غول مربی جو قاضی و برنامه رو اجرا Jason گرت کابوی جرم

پس از بیش از یک دهه با Dallas Cowboys, Jason گرت پیدا کرده است اشتغال جدید به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز از

توسط PATRIS-MUSIC در 24 اردیبهشت 1399

پس از بیش از یک دهه با Dallas Cowboys, Jason گرت پیدا کرده است اشتغال جدید به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز از New York Giants.

در حالی که بحث خود را در واحد جرم غول rookie سر مربی جو قاضی نشان داد که گرت خواهد شد مقدار زیادی با او به Meadowlands.

از ورزش نشان داده شده است پاتریشیا Traina:

"من فکر می کنم شماتیک ساده ترین راه برای توصیف [جرم] به جهان خارج در حال حاضر شما می دانید آن را به طور مشابه بر اساس آنچه جیسون انجام می شود در دالاس" قاضی گفت: از طریق یک زوم تلفنی با خبرنگاران.

"وجود دارد رفتن به برخی از شباهت ها اما آن را به تهیه کردن به بازیکنان ما در فهرستی از ما."

که تعجب آور نیست. شما را استخدام نمی Jason گرت به عنوان یک هماهنگ کننده توهین آمیز اگر شما مایل به استفاده از Jason گرت جرم. اما این نیمه به تمام ایده های استخدام گرت در وهله اول.

پس از یک دهه از مخلوط نتایج در دالاس کابوی جرم رتبه اول را در لیگ در مجموع کارگاههای زیر گرت فصل گذشته. خیلی از آن بهتر شد نسبت به حمله هماهنگ کننده Kellen مور و صعود از کارفرمایی Dak پرسکات. به طور کلی, Garrett شده بود نا امید کننده برای حضور کابوی طرفداران برای سال.

در حال حاضر گرت خواهد بود در تلاش برای رسیدن به نتایج مشابه اما با دانیل جونز به جای پرسکات. در حالی که در مواجهه با یک تیم به خوبی تمرین در برابر سیستم خود را دو بار در سال.

Jason Garrett, and his offense, will be staying in the NFC East. (AP Photo/Roger Steinman)
Jason گرت و جرم خواهد بود به ماندن در NFC شرق. (AP Photo/راجر Steinman)

قاضی اضافه شده که برخی از عناصر از سال گذشته غول جرم خواهد شد نورد در حفظ تداوم برای جونز:

"وجود دارد رفتن به شباهت در برخی از توجه به دانیل. من نمی توانم به شما بگویم بتن عاقلانه آنچه که برای رفتن به. اما وجود دارد بسیاری از 'پسر عموی مفاهیم در هر جرم" او افزود: همچنین اشاره کرد که بسیاری از اطناب شبیه به این جرم که زمان آلاباما سر مربی نیک سابان برای آنها گرت مشغول به کار به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز هنگامی که دو نفر در میامی استفاده می شود.

"هنگامی که شما کار کسی شما را در توسعه سبک خود را, اما شما قرض گرفتن مقدار زیادی از آن فرد است که شما فقط ترک" قاضی گفت. "این که آیا آن را به عنوان ساده به عنوان اطناب و اصطلاحات, شما می دانید, فلسفه, در مسیر, در حال اجرا, گذشته, حمایت, همه آن چیزهایی که وجود دارد. من می گویند وجود دارد gonna be برخی شباهت ها با دانیل اما من نمی خواهد می گویند وجود دارد یک انتقال در هر شکل و یا شکل از خود rookie سال است."

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب