در اینجا این است که چگونه کول کاستر به ثمر رساند اولین جام نسکار پیروزی

دانه کول کاستر اول جام پیروزی کاشته شد قبل از هر کسی می توانست آن را تصور خواهد بود او را جشن یکشنبه در کنتاکی

توسط PATRIS-MUSIC در 23 تیر 1399

دانه کول کاستر اول جام پیروزی کاشته شد قبل از هر کسی می توانست آن را تصور خواهد بود او را جشن یکشنبه در کنتاکی جاده سریع السیر و کوین Hoffman یا مارتین Truex جونیور

کاستر افزایش از 13th, برای اولین بار در 20 آخرین دور مطالعه در حدت توسط یک راننده که گفت: او را به حال روز که در آن "خود را چشم درد در تلاش برای نگاهی به فیلم های, تلاش برای کشف همه چیز است."

او نیز تا به حال برخی از بخت خوب. کلید گرچه شد استفاده از این شرایط است که او انجام داد.

او 13th در راه اندازی مجدد در دامان 249 از 267-lap مسابقه. او دوباره در داخل خط در هفتم ردیف عقب. بسیاری از رانندگان در داخل خط از دست داد موقعیت در ری استارت در طول مسابقه اما کاستر نقل مکان کرد و تا 12 که Jimmie Johnson, راه اندازی مجدد, سوم چرخید و پس از تماس با Brad Keselowski.

در حالی که تماس بین برد جانسون مسابقه این مجموعه کاستر دراماتیک پایان در حرکت است. با به دست آوردن یک نقطه او در خارج از خط در ششمین ردیف بعدی راه اندازی مجدد.

زمانی که مسابقه نهایی احتیاط دست تکان داد در دامان 262 برای مت Kenseth چرخش, Custer, شد, ششم به دست آورد شش نقطه در شش دور. یک کلید حرکت در آمد وقتی که او رفت و به خارج بود و چهار-گسترده است. مت DiBenedetto تحت فشار قرار دادند کاستر گذشته کسانی که برای اتومبیل.

رفتن به فینال راه اندازی مجدد کاستر در خارج از خط در ردیف سوم پشت Hoffman بود که پیشرو و Keselowski.

Truex آغاز شده در داخل خط در ردیف جلو و تا به حال Ryan Blaney و Kurt Busch پشت سر او.

Keselowski توضیح داد: معضل او (و Blaney) رو در سطر دوم.

"همه مسابقه طولانی نیست که فقط راه اندازی مجدد سوم و چهارم جای بچه ها در حالی که آنها در حال هل دادن اگر شما نمی فشار خط خود را رفتن نیست سپس ماشین پشت سر شما می شود یک اجرا بر شما است که باعث می شود آن را دشوار" Keselowski گفت.

"این چیزی است که برای من اتفاق افتاده در گذشته راه اندازی مجدد. من چهارم بود و من هل دادن Kevin و کول استفاده می شود خود را اجرا کنید به خارج."

Keselowski گفت: یکی دیگر از کلید بود چه اتفاقی بین او و Hoffman.

"من فقط از همگام سازی با کوین در فینال راه اندازی مجدد," Keselowski گفت. "من احتمالا باید ابلاغ کمی بهتر با او و این تقصیر من و قرار داده است که ما در یک نقطه آسیب پذیر به خط پشت سر ما و آنها در نهایت برنده این مسابقه است."

کاستر بسته به Keselowski را سپر عقب در راه اندازی مجدد. گذشته شروع/پایان خط کاستر کشیده به حق به عنوان Keselowski دیگر متصل به Hoffman.

DiBenedetto به دنبال کاستر که کاستر کشیده به سمت راست.

"کول است که همیشه یک مسابقه هوشمند," DiBenedetto گفت. "او یکی از آن بچه ها حتی اگر او یک تازه کار, او را ندارد احمقانه حرکت می کند. او خود را قرار می دهد معمولا در خیلی نقاط خوب است.

"هنگامی که ما دوباره ما ساخته شده بسیار بزرگ قدرت حرکت را راه اندازی مجدد قبل از آن. من خوب راه اندازی مجدد. من کنجکاو در واقع آنچه او را به انجام. زمانی که او کشیده به بالا بودم آره که یک حرکت خوب از سمت راست وجود دارد.

"من فقط تصمیم به پرتاب او از من نمی توانستم در اطراف او در خارج است."

بعد از لحظه ای مهم آمد و در 2 نوبت. به عنوان Truex و Hoffman زد side-by-side برای رهبری Blaney سوم شد و حرکت کردن پایین خط به عنوان کاستر متهم در خارج است. Blaney نمی تواند در مقابل کاستر در زمان و گیر کرده بود تماشای کاستر رول.

"کسانی که تصمیم گیری شما باید به آنها را واقعا سریع و آن را واقعا سخت به فقط قلاب راست درست در وسط از گوشه و سعی کنید برای دریافت وجود دارد و چیزهایی مانند این که" Blaney گفت. "بله من به عقب نگاه در آن و احتمالا لگد زدن خودم احتمالا کمی که اگر زمان وجود دارد برای به دست آوردن. من احتمالا واقعا تهاجمی به اندازه کافی در این, اما من به دنبال. اما آن است که واقعا سخت است.

"گاهی اوقات خود را در نقطه نقطه می گویند, 'روشن' اما این واقعا سخت است که فقط اجازه رفتن از چرخ و فقط به نوبه خود حق را از آنجا که شما در حال رفتن به از دست دادن سرعت بالا رفتن از تپه و اگر شما شش اینچ, روشن, شما ممکن است از جلو سریع ... شما یاد بگیرند که از چیزهایی که دوست دارم و ببینید چه چیزی شما را برای دفعه بعد."

Hoffman در زمان سرب در سیرجهت مخالف مبداء مسابقه. Truex آمد تا آهنگ به پهلو در پشت Hoffman اما او ضربه Hoffman در عقب سمت چپ. هر دو اتومبیل از دست داده و حرکت است.

کاستر متهم شد و تحت فشار بین دیوار و Truex ماشین. آنها جزئی تماس بگیرید. که آهسته کاستر شتاب. Truex بازیافت کردم و در کنار Hoffman در Turn 4, ایجاد یک پیش نویس برای کاستر در حالی که Blaney شتافت در داخل.

"من سعی کردم به اسلاید پشت (Hoffman) از (به نوبه خود) 2 وجود دارد, بنابراین من نمی حمل و نقل آموزش" Truex گفت. "من کوتاه خود را از عقب به اندازه کافی به نوبه خود او را وری."

گفت: Hoffman: "مارتین فقط قضاوت نادرست وجود دارد در سیرجهت مخالف مبداء مسابقه و مرا وری. من از گاز و که فقط به ارمغان آورد همه به تصویر و سپس ما چهار گسترده ای در جلو رک و بی پرده."

Blaney تلاش برای دور ماندن از Truex, Hoffman و کاستر و زد کم در مسیر قبل از او قطع از طریق صحن در frontstretch.

"من فقط تلاش برای بدست آوردن راه از آن سه بچه" Blaney گفت. "من فقط تلاش برای بدست آوردن برخی از اتاق بین ما و نه طرف پیش نویس و یا آهسته. من نمی تواند لزوما آنها را ببینید اما من گفته بود من پایین چهار (گسترده) و بود که برای سرب بنابراین بدیهی است که من فقط رفتن به دور از (آنها) به عنوان آنجا که ممکن است از آنجا که من احساس می کردم که همه آنها به سرعت هر یک از دیگر و شاید من می خواهم که یک لبه.

"مردم که در همه زمان برش به صحن در هر نوع مسیر مسابقه است که در دسترس فقط هیچ یک از آنهایی که دیگر باید رمپ در آنها است."

و یا تخلیه. یکی دیل Earnhardt جونیور زد در سال 2016 مسابقه وجود دارد.

"من درک نمی کنم که چگونه شما می توانید repave یک محل یک تعداد انگشت شماری از سالها پیش وجود دارد و یک پرش بزرگتر از هر آهنگ ما به اما آره من حتی نمی دانند که در آن وجود دارد" Blaney گفت. "ما نمی بر روی آن اجرا کنید. شما هرگز اجرا کردن وجود دارد و من واقعا نمی دانم آن تو بود که بد است. من خوش شانس بود آن را پاک نمی کردن همه ما است."

با حرکت از پیش نویس کاستر darted خارج از Truex. به عنوان آنها را به شروع/پایان خط برای شروع نهایی دامان Blaney بود در صحن با Hoffman, Truex و کاستر همه با هم. چهار اتومبیل عبور از خط چهار گسترده است.

این زمانی است که Blaney آمار تخلیه. ماشین خود را راه اندازی کردن آهنگ و darted به سمت راست ضربه Hoffman ماشین. این تماس باعث Hoffman ماشین به حرکت می کند تا پیگیری و مجبور Truex بالاتر است. که فقط پس از Custer پاک آنها است. که در آن نقطه کاستر متمرکز بود در اولین جام برنده شوید.

"من فقط می خواستم شروع به فریاد صادقانه" کاستر بعدها گفت آن لحظه.

"من خواهم مرد من به صبر کنید تا من به شروع/پایان خط چون من ادم که بدشانسی میاورد این چیز. که در آن نقطه من می دانستم که من تا به حال آن را."

او.

"این یک وحشی آخرین دامان" Blaney گفت: "یک چند دور صادقانه به شما بگویم."

در اینجا این است که چگونه کول کاستر به ثمر رساند اولین جام نسکار پیروزی در ابتدا در ظاهر NBCSports.comtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب