سابق ایالت تگزاس PG تماس از مربی دنی Kaspar بیش ادعایی نژادپرستانه حوادث سخنان

در پی جورج فلوید مرگ و تظاهرات گسترده که به دنبال در سراسر کشور سابق ایالت تگزاس بسکتبال بازیکن کاهش یافته است

توسط PATRIS-MUSIC در 16 خرداد 1399

در پی جورج فلوید مرگ و تظاهرات گسترده که به دنبال در سراسر کشور سابق ایالت تگزاس بسکتبال بازیکن کاهش یافته است اتهامات جدی علیه مربی دنی Kaspar.

سابق گارد نقطه Jaylen Shead در یک یادداشت طولانی او ارسال شده در توییتر در روز پنج شنبه بعد از ظهر متهم Kaspar به طور مداوم ساخت نژادپرستانه و توهین آمیز به اظهارات هر دو او و هم تیمی های خود در ایالت تگزاس — که او گفت: تا حد زیادی به رهبری او را برای انتقال به خارج از برنامه خود را برای فصل نهایی واجد شرایط بودن.

"برای من تجربه شد تکان دهنده" Shead نوشت: در بخشی. "من می تواند چشم پوشی راه مربی Kaspar درمان بازیکنان در بیشتر احترام. من می توانم چشم پوشی دروغ او تغذیه ما برای ما وجود دارد و ما را نگه دارید وجود دارد. من می توانم چشم پوشی راه او نادیده انگاشتن قوانین و سلامتی ما. اما من نمی تواند به نوبه خود به دور از بسیاری از لحاظ نژادی حساس چیزهایی که گفت: به من و دیگر هم تیمی های خود.

"من تا به حال هرگز دیده می شود کسی سوء استفاده از قدرت خود را در چنین راه قبل از اینکه به خصوص کسی که ادعا کرد او, 'در مورد مراقبت ما است.' این اتفاقات آنقدر در روزانه [اساس] ما شد بی حس آن را به عنوان طبیعی است."

Shead دقیق حوادث مختلف در پست خود.

یک بار در طول نزدیک کردن مته Shead ادعا می کند که Kaspar تیم گفت که "اگر یک قهوه ای با turbin و AK-47 در راه می رفت من شرط می بندم میشم خواهد اجرا به عنوان سریع به عنوان شما می توانید."

Kaspar هر Shead یک بار گفت که گفته یک بازیکن بود که از اروپا که "بسیاری از بوستر [و] فارغ التحصیلان اینجا را در [Texas State] هستند [رئیس جمهور دونالد] تهمت حامیان. شما در حفظ و messing تا من شما را در تبعید."

Shead همچنین گفت که Kespar یک بار شنیده ام آنها را با استفاده از N-word در یک راهرو. Kespar سپس گفته می شود راه می رفت تا به آنها و گفت: "اگر خانواده می گویند N-word این بدان معناست که من می توانم آن را می گویند." او همچنین مدعی است که Kespar گفت: "او در حال اجرا مانند پلیس ها پشت سر او" در هنگام تماشای Shead اجرا خودکشی در طول تمرین.

Shead حتی ادعا کرد که در تیم خود handbook, Kespar ممنوع "موارد خاص که فقط سیاه و سفید بازیکنان عینک مانند durags و گوشواره" و گفت که او خالکوبی بودند "رنگ ورو رفته."

Shead خود را آغاز دانشگاهی حرفه ای در کال پلی اما انتقال به ایالت تگزاس پس از دو فصل. او در آنجا ماند برای دو فصل که یکی از آنها او تا به حال به نشستن در هر انتقال, قوانین, قبل از انتقال به واشنگتن برای سال آخر خود را. Shead به طور متوسط 7.9 امتیاز و 4.8 کمک می کند در حالی که با شروع هر بازی و به طور متوسط بیش از 28 دقیقه در یک فصل بازی در ایالت تگزاس.

Kaspar شده است در ایالت تگزاس از سال 2013 پس از 13 سال روی لئامت دادن در Stephen F. Austin. 65 سال است وارد 119-109 رکورد کلی در هفت سال وجود دارد و رهبری تیم را به یک 21-11 پایان فصل گذشته.

Shead در توییتر نوشت که او "بسیاری از انسان-به-انسان" در گفتگو با Kaspar در مورد حوادث, اما این او بود "نوشت: به عنوان یک uncoachable بازیکن."

"من تصمیم به ترک آنجا که من می دانستم که من می خواهم در نهایت چیزی می گویند و من می ترسم من نمی خواهد بود قادر به بازی در هر نقطه و یا یک کار مربیگری به عنوان من می خواهم به یک روز" Shead نوشت: در بخشی. "اما من زیانی به کسانی که پس از. من به تماشای به عنوان بسیاری از مردم را نادیده گرفته و یا باب روز کردن راه خود را اما نه بیشتر."

Jaylen Shead shared several incidents in which he said his former coach made disturbing, racist remarks to him and his teammates at Texas State. (William Mancebo/Getty Images)
Jaylen Shead مشترک حوادث مختلف که در آن او گفت که او مربی سابق ساخته شده نگران کننده اظهارات نژادپرستانه به او و هم تیمی های خود در ایالت تگزاس. (ویلیام Mancebo/گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب