باز فرانسوی قرار داده و یک هفته پیشنهاد WTA و ATP سرگیری تاریخ نشان داد

فرانسه باز شده است موقت قرار داده و یک هفته در حالی که WTA و ATP تورهای مجموعه ای به سر در پالرمو و واشنگتن به

توسط PATRIS-MUSIC در 29 خرداد 1399

فرانسه باز شده است موقت قرار داده و یک هفته در حالی که WTA و ATP تورهای مجموعه ای به سر در پالرمو و واشنگتن به ترتيب در ماه اوت است.

باز ما برگزارکنندگان روز سه شنبه تایید کرد گرند اسلم شروع خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در پشت درهای بسته در اوت 31.

20 سپتامبر شد و با توجه به تجدید نظر تاریخ برای باز فرانسوی برای شروع, اما پاریس عمده ذکر شده بود به عنوان گرفتن در راه هفت روز بعد وقتی WTA و ATP خود را اعلام کرد تجدید نظر تقویم روز چهارشنبه.

این مسابقات می تواند برگزار نمی شود در ماه های مه و ژوئن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آورده که ورزش در سراسر جهان به توقف در ماه مارس است.

پنج ماه پس از فصل متوقف شد, امید است WTA Tour اقدام را بازگشت به پالرمو بانوان باز در آگوست 3.

حوادث را تنها محل اگر کارشناسان پزشکی به چراغ سبز همراه با دولت ها و محدودیت های مسافرتی آرام هستند.

وجود 20 مسابقات ذکر شده در جدید WTA برنامه از جمله غرب و جنوب باز شده روشن به نیویورک و مادرید باز منجر به Roland Garros.

اوت 14 است که تاریخ پیشنهادی برای از سرگیری ATP تور با سیتی باز اول مسابقات مردان به بازگشت اگر همه روشن شده است.

وجود دارد فقط هفت وقایع ذکر شده در ATP Tour برنامه با پتانسیل برای یک آسیا نوسان را شامل می شود در به روز رسانی بعدی در اواسط ماه آینده.

به عنوان با رئال مادرید باز و غربی و جنوبی باز هر دو مردان و زنان باید معتبر Internazionali BNL d'italia رس-دادگاه مسابقات در رم در تقویم.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن