش یک نگاه. پیسرز به نظر نمی آید مانند یک تیم است که واقعا می تواند یک دندانه بدون Sabonis اما هارون تعطیلات یک جای خواب به نگه داشتن چشم در.

Lakers @ رپتورز شنبه 8:30 p. m.

در نهایت رپتورز آماده برای راه اندازی مجدد و کایل لوری فرد VanVleet OG Anunoby پاسکال Siakam Marc Gasol و Serge Ibaka همه باید جامد فانتزی گزینه های. نورمن پاول یکی دیگر از مرد به نگه داشتن چشم در تورنتو و من فکر نمی کنم هر کسی که در حال رفتن برای دیدن این تیم اگر سالم در پلی آف.

من نمی توانم صبر کنید برای سه شنبه شب و به من DFS در دوباره. اجازه دهید به!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب